تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 130 اولاول ... 2777117123124125126127128129130 آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 1299

نام تاپيک: مشکلات در مورد انــواع مـانـيـتــــــــــور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

باید تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه همینطوری بود باید یک فکر دیگه بکنیم
    با سلام
    حل نشد قربان

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

با سلام
    مشکل بنده به این صورت هست که مانیتور ال جی اف 700 بی رو بدلیل اینکه خیلی خاک گرفته بود (و گاها برخی اوقات صدای سوت میداد) باز کردم و با جارو برقی داخلش رو تمیز کردم
    منتها احساس میکنم نسبت به قبل از باز کردن، نوشته ها کمی با سایه رنگی (سایه قرمز رنگ و تا حدودی آبی) همراه شدن
    میخواستم بپرسم به نظر دوستان محترم علت چی میتونه باشه ؟
    چون با این شرایط نگاه کردن به مانیتور سخت شده و هنگام خوندن متن ها چشم رو آزار میده !
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

با سلام
    مشکل بنده به این صورت هست که مانیتور ال جی اف 700 بی رو بدلیل اینکه خیلی خاک گرفته بود (و گاها برخی اوقات صدای سوت میداد) باز کردم و با جارو برقی داخلش رو تمیز کردم
    منتها احساس میکنم نسبت به قبل از باز کردن، نوشته ها کمی با سایه رنگی (سایه قرمز رنگ و تا حدودی آبی) همراه شدن
    میخواستم بپرسم به نظر دوستان محترم علت چی میتونه باشه ؟
    چون با این شرایط نگاه کردن به مانیتور سخت شده و هنگام خوندن متن ها چشم رو آزار میده !
    با تشکر
    خب با کمی جستجو و البته مشورت با فردی که قبلا تجربه باز کردن تلویزیون CRT رو داشت (بدلیل شباهت در وجود لامپ تصویر در انواع تلویزیون و مانیتور CRT) تونستم مشکل رو حل کنم،
    دقیقا مشکل از اینجا بوجود اومده بود که گویا در حین جارو کردن اطراف استوانه لامپ تصویر، سر جارو با اهرم های تنظیم تصویر برخورد کرده بود و کمی اونا رو حرکت داده بود که در نتیجه تصویر کمی سایه پیدا کرده بود و خوندن متن رو دشوار میکرد !
    و حالا روش رفع مشکل :
    بعد از باز کردن محفظه مانیتور (کاور اصلی) با لامپ تصویر و شاسی اصلی که روش قسمت "های ولتاژ" هم هست مواجه میشیم، تا اینجا بگم که طی توافق نظر همه ی افراد، بخش "های ولتاژ" همونطور که از اسمش پیداست حامل ولتاژ بالایی حتی در زمان خاموش بودن دستگاه هست !
    پس کاملا در حین انجام کار مراقب عدم اتصال با این بخش باشید !
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بخش هم کافیه اسمشو سرچ کنید و تصاویر اونو "حتی در زمان تخلیه بار الکتریکی" (که چه جرقه ای ایجاد میشه !) مشاهده کنید،
    البته کنار این بخش معمولا دو الی سه پیچ (اکثرا پلاستیگی و مشکی رنگ) برای تنظیم تصویر وجود داره که به دو بخش اصلی "فید" و "اسکرین" تقسیم میشه (در حالت سه پیچ، دو پیچ برای فید و یکی برای اسکرین)
    که به ترتیب "فید" میشه همون تنظیم وضوح تصویر و "اسکرین" هم مربوط به روشنایی تصویر و تاریک و روشن کردن تصویر هست (در واقع درجه کم و زیاد کردن نور لامپ تصویره گویا)
    از اینا که بگذریم میرسیم به قسمت استوانه اصلی دور لامپ تصویر که روی اون چند تا اهرم مدور برای تنظیم انواع موارد وجود داره، از جمله چپ و راست و بالا پائین کردن تصویر و البته همین مورد جابجایی رنگ ها و سایه و بدون سایه کردن نوشته ها !
    که البته لازمه تنظیم تمامی این موارد، چه پیچهای "های ولتاژ" و چه اهرمهای دور لامپ تصویر، روشن بودن دستگاه و گذاشتن آینه در روبروی صفحه نمایش هست که به همین منظور باید از دستکش مخصوص برقکاری استفاده کنید (گرچه بنده با دستکش ظرفشویی به این ضیافت خودمو دعوت کردم !)
    به هر حال حتما و در صورت داشتن مهارت کافی و مشورت با افراد متبحر، اقدام به انجام این موارد تنظیمی کنید وگرنه خدای ناکرده عواقب جبران ناپذیری براتون ممکنه داشته باشه !
    در صورت لزوم و نیاز، اگر از دوستان کسی تصاویر از این موارد برای انجام تنظیم خواست بگه تا در همین جا و یا به عنوان یه تاپیک مجزا برای مانیتور سری F700 ال جی قرار بدم،
    با تشکر از اینکه وقتتون رو به خوندن این مطلب اختصاص دادید.
    Last edited by brothers000; 31-01-2015 at 17:57.

داره خودمونی میشه Seyed Artyom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ضروری
    سلام دوستان.یه مشکلی برای من پیش اومده.کامپیوتر رو که خاموش کردم بعد روشن کردن کیس روشن میشه ولی مانیتور روشن نمیشه.No Signal نمیده ها.به کیس متصل هست ولی روشن نمیشه.انقد باهاش ور رفتم تا بعد از صد بار ریستارت کردن به زور روشن شد.الان چرئت نمیکنم خاموش کنم.بنظرتون چیکار کنم؟مشکل از کجاس؟؟مانیتورم هم LG L1730S هستش.خواهشا هرچه سریعتر جواب بدید ممنون.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

ضروری
    سلام دوستان.یه مشکلی برای من پیش اومده.کامپیوتر رو که خاموش کردم بعد روشن کردن کیس روشن میشه ولی مانیتور روشن نمیشه.No Signal نمیده ها.به کیس متصل هست ولی روشن نمیشه.انقد باهاش ور رفتم تا بعد از صد بار ریستارت کردن به زور روشن شد.الان چرئت نمیکنم خاموش کنم.بنظرتون چیکار کنم؟مشکل از کجاس؟؟مانیتورم هم LG L1730S هستش.خواهشا هرچه سریعتر جواب بدید ممنون.
    دوست عزیز شما نگفتید که با وصل کردن مانیتور بصورت جداگانه به برق (بدون اتصال کابل به کارت گرافیک) چه وضعیتی پیش میاد ؟ !
    ولی تا جایی که بنده از حرفهاتون متوجه شدم احتمالا ایرادی در پاور مانیتور وجود داره (چون معمولا ایراد پاور به این صورت نمود پیدا میکنه)
    ضمنا احتمال اینکه مانیتورتون بعد از مدتی دیگه اصلا روشن نشه هم وجود داره
    به هر حال بهتره به تعمیرکار ماهر یا در صورت داشتن گارانتی به نمایندگی مجاز (گرچه بعید میدونم گارانتی داشته باشید) مراجعه کنید چون به احتمال زیاد این مشکل بدون تعویض و تعمیر برخی قطعات به این راحتی قابل رفع نیست

6. این کاربر از brothers000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Seyed Artyom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوست عزیز شما نگفتید که با وصل کردن مانیتور بصورت جداگانه به برق (بدون اتصال کابل به کارت گرافیک) چه وضعیتی پیش میاد ؟ !
    ولی تا جایی که بنده از حرفهاتون متوجه شدم احتمالا ایرادی در پاور مانیتور وجود داره (چون معمولا ایراد پاور به این صورت نمود پیدا میکنه)
    ضمنا احتمال اینکه مانیتورتون بعد از مدتی دیگه اصلا روشن نشه هم وجود داره
    به هر حال بهتره به تعمیرکار ماهر یا در صورت داشتن گارانتی به نمایندگی مجاز (گرچه بعید میدونم گارانتی داشته باشید) مراجعه کنید چون به احتمال زیاد این مشکل بدون تعویض و تعمیر برخی قطعات به این راحتی قابل رفع نیست

فک کنم یکم بد توضیح دادم
    اگه مانیتور روشن باشه ولی به کیس متصل نباشه میزنه:No Signal
    ولی وقتی وصل میشه No Signal میره و مث مانیتور های دیگه میره تو حالت Power Saving تا کامپیوتر روشن بشه.مشکلم اینه که وقتی روشن میکنم از حالت پاور سیوینگ بیرون نمیاد و همونجوری خاموش(یعنی تو حالت Power Saving)میمونه.فعلا نرم افزار Registry Winner رو نصب کردم و یک تعمیر رجیستری انجام دادم هنوز که اونجوری نشده و سالمه.پس مشکل احتمالا از رجیستری بوده که نمیتونسته دستورات رو اجرا کنه و مانیتور رو روشن کنه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

فک کنم یکم بد توضیح دادم
    اگه مانیتور روشن باشه ولی به کیس متصل نباشه میزنه:No Signal
    ولی وقتی وصل میشه No Signal میره و مث مانیتور های دیگه میره تو حالت Power Saving تا کامپیوتر روشن بشه.مشکلم اینه که وقتی روشن میکنم از حالت پاور سیوینگ بیرون نمیاد و همونجوری خاموش(یعنی تو حالت Power Saving)میمونه.فعلا نرم افزار Registry Winner رو نصب کردم و یک تعمیر رجیستری انجام دادم هنوز که اونجوری نشده و سالمه.پس مشکل احتمالا از رجیستری بوده که نمیتونسته دستورات رو اجرا کنه و مانیتور رو روشن کنه؟
    پس اگه وقتی مانیتور رو بدون اتصال به کیس به برق وصل میکنید و با پیغام No Signal مواجه میشید تا حدود بسیار زیادی نشان از سالم بودن مانیتور داره (تا اینجای قضیه باید یه نفس راحت بکشید)
    حالا میمونه مشکل ایجاد شده که ممکنه به قول خودتون نرم افزاری باشه که بعد از رفع اون اگر احیانا و مجدد مشکل نمود پیدا کرد باید برید سراغ رفع ایراد سخت افزاری و اینبار از سمت کارت گرافیک و مادربورد...
    گرچه به احتمال فراوان بعد از رفع نرم افزاری مشکل، و عدم تکرار اون میشه امید بیشتری به حل مشکل داشت...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان من جدیدا مانیتور lg 22mp55h رو خریدم کارت گرافیکم درگاه hdmi نداره و با کابل vga به کیس وصلش کردم میخواستم بدونم که کیفیت تصویر تفاوت میکنه با hdmi یا اینکه فرقی نداره با توجه به اینکه مانیتور هم full hd هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان من جدیدا مانیتور lg 22mp55h رو خریدم کارت گرافیکم درگاه hdmi نداره و با کابل vga به کیس وصلش کردم میخواستم بدونم که کیفیت تصویر تفاوت میکنه با hdmi یا اینکه فرقی نداره با توجه به اینکه مانیتور هم full hd هست؟
    دوستان خواهشا جواب بدین کسی اطلاعی نداره

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    فرقش خیلی کم هست چون مانیتور شما 21.5 اینچ هست خیلی کم معلوم بشه
    پورت vga یه مقدار شاید نویزش بیشتر باشه و hdmi تصویر صاف تر ولی اگه کارت گرافیکتون نداره خوب همون جوری هم خوبه و زیاد سخت نگیرین فقط وضوح رو روی 1080 60 هرتر بزارید

12. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •