تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل عجیب در وای فای لپ تاپ

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

9 مشکل عجیب در وای فای لپ تاپ

دوستان نمیدونم چی شده ویندوز تازه عوض کردم (7) بعد درایوره وایرسم هم وصله ولی نمیتونم به وای فای کانکت شم لپ تاپم هم مدلش Lenovo Y560 هستش آپدیت هم کردمش والا هیچ اتفاقی نیتاد حتی چند تا دکمه رو لپ تاپم بود زدم باز تغییر نکرد .... پنجره X هم زدم اصلا محوه ! چی کار کنم ؟ اینم چند تا عکس :....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوستان نمیدونم چی شده ویندوز تازه عوض کردم (7) بعد درایوره وایرسم هم وصله ولی نمیتونم به وای فای کانکت شم لپ تاپم هم مدلش Lenovo Y560 هستش آپدیت هم کردمش والا هیچ اتفاقی نیتاد حتی چند تا دکمه رو لپ تاپم بود زدم باز تغییر نکرد .... پنجره X هم زدم اصلا محوه ! چی کار کنم ؟

درایور رو از تو اینترنت دانلود و نصب کردید یا از همون درایور موجود تو DVD همراه لپ تاپ استفاده کردید ؟ ، قبلا ویندوزتون چی بود ؟ از 32 بیتی به 64 بیتی اومدید ؟ در هر صورت اکثر مواقع دلیل همچین مشکلاتی برمیگرده به ناسازگاری درایور نصب شده با سخت افزار یا ویندوز
    Last edited by SA.JJ.AD; 17-08-2015 at 15:11.

3. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درایور رو از تو اینترنت دانلود و نصب کردید یا از همون درایور موجود تو DVD همراه لپ تاپ استفاده کردید ؟ ، قبلا ویندوزتون چی بود ؟ از 32 بیتی به 64 بیتی اومدید ؟ در هر صورت اکثر مواقع دلیل همچین مشکلاتی برمیگرده به ناسازگاری درایور نصب شده با سخت افزار یا ویندوز
    مشکل از نظره خودم البته نمیدونم از جایی شروع شد که هوس کردم ویندوزو به 10 آپگرید کنم وقتی نصبش کردم انگار که لپ تاپم کانفیگش به ویندوز سازگار نیست .... اصن نه وای فای درست بود نه کارت گرافیم! سره همین گفتم بابا بیخیال ویندوز 10 به ما نیومده .... هیچی دیگه الان از دوباره ویندوز 7 قدیم که 64 بیت رو نصب کردم یعنی همون قبلیه که هیچ مشکلی نداشت ، الان باز به وای فای گیر داده |: در صورتی که درایور وایرلس رو از خوده cd موجود نصبکردم نمیدونم دردش چیه خداییش بازم دمه شما گرم :( راستی وایرلس رو زدم از دوبار نصب کنم اومدم باز نصب کنم این ارور رو میده :

Last edited by Bensonw3x; 17-08-2015 at 15:32.

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

مشکل از نظره خودم البته نمیدونم از جایی شروع شد که هوس کردم ویندوزو به 10 آپگرید کنم وقتی نصبش کردم انگار که لپ تاپم کانفیگش به ویندوز سازگار نیست .... اصن نه وای فای درست بود نه کارت گرافیم! سره همین گفتم بابا بیخیال ویندوز 10 به ما نیومده .... هیچی دیگه الان از دوباره ویندوز 7 قدیم که 64 بیت رو نصب کردم یعنی همون قبلیه که هیچ مشکلی نداشت ، الان باز به وای فای گیر داده |: در صورتی که درایور وایرلس رو از خوده cd موجود نصبکردم نمیدونم دردش چیه خداییش بازم دمه شما گرم :( راستی وایرلس رو زدم از دوبار نصب کنم اومدم باز نصب کنم این ارور رو میده :
    اگه اینجوری که شما میگی ، پس چاره ای نیست جز وصل شدن با LAN و استفاده از نرم افزار های مدیریت درایور نیست که جدید ترین نسخه درایور متناسب با سخت افزار و ویندوزتون رو بعد یه اسکن شناسایی و برا دانلود لیست میکنن
    +
    چند نمونه از نرم افزار های خوب در این ضمینه که به شخصه پیشنهاد میکنم : IObit Driver Booster --- Driver Checker --- Driver Genius Professional که با یه سرچ ساده پیداشون میکنید ، ترجیحا از سایت های داخلی که معمولا نسخه کرک شده رو قرار میدن رو دانلود و نصب کنید که دردسر نشه
    Last edited by SA.JJ.AD; 17-08-2015 at 15:48.

6. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

عزیز توی عکس اول مشخصه وایرلس خاموش شده . دکمه ی روی کیبورد رو فشار بدین تا روشن بشه .
    البته ویندوز 8/8.1/10 سویچ نرم افزاری دارند که وایرلس رو روشن و خاموش کنین . اما توی ویندوز 7 نیاز به نرم افزار جداگانه هستش .

- شما اول از روی کیبورد دکمه ی خاموش و روشن کردن وای فای رو پیدا کنین و اونو فشار بدین . اگر کار نکرد باید نرم افزار Energy management رو از سایت لنوو دریافت و نصب کنین .

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از کلیدهای ترکیبی Fn کمک بگیر.شاید با اون خاموش روشن بشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

دوست عزیز من هم مدتها این مشکل را روی Y560 داشتم و متاسفانه با برنامه های driver genius , ... دنبال درایورهای کارت شبکه گشتم و نصب کردم که عین مال شما اصلا دیگه هیج وایرلسی را نمیدید. مجبور شدم ,دوباره ویندوز نصب کنم و از روی سایت لنوو تمام داریورهای ویندوز را برداشتم و نصب کردم و عین روز اول شد . منها من الان مشکلم درایور کارت گرافیک است که وقتی نصب میکنم صفحه مشکی میشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •