تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: شناسایی نشدن سخت افزار توسط کامپیوتر

داره خودمونی میشه expert2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض شناسایی نشدن سخت افزار توسط کامپیوتر

سلام
    من به تازگی ویندوز 10 رو سیستمم نصب کردم (PC)
    اما باهاش به یه مشکلی که برخوردم اینه که کلا سخت افزار گرافیک رو شناسایی نمیکنه
    یعنی اصلا انگار وجود نداره

مدل کارت گرافیکم : Nvidia Geforce GT 630 هستش
    آخرین درایور رو هم که مربوط ب ویندوز 10 هستش دانلود کردم و زمانی که میخوام نصب کنم تو همون بررسی اولیه پیغام زیر رو میده که همین پیغام باعث شد برم چک کنم و فهمیدم که کلا سخت افزار شناسایی نشده توسط سیستم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا اگه میشه راهنماییم کنید
    ضمنا اینم بگم که تا قبل از این با ویندوز هفت هیچ مشکلی نداشتم و سخت افزارش شناسایی میشد .

توی Device Manager هم رفتم بخش Display دفعه اول رفتم بود اما درایوری توش نصب نبود دفعات بعدی هم که رفتم کلا این بخش وجود نداشت !
    Last edited by expert2013; 16-08-2015 at 19:42.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پیغام میگه این درایور ببا گرافیک شما سازگار نیست با نرم افزارهای آنلاین هم برای درایور چک کردید؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پیغام میگه این درایور ببا گرافیک شما سازگار نیست با نرم افزارهای آنلاین هم برای درایور چک کردید؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
    من میگم کلا سخت افزار رو شناسایی نمیکنه که بخواد بعدش بفهمه درایور باهاش سازگار هست یا نه !!!!!!!!!!!

گفتم که قبلا ویندوز هفت داشتم و همین درایور رو البته نسخه ویندوز هفتشو نصب کرده بودم اما الان روی ویندوز 10 درایور ویندوز 10 و همچنین نسخه های دیگه که از قبل داشتم این پیامو میدن
    نسخه سازگاره اما سخت افزاری نیست که بخواد درایور براش نصب شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

خوب شما هر وقت ویندوز عوض کنی ویندوز گرافیک رو شناسایی نمی کنه چون هنوز درایور مناسب نصب نشده ویندوز 10 خودش کارت گرافیک های مجزا داره که با ویندوز هفت و هشت فرق می کنه
    من خودم وقتی ویندوز 10 نصب کردم گرافیکم رو شناسایی نمی کرد ولی وقتی درایوش رو نصب می کنم درست می شه الآن هم ویندوز 10 دارم و دارم باهاش کار می کنم درایور های ویندوز 10 رو میتونی از لینک های زیر دانلود کنی: همون طور که مشاهده می کنی چیپ ست هم درایورش جداست پس شاید اگه درایور های مناسب را نصب کنی درست شه من خودم بار اول که ویندوز 10 نصب کردم 300 یا 400 مگابایت از اینترنت دانلود کردم!

- پردازنده گرافیکی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - تراشه صدا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - کنترلر شبکه (LAN) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - چیپ‌ست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از khalilimahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب شما هر وقت ویندوز عوض کنی ویندوز گرافیک رو شناسایی نمی کنه چون هنوز درایور مناسب نصب نشده ویندوز 10 خودش کارت گرافیک های مجزا داره که با ویندوز هفت و هشت فرق می کنه
    من خودم وقتی ویندوز 10 نصب کردم گرافیکم رو شناسایی نمی کرد ولی وقتی درایوش رو نصب می کنم درست می شه الآن هم ویندوز 10 دارم و دارم باهاش کار می کنم درایور های ویندوز 10 رو میتونی از لینک های زیر دانلود کنی: همون طور که مشاهده می کنی چیپ ست هم درایورش جداست پس شاید اگه درایور های مناسب را نصب کنی درست شه من خودم بار اول که ویندوز 10 نصب کردم 300 یا 400 مگابایت از اینترنت دانلود کردم!

- پردازنده گرافیکی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - تراشه صدا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - کنترلر شبکه (LAN) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    - چیپ‌ست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون ولی فکر کنم کلا شما پست رو نخوندی نه ؟!!!!!!!

دوستان مشکل من همچنان برقراره گسی نیست به ما یه کمکی کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

برادر مشکل شما رو من هم دارم وقتی میخام درایورش رو نصب کنم میگه اول باید کارت گرافیکتو وصل کنی درحالی که کارت وصله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •