تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: قطع صدا در تلویزیون سامسونگ ال ای دی 32 اینچ UA32D4430BM

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض قطع صدا در تلویزیون سامسونگ ال ای دی 32 اینچ UA32D4430BM

باسلام برای فعال کردن پخش فیلم از یو اس بی در منوی مخفی دستگاه مدل تلویزیون را تغییر دادم که منجر به قطع صدا شد الان هنگام بالا و پایین بردن ولوم صدا به جای علامت اسپیکر علامت هدفون روی صفحه نمایان میشود که عجیب است چون این دستگاه اصلا خروجی هدفون ندارد فقط پنج ورودی صدا و تصویر دارد در ضمن موقع رفتن به منوی مخفی پیغام EDID FAIL میدهد ، جالب اینجاست که وفتی LOCAL SET را روی COLOMBIA یا TAIWAN میبرم صدا وصل میشود ولی بعد از خاموش و روشن کردن تلویزیون قادر به کانال یابی نیست...لطفا جهت برگشتن صدا راهنمایی فرمایید با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by dary365; 15-08-2015 at 13:39.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باسلام برای فعال کردن پخش فیلم از یو اس بی در منوی مخفی دستگاه مدل تلویزیون را تغییر دادم که منجر به قطع صدا شد الان هنگام بالا و پایین بردن ولوم صدا به جای علامت اسپیکر علامت هدفون روی صفحه نمایان میشود که عجیب است چون این دستگاه اصلا خروجی هدفون ندارد فقط پنج ورودی صدا و تصویر دارد در ضمن موقع رفتن به منوی مخفی پیغام EDID FAIL میدهد ، جالب اینجاست که وفتی LOCAL SET را روی COLOMBIA یا TAIWAN میبرم صدا وصل میشود ولی بعد از خاموش و روشن کردن تلویزیون قادر به کانال یابی نیست...لطفا جهت برگشتن صدا راهنمایی فرمایید با تشکر

دوست عزیز
    باید روی همان آیتمی که قبلاً بوده بگذارید.
    و برای صدا از قسمت منو --->صدا----> بلندگو و آن را از بلندگو خارجی روی بلندگوی داخلی ببرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

با سلام و تشکر از جواب شما جناب متین پور

متاسفانه با برگشتن به مدل اولیه این مشکل حل نشد و ستینگ منوی صدای تلویزیون و تنظیمات بلندگو غیر فعال شده ... لطفا عکس را ملاحظه بفرمایید...لازم بذکر است با ریست فکتوری کردن هم مشکل حل نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از جواب شما جناب متین پور

متاسفانه با برگشتن به مدل اولیه این مشکل حل نشد و ستینگ منوی صدای تلویزیون و تنظیمات بلندگو غیر فعال شده ... لطفا عکس را ملاحظه بفرمایید...لازم بذکر است با ریست فکتوری کردن هم مشکل حل نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.
    دوست عزیز
    از منوی --> پشتیبانی --> خود عیب یابی و در منوی آن صدا را تست کنید ببینید چه پیامی می دهد اگر مشگلی نبود که هیچ وگرنه یک بار آیتم تنظیم مجدد را بزنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

با سلام و تشکر از جواب شما در خود عیب یابی صدا را تست کردم و این پیغام (عکس ضمیمه) آمد که میگوید هم بلندگوی تلویزیون و هم گوشی هردو روشن اند در حالیکه عجیب است این مدل اصلا خروجی گوشی ندارد متاسفانه صدا همچنان قطع است و با تنظیم مجدد صدا هم صدا بر نگشت گویا صدای تلویزیون بطور مجازی به گوشی وصل شده و آپشن تنظیمات بلندگوهای تلویزیون و بلندگوهای خارجی غیرفعال شده اند. آیا ممکن است با یک ریست کامل تر از ریست فکتوری به حالت اولیه برگشت؟ ممنون از وقتی که برای سوال من میگذارید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و تشکر از جواب شما در خود عیب یابی صدا را تست کردم و این پیغام (عکس ضمیمه) آمد که میگوید هم بلندگوی تلویزیون و هم گوشی هردو روشن اند در حالیکه عجیب است این مدل اصلا خروجی گوشی ندارد متاسفانه صدا همچنان قطع است و با تنظیم مجدد صدا هم صدا بر نگشت گویا صدای تلویزیون بطور مجازی به گوشی وصل شده و آپشن تنظیمات بلندگوهای تلویزیون و بلندگوهای خارجی غیرفعال شده اند. آیا ممکن است با یک ریست کامل تر از ریست فکتوری به حالت اولیه برگشت؟ ممنون از وقتی که برای سوال من میگذارید.
    دوست عزیز
    چون من به منوی تلویزیون شما دسترسی ندارم نمی توانم شما را راهنمایی کنم فقط تنها یک راه حل میدانم که کمی تخصصی است و باید اگر خودتان به این کار وارد نیستید از یک فرد آگاه به این امور کمک بگیرید.
    برای این منظور از این تایپیک و از پست اول و از قسمت مطلب قرمز رنگ آن را بطور کامل مطالعه کنید و سپس انجام دهید.
    Last edited by matinpour; 17-08-2015 at 21:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    با این مشکلتون چه کردین؟ منم دقیقا به این مشکل گرفتار شدم به راه حلی رسیدید؟
    و اگر مشکلتون بر طرف شده میتونید من را هم راهنمایی کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •