تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مناسبترین قطعه فروش در تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض مناسبترین قطعه فروش در تهران

با سلام

من یک فروشگاه دارم میخواستم قطعات کامپیوتر فروشگاهم از :هارد مادربرد سی پی یو و... را از یک فروشگاه معتبر در تهران خربداری کنم میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاعی از معتبرتربن و مناسبترین فروشگاه قطعه فروش اطلاعی داره که بتونم من باش تماس بگیرم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کن،
    اگر یوزر (مصرف کننده) هستید بهترین قیمت تک فروشی داخل سایت می باشد و انلاین خرید نمائید.
    اگر هم همکار می باشید با واحد فروش تماس بگیرید و بگوئید همکار می باشید و از طریق سایت با ما آشنا شدید تا همکاران ما راهنمائیتان کنند.

درباره ما:
    شرکت داده پردازان غدیر خاورمیانه با نام تجاری الغدیر رشد و پیشرفت خود را از سال 1386 در بازار کامپیوتر ایران آغاز نمود و بعد از گذشت چند سال به یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش و گارانتی قطعات رایانه با کیفیت بالا مبدل شد. اکنون این شرکت با کادری مجرب در خصوص فروش قطعات سخت افزاری PC از قبیل CPU , RAM , H.D.D , MOTHERBOARD , VGA , DVD RW و نوت بوک در حال فعالیت است.
    کیفیت در قطعات و گارانتی معتبر کلید موفقیت این شرکت در طول سال های اخیر است, بطوریکه وجود گارانتی الغدیر بر روی قطعات برای مشتری این اطمینان را بوجود می آورد که قطعه از لحاظ کیفی در سطح بالا و مطلوبی قرار دارد و گارانتی الغدیر در قبال کالاهای مذکور پاسخگو می باشد.

این راهکار دلیلی است که الغدیر بهترین کیفیت در محصولات و مطلوب ترین خدمات بعد از فروش را در اختیار مشتری قرار می دهد.​

*** کسب و کار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی یک ستاره می باشد ***

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(عج) بالاتر از چهارراه آیت الله طالقانی کوچه گیلان پلاک 5 واحد9 کدپستی:1593669931
    تلفن : 88931083 21 98+
    شماره پیام کوتاه: 50002030303080

*** کلیه کالاهای موجود در کامپیوتر الغدیر نو و آکبند می باشند ***

*** هیچ گونه کالای دست دوم و کارکرده در این مجموعه به فروش نمی رسد ***

*//بهترین قیمت قطعات کامپیوتر را از ما بخواهید\\*
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •