تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: شغل مهندس سخت افزار

در آغاز فعالیت hwt4050's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    iran,tehran

پيش فرض شغل مهندس سخت افزار

سلام من سال سوم رشته کامپیوتر هستم و میخوام برم سخت افزار میخواستم بدونم فارغ التحصیلان این رشته در کجا میتونن کار کنند مثلا کارت گرافیک بسازن یا برد طراحی کنن یا ....اگه میشه اطلاعات کامل در اختیارم بزارید ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من کارشناسیم سخت افزاره ولی تو ایران به جز شرکت انگشت شمار که برد طراحی می کنند در بقیه موارد فارغ التحصيل های سخت افزار یا باید برنامه نویسی برای میکرو کنترلرها معمولا اسمبلی و سی انجام بدن یا میرن تو کار با VHDL یعنی برنامه ریزی FPGA ها یا میرن تو کار شبکه یا میرن برای ارشد هوش مصنوعی می خونن یا مثل بنده میرن نرم افزار که بازار کارش بیشتره
    می دونید اگر برید سخت افزار کارتون با بچه های الکترونیک تقریبا در یک سری زمینه ها یکی میشه اون وقت رقابت برای پیدا کردن کار زیاد میشه
    اگر برنامه نویسی دوست دارید برید نرم افزار بازار کارش خیلی بهتره کلاسای آموزشی بهتری هم داره
    موفق باشید

3. این کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hwt4050's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    iran,tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من کارشناسیم سخت افزاره ولی تو ایران به جز شرکت انگشت شمار که برد طراحی می کنند در بقیه موارد فارغ التحصيل های سخت افزار یا باید برنامه نویسی برای میکرو کنترلرها معمولا اسمبلی و سی انجام بدن یا میرن تو کار با VHDL یعنی برنامه ریزی FPGA ها یا میرن تو کار شبکه یا میرن برای ارشد هوش مصنوعی می خونن یا مثل بنده میرن نرم افزار که بازار کارش بیشتره
    می دونید اگر برید سخت افزار کارتون با بچه های الکترونیک تقریبا در یک سری زمینه ها یکی میشه اون وقت رقابت برای پیدا کردن کار زیاد میشه
    اگر برنامه نویسی دوست دارید برید نرم افزار بازار کارش خیلی بهتره کلاسای آموزشی بهتری هم داره
    موفق باشید
    شما از رشتتون راضی این من سخت افزار و قطعات الکترونیکی رو بیشتر از برنامه نویسی دوست دارم و زبان سی هم کمی بلدم و یه توضیح کوچیک در مورد FPGA ها میدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •