تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: به نظر شما کدام خودروساز ؟؟؟ ( بحث داغ اخبار خودرویی کشور )

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

روی مبلغ پول پیش پرداخت شما، سود میدهند. یعنی روی همان 17 میلیون تومانی که اول پرداخت میکنید، ماهانه سود پرداخت میشود (با توجه به سودی اعلام شده) که دست آخر حساب میشه و از قیمت نهایی خودرو کم میشود.

فیس لیفت هم تغییرات جزیی است که در تندر دادند. عکسش در اینترنت بگردی هست.

مالتی مدیا هم سیستم تصویری و GPS خودرو است که قیمتش هم حدود یک تا یک و نیم میلیون میشه که رایگان روی خودرو نصب میشود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دمت گرم
    من پارس تندر پیش ثبت نام کردم فک کنم از تندر 90 یکمی بهتره.ولی مردم تندر 90 زیاد میخرن در خیابون تقریبا پارس تندر کم پیدا میشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دمت گرم
    من پارس تندر پیش ثبت نام کردم فک کنم از تندر 90 یکمی بهتره.ولی مردم تندر 90 زیاد میخرن در خیابون تقریبا پارس تندر کم پیدا میشه
    این دیگه سلیقه است ولی شخصا از تغییرات معمولا غیراصولی که ایرانی ها روی ماشین های خارجی انجام میدهند، خوشم نمیاد. مثلا همین پارس تندر یا انواع و اقسام پرایدها و ... .
    اینطور که شنیدم، سر قضیه پارس تندر و تغییراتی که ایرانی ها روی تندر داده بودند، آن هم بدون اجازه ی رنو، و بعد چسباندن آرم پارس خودرو به جای رنو ( در مدلهای اولیه) آن چنان به رنو برخورده بود که میخواسته در قراردادش با ایرانی ها تجدید نظر کند.

3. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

این دیگه سلیقه است ولی شخصا از تغییرات معمولا غیراصولی که ایرانی ها روی ماشین های خارجی انجام میدهند، خوشم نمیاد. مثلا همین پارس تندر یا انواع و اقسام پرایدها و ... .
    اینطور که شنیدم، سر قضیه پارس تندر و تغییراتی که ایرانی ها روی تندر داده بودند، آن هم بدون اجازه ی رنو، و بعد چسباندن آرم پارس خودرو به جای رنو ( در مدلهای اولیه) آن چنان به رنو برخورده بود که میخواسته در قراردادش با ایرانی ها تجدید نظر کند.
    ولی تا جایی که میدونم یک درجه از نظر کیفی بالاتره پارس تندر

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بله کاملا درسته . پارس تندر یک فیس لیفت فاجعه بار و ابتدایی بود و هست که نمای عقب ال ۹۰ رو مثل دلقک سیرک کرده .
    البته این نظر من هست خیلی ها دوست دارن و میخرن . اما به نظرم شکل ناهمگون ال۹۰ با این فیس لیفت ...
    من خودروی چینی و برند چینی رو به این محصولات از رده خارج و بدترکیب ترجیح میدم

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •