تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در بالا نیامدن هارد اکسترنال وسترن

داره خودمونی میشه unname47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ▌▼▐

پيش فرض مشکل در بالا نیامدن هارد اکسترنال وسترن

سلام
    من یه هارد وسترن مدل my passport دارم، ولی الان یه مدتی شده که بدون هیچ دلیلی درایوش بالا نمیاد، یه درایو میاد که ازم پسورد میخواد که از قبل ذخیره شدست، طبق عادت باید توی قسمت Removable Storage درایو رو اتوران کنم و unlock بعدش به درایوهای هارد داخلی سیستم اضافه میشه، ولی الان توی این مرحله مونده، هرچی هم صبر میکنم نمیاد و ارور access denied میاد، توی چندین سیستم هم آزمایش کردم ولی نشده، مشخصه که هارد کار میکنه چون موتورش روشنه و درایو اولی میاد بالا،
    اطلاعات مهمی دارم، پر از عکس شخصی و اینجور چیزا دست تعمیرکار هم نمیتونم اطمینان کنم بدم، لطقا راهنماییم کنید که چیکار کنم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من یه هارد وسترن مدل my passport دارم، ولی الان یه مدتی شده که بدون هیچ دلیلی درایوش بالا نمیاد، یه درایو میاد که ازم پسورد میخواد که از قبل ذخیره شدست، طبق عادت باید توی قسمت Removable Storage درایو رو اتوران کنم و unlock بعدش به درایوهای هارد داخلی سیستم اضافه میشه، ولی الان توی این مرحله مونده، هرچی هم صبر میکنم نمیاد و ارور access denied میاد، توی چندین سیستم هم آزمایش کردم ولی نشده، مشخصه که هارد کار میکنه چون موتورش روشنه و درایو اولی میاد بالا،
    اطلاعات مهمی دارم، پر از عکس شخصی و اینجور چیزا دست تعمیرکار هم نمیتونم اطمینان کنم بدم، لطقا راهنماییم کنید که چیکار کنم
    وقتی هارد رو unlock کردید یک عکس از disk management سیستم بزارید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ▌▼▐

پيش فرض

وقتی هارد رو unlock کردید یک عکس از disk management سیستم بزارید
    من رفتم توی سایت WD یه چندتا نرم افزار و درایور و فریمور دانلود کردم گفتم شاید با آپدیت اونها حل بشه ولی اتفاقی نیفتاده،
    بعد از اتصال هارد، خیلی هنگ میکنه سیستم و آنلاک هم نمیشه، البته قبل نصب این نرم افزارهای هم همینطوری بود،

اینم عکسها

این هم از device manager

و تصویر my computer که بعد از انلاک کردن و کلی معطلی درایوش میاد ولی کلا هنگ میکنه و چیزی نمیاد
    Last edited by unname47; 14-08-2015 at 14:29.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من رفتم توی سایت WD یه چندتا نرم افزار و درایور و فریمور دانلود کردم گفتم شاید با آپدیت اونها حل بشه ولی اتفاقی نیفتاده،
    بعد از اتصال هارد، خیلی هنگ میکنه سیستم و آنلاک هم نمیشه، البته قبل نصب این نرم افزارهای هم همینطوری بود،

اینم عکسها

این هم از device manager

و تصویر my computer که بعد از انلاک کردن و کلی معطلی درایوش میاد ولی کلا هنگ میکنه و چیزی نمیاد
    بهتر هست کلاً پسورد رو بردارید . با برنامه WD Security for Windows که در سایت وسترن دیجیتال موجوده میتونید اینکار رو انجام بدید .

عکسی که از Disk management ویندوز گذاشتید درایو بصورت Unallocated هست که میتونید با استفاده از نرم افزارهای مناسب مثلاً Acronis recovery expert و یا حتی EaseUS Data Recovery Wizard اطلاعات رو بازیابی کنید ولی نکته مهم اینجاست که هارد دیسک هنگ میکنه که نشاندهنده این هست در وضعیت مناسبی قرار نداره و شاید بدسکتوریهای فراوانی داره که باعث هنگ میشه و مشکلات دیگری که باید دقیقاً بررسی بشه . SMART Statue رو هم یه بررسی کنید (با استفاده از نرم افزار HD Tune و از قسمت Health و در صورت امکان یه عکس بذارید) .

به هر حال اگر اطلاعات خیلی مهمی دارید و از جای دیگه ای نمیتونید دوباره تهیه کنید من پیشنهاد می کنم کاری انجام ندید ، بهش فشار نیارید و بفرستید مراکز تخصصی که البته هزینه بالایی هم دریافت میکنند .

در مورد امنیت اطلاعات شخصی ، این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ▌▼▐

پيش فرض

بهتر هست کلاً پسورد رو بردارید . با برنامه WD Security for Windows که در سایت وسترن دیجیتال موجوده میتونید اینکار رو انجام بدید .

عکسی که از Disk management ویندوز گذاشتید درایو بصورت Unallocated هست که میتونید با استفاده از نرم افزارهای مناسب مثلاً Acronis recovery expert و یا حتی EaseUS Data Recovery Wizard اطلاعات رو بازیابی کنید ولی نکته مهم اینجاست که هارد دیسک هنگ میکنه که نشاندهنده این هست در وضعیت مناسبی قرار نداره و شاید بدسکتوریهای فراوانی داره که باعث هنگ میشه و مشکلات دیگری که باید دقیقاً بررسی بشه . SMART Statue رو هم یه بررسی کنید (با استفاده از نرم افزار HD Tune و از قسمت Health و در صورت امکان یه عکس بذارید) .

به هر حال اگر اطلاعات خیلی مهمی دارید و از جای دیگه ای نمیتونید دوباره تهیه کنید من پیشنهاد می کنم کاری انجام ندید ، بهش فشار نیارید و بفرستید مراکز تخصصی که البته هزینه بالایی هم دریافت میکنند .

در مورد امنیت اطلاعات شخصی ، این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید .
    ممنون
    در مورد اون برنامه ی حذف پسورد، برنامشو نصب کردم ولی توی برنامه Attach a supported WD drive میاد که مشخصه که هارد رو نمیشناسه،
    با برنامه ی EaseUS هم یمدتی رو ریکاوری کردم ولی بعد از گذشت 20 دقیقه دیدم که فقط فایل های boot drive رو میاره (که مربوط به انلاک و اینجورچیزاست نه درایو اصلی هارد رو، که کنسلش کردم، چون از بس که هارد هنگ میکنه فکر نمیکنم ریکاوری بشه،
    هارد رو هم وصل میکنم موتورش درحال کار کردنه، و چشمک زدن مثل اینکه هارد درحال کار کردنه و تحت فشار درحالی که من کار خاصی نمیکنم باهاش،
    آخه تعجبم از اینه که من این هارد رو با سلام و صلوات نگه میداشتم، چرا یهو اینطوری شده، نه ضربه ای نه کپی کردنای بیش از حدی که خیلی بهش فشار بیاد، خلاصه حالمو گرفته

با برنامه ی HD Tune هم دیدم ولی توی بخش Health هیچ چیزی نمیاد، کاملا سفیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض بالا نیومدن هارد

سلام ببخشید من یه هارد وسترن یک ترابایت دارم ولی یک مدتیه چراغ ال ای دی روشن میشه و بالا نمیاد و چند دقیقه بعدش یه صدای تق از هارد درمی یاد وپسورد هم نداره نمیدونم چپیکار کنم راهنمایی کنین ممنون میشم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •