تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل پریدن آنتن و ریست شدن خودکار galaxy note 4

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشکل پریدن آنتن و ریست شدن خودکار galaxy note 4

سلام دوستان
    برادرم اخیرا galaxy note 4 n910h رو خریده. مشکل که از روز اول براش پیش اومده، اینه که آنتن گوشی با هر سه اپراتور همراه، ایرانسل، رایتل یکدفعه میپره و گوشی به شکل خودکار ریست میشه.
    گوشی رو هارد ریست کردیم مشکل حل نشد. به نظر شما ایراد چی میتونه باشه؟

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی راهنمایی نمی کنه ؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام،
    این مشکل برای تبلت tab s هم وجود داره. مشکل تبلت tab s تا زمانیکه به آندروید 5 آپدیت نشده، نمود نمیکنه.

بذار حدس برنم موقعی که به شارژ وصله این مشکلات نیست؟

موقعی که آنتن میپره بلافاصله ریست نمیشه بلکه در اون موقع اگه با گوشی کار کنی، تو صفحه خطوط عمودی سیاه رنگ که اصطلاحا بهش screen flicker گفته میشه ظاهر میشه و بعد ریست میشه.

اگه همین مشکل هست، باید بگم این مشکل روز به روز حادتر میشه. مشکل سخت افزاریه.

اگه گارانتی داره، ببر گارانتی، اگه گارانتی نداره، کارت ساختس.

ببین میگن مشکل از باتری هست. اما من دیدم یکی گفته بود که من باتری رو عوض کردم، مشکل حل شد ولی بعد از چند روز دوباره برگشت.به هر حال شاید برای اون استثنائا این طوری شده، اما اون چیزی که همه میگن، اینه که باید باتری رو عوض کرد.

نمیدونم گوشی شما باتری سر خود داره یا مثل همه گوشی ها باتریشون راحت در میاد، اگه باتری سر خود باشه، راه حل دیگه ای که گفتن، لحیم کردن محل اتصال کانکتور باتری به بورد اصلی هست که کار سختیه چون خیلی ریزه.

4. این کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام،
    این مشکل برای تبلت tab s هم وجود داره. مشکل تبلت tab s تا زمانیکه به آندروید 5 آپدیت نشده، نمود نمیکنه.

بذار حدس برنم موقعی که به شارژ وصله این مشکلات نیست؟

موقعی که آنتن میپره بلافاصله ریست نمیشه بلکه در اون موقع اگه با گوشی کار کنی، تو صفحه خطوط عمودی سیاه رنگ که اصطلاحا بهش screen flicker گفته میشه ظاهر میشه و بعد ریست میشه.

اگه همین مشکل هست، باید بگم این مشکل روز به روز حادتر میشه. مشکل سخت افزاریه.

اگه گارانتی داره، ببر گارانتی، اگه گارانتی نداره، کارت ساختس.

ببین میگن مشکل از باتری هست. اما من دیدم یکی گفته بود که من باتری رو عوض کردم، مشکل حل شد ولی بعد از چند روز دوباره برگشت.به هر حال شاید برای اون استثنائا این طوری شده، اما اون چیزی که همه میگن، اینه که باید باتری رو عوض کرد.

نمیدونم گوشی شما باتری سر خود داره یا مثل همه گوشی ها باتریشون راحت در میاد، اگه باتری سر خود باشه، راه حل دیگه ای که گفتن، لحیم کردن محل اتصال کانکتور باتری به بورد اصلی هست که کار سختیه چون خیلی ریزه.

سلام گلگسی تب اس 8.4 منم اینجوری شده اپدیت کردم به ورژن جدید اینجوری شده فلش دوربین هم کار نمیکنه ولی ریست فکتوری میکنی کار مکنه فلش دوباره از دوربین خارج میشی غیر فعال میشه
    میخوام رام جدید افلاین نصب کنم ببینم چی میشه در حین شارژ خوبه انگار جریاندهی باطریه مشکلش یا از اسلاته سیم کارته اما سیم کارتو در هم میاری این مشکل هست و واچ داگ تایمر که تایمر ریست لوپ بهش میگن وقتی هنگ میکنه یا سیپیو و رم در گیری بیخود میشه ریست میکنه اگر شما مشکلشو حل کردین ممنون میشم بگین اگر نه من نصب کنم فریمور های غیر رسمی رو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •