تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: معرفی بازی World of Warships محصول شرکت wargaming

داره خودمونی میشه Omid.R.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض زمان نهایی شدن بازی اعلام شد !

WarGaming اعلام کرده که World of Warships در 17 سپتامبر یعنی یک همفته دیگر از حالت بتا در خواهد آمد و به صورت رسمی و نهایی منتشر خواهد شد. به این ترتیب بخش های زیادی مپل کلن ها ، سرور چت ، Ranked Battles و کشتی های دیگر از ملیت های دیگر به بازی اضافه خواهد شد.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید . امروز 17 سپتامبر هستش یعنی امروز عرضه ی نهاییش هستش ؟

------------------------------------------

ضمنا یه سوال : گیم پلیش در حد WoT هستش یا خیر ؟ شخصا World Of Tanks و World Of Warplanes رو تست کردم . World Of Warplanes اصلا جالب نبود به نظرم کنترل بسیار نامطلوبی داره .

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید . امروز 17 سپتامبر هستش یعنی امروز عرضه ی نهاییش هستش ؟

------------------------------------------

ضمنا یه سوال : گیم پلیش در حد WoT هستش یا خیر ؟ شخصا World Of Tanks و World Of Warplanes رو تست کردم . World Of Warplanes اصلا جالب نبود به نظرم کنترل بسیار نامطلوبی داره .
    سلام و ممنون ،
    بله ، امروز نسخه ی رسمی بازی منتشر شد. هر کس نسخه ی بتا رو داره اگه لانچر رو باز کنه بازی خود به خود آپدیت میشه و از حالت بتا در میاد. داخل سایتش هم اعلامیه زدن.
    گیم پلی جذابی داره ولی از اونجا که کشتی ها خیلی کند هستن مثل WoT نیست. با این حال اگه قبل از دانلود بازی میخوای امتحانش کنی داخل Youtube کلی فیلم از گیم پلی بازی هست. میتونی تماشا کنی ببینی می پسندی یا نه.
    شما اگه گیم پلی WoWP رو نمی پسندی یه بار با گیم پد امتحانش کن . خودم شخصا امتحان کردم . با گیم پد خیلی بهتر از کنترل با موس هست.
    Last edited by Omid.R.G; 01-11-2015 at 14:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چرا World of Warships جذاب شد ؟

همون طور که احتمالا اطلاع دارید WarGaming در ساخت بخش گرافیکی تمام بازی های خودش سنگ تموم میذاره و از موتور قدرتمند BigWorld برای ساخت Game Play و از برنامه ی scaleform محصول autodesk برای طبیعی تر شدن هر چه تمام تر جزییات بازی بهره میبره . ولی هر چی باشه به سختی میشه از کشتی های جنگی بازی ای ساخت که حس و حال جنگ اکشن به بازیکن دست بده . چون کشتی ها خیلی خیلی کند هستند و گاهی داخل همین بازی WoWS چند دقیقه طول می کشه تا به کشتی حریف برسید . ولی حتی از بازی های هواپیمایی که با سرعت های بسیار بالا حرکت میکنند هم بیشتر هیجان به شما دست میده . چرا ؟
    به خاطر مهمترین رکن بازی ... جلوه های صوتی و موسیقی متن . صدا در بازی مهم ترین نقش را دارا است . افکت های صوتی و موسیقی متن خوب می تواند یک بازی هشت بیتی را از بازی های با کیفیت بسیار بالا جذاب تر کند ... و برعکس این موضوع هم کاملا درسته . یعنی صدا گذاری ضعیف و موسیقی نامناسب میتونه بازیکن رو به کل از بازی کردن منصرف کنه . موضوعی که متاسفانه در بیشتر بازی های ایرانی دیده میشه .
    ولی WarGaming این مسئله را حتی از گرافیک بازی جدی تر گرفته و جلوه های صوتی بازی های این شرکت بی نظیر است . به خصوص موسیقی متن بازی ها و همین موسیقی متن در WoWS باعث میشه اصلا احساس نکنید که با سرعت 40 کیلومتر در حرکت هستید . بلکه با تمام گوشت و خون ، جنگ واقعی را احساس میکنید . موسیقی متن عالی و صدا گذاری دقیق روی تمام جزییات باعث شده تا WoWS جذاب ترین بازی نبرد کشتی ها در تمام دنیا باشه .

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک خبر خوب ! در آخرین آپدیت بازی ، علاوه بر تغییر شکل لانچر از حالت زمخت قبلی به حالتی نو ، کشتی های آلمانی و روس به بازی اضافه شدند ... خودم شخصا کشتی های آلمانی رو امتحان کردم و باید بگم حرف ندارن . البته فعلا فقط کروسر های آلمانی موجود هستن و بقیه ی کلاس ها بعدا اضافه میشن.

Sent from my PadFone T004 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان. کسی می دونه چطور میشه از سرور اروپا Doubloons (سکه) خرید؟
    من با کارت مجازی مستر امتحان می کنم نمیشه. کسی راهی که تونسته باشه خرید بکنه بلده؟ یا شرکتی هست که مثل بازی World of Tanks سکه طلاشو بفروشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من این بازیرو دانلود کردم از خود سایتش.از قسمت سرور آسیا
    نصب که کردم اتوماتیک لانچر رو باز کرد و شروع کرد به دانلود کردن
    اول 4 مگابایت بعدش یه دانلود 5گیگو 800 مگابایت
    تموم ک شد دیدم دوباره نوشت recieving upddates یعنی دوباره داره دان میکنه
    دیدم یه فایل 15 گیگابایتی داره دانلود میشه ک اعصابم خورد شدو درآوردم.الآن اگ دوباره برم تو لانچر بازم دانلود میکنه 15 گیگ رو ولی آخه من با این سرعت نتم و بر اساس رایگان بودنش تو به ساعتی مجبورم تا ساعت 10 صبح تموم کنم و نمیتونم یه روزه 15 گیگ رو دانلود کنم و همین 5 گیگ رو تو سه روز دانلود کردم و کامپیوترو خاموش نکردم چون ترسیدم این همه ک دانلود کردم بپره .سرعت نت با لانچر پایین میاد شاید نصف میشه
    البته الآن توی پوشه نصب بازی یه لانچر هست ک میرم توش 15 گیگ دانلود داره و یه app بازی ک میرم توش لودینگ میاره بعد قسمت لاگین .من رفتم توی سایت بازی اکانت باز کردم ولی وقتی میام میزنم تو قسمت لاگین و کانکت رو میزنم میگه یا رمز یا ایمیلتون اشتباس
    اگ میشه یکی ب من یه اکانت بده ک خودش امتحان کرده باشه میره تو بازی .من فقط امتحان کنم ببینم اصلا میرو تو گیم یا ن.
    بخدا دیشب خابشو دیدم از بس رو اعصابمه
    توروخدا کمک کنید
    حالا من چیکار میتونم بکنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من این بازیرو دانلود کردم از خود سایتش.از قسمت سرور آسیا
    نصب که کردم اتوماتیک لانچر رو باز کرد و شروع کرد به دانلود کردن
    اول 4 مگابایت بعدش یه دانلود 5گیگو 800 مگابایت
    تموم ک شد دیدم دوباره نوشت recieving upddates یعنی دوباره داره دان میکنه
    دیدم یه فایل 15 گیگابایتی داره دانلود میشه ک اعصابم خورد شدو درآوردم.الآن اگ دوباره برم تو لانچر بازم دانلود میکنه 15 گیگ رو ولی آخه من با این سرعت نتم و بر اساس رایگان بودنش تو به ساعتی مجبورم تا ساعت 10 صبح تموم کنم و نمیتونم یه روزه 15 گیگ رو دانلود کنم و همین 5 گیگ رو تو سه روز دانلود کردم و کامپیوترو خاموش نکردم چون ترسیدم این همه ک دانلود کردم بپره .سرعت نت با لانچر پایین میاد شاید نصف میشه
    البته الآن توی پوشه نصب بازی یه لانچر هست ک میرم توش 15 گیگ دانلود داره و یه app بازی ک میرم توش لودینگ میاره بعد قسمت لاگین .من رفتم توی سایت بازی اکانت باز کردم ولی وقتی میام میزنم تو قسمت لاگین و کانکت رو میزنم میگه یا رمز یا ایمیلتون اشتباس
    اگ میشه یکی ب من یه اکانت بده ک خودش امتحان کرده باشه میره تو بازی .من فقط امتحان کنم ببینم اصلا میرو تو گیم یا ن.
    بخدا دیشب خابشو دیدم از بس رو اعصابمه
    توروخدا کمک کنید
    حالا من چیکار میتونم بکنم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

پست زیرخاکی اوردی بالا پستها واسه زمانیه که تازه بازی از نسخه بتا خارج شده یادش بخیر
    توی بازی وارپلنز این شرکت بتا پلیر بودم هرروز گلد میداد واسه خرید هواپیما
    من از توی استیم دانلود کردم و دارم بازی میکنم داخل سرور روسیه حجمش اوایل اینقدر نبوده و هرچی زمان بگذره حجم اپدیتها کلا بیشتر و بیشتر میشه
    پینگ سرور روسیه هم مثل اروپا البته زبان بازیکنها کلا روسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام ممنون از راهنمایتون در رابطه با این بازی یه سئوال داشتم من حدود سه ماهی هست این بازی رو انجام میدم و به مراحل نسبتاً بالا هم رسیدم فقط در موقع باری در حالت (Random Battle) کشتیهای دشمن مرتب مخفی شده و شروع به شلیک می کنند که خیلی پیدا کردنشون سخت میشه میخواستم بدونم ما هم میتونیم از این روش استفاده کنیم و چطوری با تشکر

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •