تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: F.C. Internazionale Milano | نراتزوری | فصل 16-2015

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

امپولی 0-1 اینترمیلان؛ تدام صدر نشینی شاگردان مانچو

مائور ایکاردی آرژانتینی که در هفته های گذشته برای تیمش به خوبی گلزنی کرده است در دقیقه 45 بازی تک گل بازی را به ثمر رساند.
    اینترمیلان با این پیروزی 39 امتیازی شد و کماکان در صدر جدول سری آ قرار دارد.

خلاصه بازی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دیشب تیم نمایش بدی از خودش نشون نداد هر چند برای قهرمانی باید خیلی بهتر از این باشه.خداییش مانچو با چند تا ویچ نتایج شگفت انگیزی تا الان گرفته و امیدوارم مدیران تیم دو سه خرید خوب تو نیم فصل داشته باشن اونوقت شاید بشه از قهرما نی هم صحبت کرد.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایکاردی: زانتی بهترین بازیکن تاریخ اینتر و مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است

کاپیتان اینتر گفت بازی در سن سیرو و شنیدن نامتان در این استادیوم احساس فوق العاده ای دارد و خوش شانس است که چنین احساسی را تجربه می کند.

مائورو ایکاردی از 22 سالگی کاپیتان اینتر شد و در این فصل هم خوب کار کرده است. او در 22 بازی، 18 گل برای نراتزوری به ثمر رسانده است. در گفتگو با Topolino به مناسبت 110 امین سالگرد تاسیس اینتر، از ایکاردی سوال شد که چنین مسئولیتی، چه احساسی به همراه دارد؟

در آن سن پوشیدن بازوبند کاپیتانی اینتر یک چیز عادی نیست اما شخصیت من این است که با چنین چالش هایی مواجه شوم. گرفتن بازوبند خاویر زانتی چیزهای زیادی از نظر فوتبال و انسانی به من داد. افتخار می کنم که نماینده تیم و هواداران هستم و تلاش می کنم بهترین نمایشم را ارائه دهم. عشق، ذات این باشگاه است. ما همه عاشق یکدیگر هستیم و مانند خانواده با هم رفتار می کنیم. برای صلاح همه، با هم کار می کنیم و این است اینتر. هیچ جا مانند اینجا نیست. برای تولد اینتر چه کادویی می دهم؟ امیدوارم گل های زیاد و افتخارات زیاد باشد تا لذت و رضایت را با خود بیاورد.

بازی در سن سیرو چه احساسی دارد؟

خارق العاده است. همه مردم با هم فریاد می زنند: "فورزا اینتر" و نامتان را فریاد می زنند. من خیلی خوش شانسم که چنین احساسی را تجربه می کنم.

بهترین بازیکن تاریخ اینتر و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال چه کسانی هستند؟

خاویر زانتی و لیونل مسی. مثل من آرژانتینی هستند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ابراز ناراحتی اینتر از غیبت مسی در دیدار CL

باشگاه اینتر میلان در پیامی، از اینکه مسی در دیدار این تیم مقابل بارسلونا حضور نخواهد داشت، ابراز ناراحتی کرد.

مسی شب گذشته در جریان دیدار مقابل سویا، پس از اینکه یک پاس گل برای کوتینیو ارسال کرد و یک گل زد، به علت مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد و تست‌های پزشکی که روی او انجام شد، نشان می‌داد که او 3 هفته قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

این سه هفته، شامل دیدار مقابل اینتر میلان در چمپیونزلیگ و دیدار ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید در لالیگا می‌شود که هر دو دیدار برای بارسا بسیار مهم هستند و غیبت مسی می‌تواند دردسرساز شود.

حال باشگاه اینتر میلان که در این هفته دیدار مهمی مقابل یاران مسی برگزار خواهد کرد، از اینکه ستاره آرژانتینی در این دیدار غایب است، ابراز تاسف و ناراحتی کرد.

اینتر میلان در پیامی که در بخش اسپانیایی توئیترشان منتشر شده نوشت:" به خاطر مصدومیتی که برای مسی رخ داد متاسفیم و ما فرصت بازی کردن برابر مسی را در بازی پیش رو نخواهیم داشت. بازی کردن برابر بهترین ها همیشه مایه افتخار است."

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام مارسلو بروزوویچ: اینجا یک حرکت تمساح زدم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

امیدوارم مسی در سن سیرو غایب باشد

اسپالتی: مثل بارسلونا باشیم، 18-0 می بازیم

سرمربی اینتر غیبت مسی در ترکیب بارسا را به سود اینتر می داند و این، شانس برتری تیمش را بالاتر خواهد برد.

سه شنبه در سن سیرو بازی برگشت بارسلونا و اینتر برگزار خواهد شد. در بازی رفت، بارسا 2-0 بر اینتر پیروز شد. در دیداری که مسی به دلیل مصدومیت غایب بود و مشخص نیست که به بازی برگشت نیز خواهد رسید یا خیر؛ هرچند که خوشبینی ها در این مورد روز به روز بیشتر می شود.

اسپالتی، سرمربی اینتر در این رابطه گفت:« بهتر این است که مسی برابر ما بازی نکند چرا که وقتی او در ترکیب است، بارسلونا قدرتی مضاعف می گیرد و انرژی عجیبی به هم تیمی هایش تزریق می کند. بارسا با او بسیار تماشایی تر است.»

اسپالتی همچنین به تفاوت سبک آماده سازی اینتر و بارسا اشاره کرد و گفت:« پیش از بازی برابر بارسا در نوکمپ با یک نکته عجیب مواجه شدیم. بازیکنان بارسا تنها ده دقیقه به بازی در زمین شروع به گرم کردن کردند. این موضوع را پیگیری کردم و به من گفتند که خیلی از بازیکنان بارسا پیش از هر بازی در کنار خانواده خود هستند و حتی فرزندان آنها را از مدرسه به خانه بر می گردانند. اگر قرار باشد روش آماده سازی ما مثل بارسا باشد، هر بازی را 18-0 خواهیم باخت. این قدرت ذهنی بالای بازیکنان بارسا را نشان می دهد.»

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مائورو ایکاردی: ما در مقابل بهترین تیم جهان بازی کردیم اما هیچگاه تسلیم نشدیم

دو تیم فوتبال اینتر و بارسلونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شهر میلان به تساوی 1 بر 1 رسیدند. مائورو ایکاردی، زننده تک گل اینتری ها در این بازی بود. او پس از پایان بازی در صحبت با اسکای ایتالیا چنین گفت:

ما در مقابل بهترین تیم دنیا بازی کردیم و آن ها یک گل به سبک خودشان به ما زدند. ما اما هیچگاه تسلیم نشدیم. جنگیدیم و در نهایت من موفق به زدن گل شدم. در طول این تورنمنت ما خودباوری زیادی از خود نشان داده ایم. در بازی مقابل تاتنهام هم در اواخر بازی گل خوردیم اما جنگیدیم و نتیجه را برگرداندیم. در این بازی اما کمی زمان کم آوردیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داور جنجالی دیدار فیورنتینا-اینتر، یک ماه از قضاوت در سری‌ آ محروم شد

داور دیدار فیورنتینا-اینتر تا پایان فصل بازی های اینتر را قضاوت نخواهد کرد.

داور جنجالی دیدار یکشنبه شب فیورنتینا مقابل اینتر که در وقت‌های اضافه این دیدار برخورد توپ به سینه دی آمبروزیو را در محوطه جریمه پنالتی تشخیص داد، یک ماه از قضاوت در سری آ محروم شد.

روساریو آبیسو، طبق گفته اسپورت مدیاست و چند منبع معتبر در فوتبال ایتالیا؛ یک ماه از قضاوت در سری آ محروم خواهد بود و به این ترتیب در سه هفته آینده هیچ قضاوتی در سری آ نخواهد داشت. همچنین روساریو تا پایان فصل هیچ دیداری از اینتر را قضاوت نخواهد کرد.

پی نوشت: کاش داورای خطاکار لالیگا هم محروم می کردن. مثل بازی لوانته رئال که یه تنه مادرید رو برنده کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: وقتی به اینتر رفتم، از آخرین قهرمانی آن‌ها در لیگ قهرمانان اروپا 50 سال می‌گذشت

ژوزه مورینیو این روزها مفسر شبکه بین اسپورت است بنابراین نقل قول های متعددی از او در اخبار منابع مختلف به چشم می خورد. وی در برنامه روز گذشته شبکه بین اسپورت، علاوه بر رئال مادرید در مورد اینتر هم صحبت کرده است.

وقتی به اینتر رفتم، این تیم تقریبا به مدت 50 سال، قهرمان چمپیونزلیگ نشده بود؛ رویای یک نسل کامل از طرفداران اینتر، فتح دوباره این جام بود. ضمن اینکه ماسیمو موراتی نیز پسر رئیس آخرین تیمی از اینتر محسوب می شد که به قهرمانی اروپا رسیده بود؛ بنابراین قهرمانی مجدد در اروپا رویای خانواده موراتی هم بود. وقتی به اینتر رفتم، با نسلی از بازیکنان روبرو شدم که به همه جام های ممکن در ایتالیا رسیده بودند و فقط قهرمانی در چمپیونزلیگ را کم داشتند. آن تیم اینتر، ترکیب بسیار قدرتمندی از بازیکنان بود و البته شباهت زیادی به یک خانواده داشت. همه یک رویا داشتیم و برای رسیدن به آن به سختی جنگیدیم. در نهایت فتح سه گانه، چیزی بود که خانواده اینتر شایستگی اش را داشت. شگفت انگیز بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنتونیو کونته سرمربی جدید اینتر میلان شد

سه ساله با دستمزد 12 میلیون یورو برای هر فصل

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •