تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: شارژ نشدن باتری لبتاب z510 و موندن روی 0 درصد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض شارژ نشدن باتری لبتاب z510 و موندن روی 0 درصد !

من یک لبتاب z510 دارم .الان چند روزی هستش که فقط به برق وصله و اصلا شارژ نمیشه و روی 0 درصد مونده . ولی وقتی از شارژ میکشمش خاموش نمیشه.

توی نرم افزار های energy manager و battery care مینویسه : YOUR BATTERY Is Week and needs to be replaced

به نظر شما مشکل از چیه؟؟؟ باید باتری رو عوض کنم؟؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر یه 8 ساعتی مداوم تو شارژ بوده و روی صفر مونده، بله باطری شما خرابه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

لپ تاپ منم همینطور شده...باطریاشو چک کردم سالم هستن و با اینکه همش صفر نشون میده حدود ی ساعت میشه باهاش فیلم دید...بنظرم یه مشکل تو اندازه گیری ولتاژ باطری داشته باشه که داره اشتباه ولتاژو اندازه میگیره و صفر نشون میده

داره خودمونی میشه exeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دقیقا مشکل نرم افزاریه من یک سال لپتاپم تبدیل شده بود به پی سی! ولی چون اکثرا یه جا ازش استفاده میکردم خیلی مشکلی نداشتم باهاش و اوایل فک میکردم که نرم افزاریه ولی بعد از تلاش های بیهوده به این نتیجه اشتباه رسیدم که سخت افزاریه و یک سال باتری نداشتم تا اینکه با یکم سرچ انگلیسی همین فریموری که دوستان معرفی کردن رو پیدا کردم و مشکلم بکلی برطرف شده و باتری لپتاپم از روز اولشم بهتر شده.

دلیل تخصصیش هم ب زبون ساده بگم به این خاطر هست که بهرحال فارغ از این ویندوز و سیستم عامل، هر کدوم از قطعات و ای سی های الکترونیکی حتی در تلوزیون ها و وسایل الکترونیکی یه برنامه ریزی داخلی به نام فریمور دارن ک عملا کار ساده ای مثلا در این مورد ما کاره شارژ کردن باتری و امثالهم رو بر عهده دارن ک عموما هم خیلی کم پیش میاد به هم بریزن و نیاز به اپدیت داشته باشن و کارشون همیشه ثابته (و در سطح پایین نزدیک به زبان سخت افزار تعریف میشن) و تعریف دوم که درایور هست که رابط این فریمور و سیستم عامل ما هست و برای همینه هر سیستم عامل درایور های مختلفی لازم داره و با تعویض ویندوز باید درایور ها مجدد نصب بشن ولی فریمور داخل خوده سخت افزار قرار داره و با تعویض ویندوز و کارهای از این قبیل هیچ تغییری درش ایجاد نمیشه به همین خاطر هست ک دوستان با تعویض سیستم عامل هم مشکلشون رفع نشده.

بهرحال راه حل یه نرم افزار دو مگابایتیه!

به این لینک مراجعه کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •