تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: Borussia Dortmund | سیاه و زردها | فصل 16-2015

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

رختکن دورتموند پس از راهیابی به فینال جام حذفی آلمان

رفتن به فینال اونم برای چهارمین بار متوالی خوشحالی نداره.
    شادی و جشن برای شکست بایرن تو خونه خودش هستش که خیلی لذت بخشه

2. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: انتقال نیمار، همه چیز را در فوتبال تغییر خواهد داد

طبق ادعای رسانه های فرانسوی، پی اس جی تا چهارشنبه رقم فسخ قرارداد نجومی نیمار را پرداخت خواهد کرد.

احتمال اینکه نیمار پنجمین فصل حضورش در بارسلونا را تجربه نکند، حالا بسیار افزایش یافته است. تا هفته گذشته تصور اینکه نیمار از بارسا جدا شود، بسیار دور از ذهن بود ولی اصرار پدر و اطرافیان نیمار سرانجام باعث شده تا این فوق ستاره برزیلی ساز جدایی سر بدهد.

گفته می شود نیمار با پی اس جی به توافق رسیده و باشگاه فرانسوی با پرداخت 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او، بزرگترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال را رقم خواهد زد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در نشست خبری بازی با لستر در هنگ کنگ و در واکنش به انتقال احتمالی نیمار گفت:« 222 میلیون یورو برای جدایی نیمار؟ واقعا؟ نمی توانم آن را باور کنم اما اگر این اتفاق رخ دهد، همه چیز در فوتبال تغییر خواهد کرد. این چیزی فراتر از تصورات همه است و اگر شایعه نباشد، باید بگویم چنین نقل و انتقالی متعلق به این سیاره نیست.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

وقتی نیمار اونجوری بره پاریس دیگه چه انتظاری از امثال دمبله باید داشت!!!؟
    حالا خوبه اوبامیانگ در حد یه مصاحبه درمیون عشقش به ریال رو ابراز میکنه و خلاص وگرنه اونم باس میرفت مادرید دم فلافلی دون دیگو ،بست می نشست تا بخرنش!!!
    -------

.....تو روحت تهامی!!!
    درسته کفترباز بود ولی حداقل تعصب داشت.
    Last edited by yuseph; 13-08-2017 at 19:32.

5. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، مدیر ورزشی سابق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدعی است باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فصل گذشته نیز به خرید عثمان دمبله نزدیک بوده اما وینگر فرانسوی خودش را آماده بازی در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی دیده است.
    نقل قول:
    من می توانم به خوبی این موضعیت را ارزیابی کنم چون بایرن مونیخ نیز به او علاقه مند بود. فصل گذشته بایرن مونیخ و بارسونا در پی خرید او بودند و بارسا پیشتاز بود. اما در نهایت او دورتموند را انتخاب و اعلام کرد هنوز آماده بازی در یکی از برترین باشگاه های دنیا نیست.

یه کلمه هم از ننه عروس!!!
    اولا :مگه برای بازی کردن توی بارسا باید سن و سال خاصی داشته باشی؟!!!(اونم فرت بعداز یک سال!)
    دوما :برتر!!!؟
    سوما :با حماقتی که این دمبله خان داره اگه بارسا بهش پیشنهاد داده بود که الان داشت تو نیوکمپ......می کرد! میزارن دهن آدم باز بشه.

پ ن:اینا میخوان کم کاریشون تو زمینه کشف استعداد رو ماست مالی کنن بهونه میبندن به سن طرف!!
    کم کاری که چه عرض کنم بگم بی عرضگی بهتره!
    اره بایرن و بارسا میخواستنش بعد خودش نرفته اونجا....

Last edited by yuseph; 15-08-2017 at 19:42.

7. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

شورله رفت تا یکی دو ماه دیگه!!
    مصدومیت در این لول واقعا به استعداد خاص نیاز داره.....
    موند حسرت به دلمون این چارتا(رویس/گوتزه/اوبامیانگ/شورله)رو توی زمین با هم ببینیم!

9. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

پیشنهاد دورتموند به بارسا جاست 150 میلیون!!!

11. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آلکاسر: واضح است که مسی بهترین بازیکن دنیا است؛ بازی با اتلتیکو مادرید مثل دندان درد است!

پاکو آلکاسر، مهاجم اسپانیایی بروسیا دورتموند به تمجید از لیونل مسی پرداخت. آلکاسر با جدایی از بارسلونا و با اعتماد فاوره اوج گرفته و امید اول گلزنی دورتموند در دیدار مقابل روخی بلانکوس است.

به گزارش مارکا، آلکاسر پس از دو سال نیمکت نشینی در بارسلونا در تابستان اخیر با انتقالی قرضی که ظاهرا در پایان فصل دائمی خواهد شد، راهی دورتموند شد. او کاملا احیا شده و تقریبا با هر ضربه‌اش یک گل به ثمر می‌رساند. به پاس عملکرد فوق العاده‌اش، انریکه او را به تیم ملی اسپانیا نیز دعوت می‌کند. آلکاسر در آستانه دیدار دورتموند-اتلتیکو مادرید می‌گوید:

در بارسلونا دقایقی که دوست داشتم به من نرسید؛ اینجا در دورتموند فرصت بازی خوبی پیدا می‌کنم و همه چیز خوب پیش می‌رود. اگر کسی دوست دارد فکر کند که من دو سال را در بارسلونا هدر دادم، آزاد است چنین فکری کند ولی من این طور فکر نمی‌کنم. واضح است که فرصت زیادی در بارسا به من نرسید ولی به عنوان یک بازیکن و یک فرد در بارسلونا پیشرفت کردم.

بازی در کنار مسی؟ شاید همه توجهات معطوف به او باشد ولی فکر می‌کنم مسی باعث می‌شود به بازیکن بهتری تبدیل شوید. در واقع خیلی از گل‌هایی که در بارسا زدم روی پاس مسی بود. او پاس‌هایی می‌دهد که فقط شما را در مقابل دروازه بان قرار می‌دهد و فقط لازم است کار را تمام کنید. بنابراین بله، او توجهات را به خودش جلب می‌کند ولی باعث می‌شود شما بازیکن بهتری شوید. توپ طلا را به گریزمان می‌دهی؟ توپ طلا به بهترین بازیکن کنونی دنیا تعلق می‌گیرد و واضح است که مسی بهترین بازیکن دنیا است.

بازی با اتلتی؟ شرایط در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا خوب پیش می‌رود و حالا آزمون خوبی پیش روی ما قرار دارد تا ببینیم کجای کار قرار داریم. بازی مقابل اتلتی مثل یک دندان درد می‌ماند. آنها تیمی هستند که گل‌های بسیار کمی دریافت می‌کنند و فضای کمی به حریف می‌دهند. مدافعان آنها بسیار هوشیار هستند. بازی مقابل چنین تیمی برای یک مهاجم، مستاصل کننده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •