تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 76

نام تاپيک: Liverpool FC | قرمز ها | فصل 17-2016

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تبریک به برادر جریان و بقیه هوادارای لیورپول : دی

بعد از مدت ها یه بازی زنده دیدیم و بسی لذت بردیم. لیورپول واقعاً تو هردو نیمه از چلسی برتر بود. چلسی یه گل زود هنگام زد و شروع کرد به پارک کردن اتوبوس (وحید خودت هم میدونی که راست میگم : دی).

کوتینیو دوتا شوت زد، یکی با راست یکی با چپ اما جفتش عالی! عجب تو سر توپی هم زد.

2. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

تبریک به لیورپولی‌ها برای برد 3 - 1 مقابل چلسی

حضور دو مربی (خاص و معمولی) هم حساسیت‌ها رو بالا برده بود

گرچه بازیهای لیورپول رو گاهی دنبال می‌کردم اما با حضور کلوپ دیگه باید دنبال کرد

فقط امیدوارم ری‌اکشن‌هاش به گونه‌ای نباشه که گویی داره نقش بازی می‌کنه
    ری‌اکشن‌هاش ماندگارن و نباید همیشه و همه‌جا تکرار شوند

4. 4 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

استوریج تا کی مصدومه؟:/

نیمکتمون خیلی داغونه

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بازی دیشب به خاطر الکلاسیکو تحت سایه قرار گرفته بود ولی تیم فوق العاده بود. بازی دادن به فرمینو در نقش فالس 9 خیلی خوب جواب داده و دیشب سیتی رو نابود کردیم.

الان در رتبه 9 جدول هستیم که شاید خیلی خوب به نظر نرسه، ولی پیشرفت تیم واضحه. نباید فراموش کرد که الان بازیهامون با یونایتد، چلسی، سیتی، آرسنال و تاتنهام انجام دادیم و هر 5 بازی در نیم فصل اول خارج از خانه بودن یعنی هر 5 تیم رقیب اصلیمون در نیم فصل دوم باید بیان آنفیلد. در این 5 بازی خارج از خانه با رقیب های اصلی به یونایتد باختیم، چلسی و سیتی رو بردیم و با آرسنال و تاتنهام مساوی کردیم، نتیجه کلی خوبیه.

بازیهای بعدیمون به ترتیب با سوانسی (H)، نیوکاسل (A)، وست بروم (H)، واتفورد (A)، لستر (H) و ساندرلند (A) است تا پایان نیم فصل. از این 6 بازی باید بتونیم حداقل 15 امتیاز (یا بهتر، هر 18 امتیاز) رو بگیریم. تنها بازی که واقعا سخت هست لستر هست که بطور عجیبی الان صدرنشین لیگ برتر هست!

7. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

کلوپ: حالا می فهمم چرا اینگونه از استوریج تعریف می کردند

دنیل استوریج مهاجم ملی پوش باشگاه لیورپولدر بازی برابر ساوتهمپتون توانست خوب بدرخشد و نظر یورگن کلوپ را جلب نماید، کلوپ در این باره اظهار داشت:
    ((پس از بازی با استوریج صحبت کردم، به او گفتم حالا می فهمم چرا در مورد تو اینگونه سخن می گویند، من پیش از این در مورد او بسیار شنیده بودم اما بازی او را از نزدیک ندیده بودم، توانایی های او واقعا ستودنی است، من بسیار خوشحال هستم که چنین مهاجم خوبی را در اختیار داریم، او می تواند در کسب نتایج بسیار خوب به ما کمک کند.
    دیووک اوریگی نیز دیگر بازیکن خوب ماست که با توجه به سن اش می تواند سرمایه ی بزرگی برای ما باشد، او نسبت به سن خود تجربه بسیار خوبی دارد، اما او باید بیشتر یاد بگیرد.))

9. 2 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کلوپ اگه بتونه استوریج رو آماده و فیت نگه داره یکی از بهترین مهاجم های دنیا رو داریم. تیم ریتم خوبی رو بدست آورده و حتی وقتی خوب بازی نمی کنیم بازیها رو میتونیم ببریم ولی کماکان 6 امتیاز با صدر جدول و 4 امتیاز با سهمیه لیگ قهرمانان فاصله است و کاملا شدنیه که در نیم فصل دوم حداقل در رقابت برای قهرمانی باشیم تا مطمئنا بتونیم سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیریم. کلید موفقیت تیم به نظر من آماده و سالم نگه داشتن استوریج و کوتینیو است.

سیتی، یونایتد، آرسنال، چلسی و تاتنهام در نیم فصل دوم باید همگی بیان به آنفیلد.

11. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

کلوپ: فرگی کتاب تاریخ فوتبال است / درهای لیورپول بروی جرارد باز است

در هفته گذشته، لک لک های مرسی ساید موفق شدند ساندرلند را با نتیجه کوبنده 6 بر 1 شکست دهند و با 23 امتیاز آرا م آرام خود را به بالانشینان جزیره نزدیک کنند.
    این پیروزی به علاوه 6 برد دیگز در هشت بازی اخیر نشان از تغییر عمده ای دارد که در روحیه لیورپولی ها بوجود آمده است.

یورگن کلوپ مربی برتر هفته گذشته جزیره شد و جایزه خود را از یکی از بزرگ ترین مربیان تاریخ فوتبال دریافت کرد.

کلوپ بعد از اینکه دقایقی را با سرالکس فرگوسن به صحبت پرداخت در مصاحبه با اسکای گفت:
    ((گرفتن این جایزه از دست کسی که یکی از نام های ماندگار فوتبال است، برایم افتخار بزرگی است. فرگوسن الگویی برای تمام مربیان و کتاب مصور تاریخ فوتبال جهان است. واقعا لحظه لذت بخشی بود، من این افتخار را داشتم که یکی دو بار دیگر هم با این مرد بزرگ هم کلام شوم.))

کلوپ در مورد حضور استیون جرارد در تمرینات لیورپول برای کسب آمادگی بیشتر در لیگ آمریکا گفت:
    ((جرارد اسطوره باشگاه لیورپول است و اینجا همیشه خانه اوست. اینکه او بازیکن تیم دیگری است اما با ما تمرین می کند، یعنی در های باشگاه همیشه بروی بازیکنان بزرگی مثل جرارد باز است. او فرگوسن جوانی است که مدارج ترقی را یکی یکی طی می کند!))

13. 2 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یورگن کلوپ: اگر (آمدن گواردیولا به انگلیس) اتفاق بیوفتد، بهترین مربی جهان به اینجا خواهد آمد. این کار را برای تمام تیم های دیگر پریمیر لیگ سخت تر می کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

ساندرلند 0-1 لیورپول؛ 3 امتیاز با ارزش خارج از خانه لک لک ها را در مسیر صعود قرار داد

لیورپول موفق شد با نتیجه ی 1-0 ساندرلند را شکست دهد تا در مسیر موفقیت ثبات ایجاد کند.

در شرایطی که لیورپول در هفته گذشته توانسته بود با نتیجه 1-0 لستر سیتی صدرنشین رقابت های لیگ برتر انگلیس را شکست دهد با روحیه ای مضاعف به سراغ دیدار خود در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس آمد، لیورپول تا پیش از این دیدار با 27 امتیاز در رده دهم جدول جای داشت و در صورت پیروزی برابر ساندرلند قعر جدولی می توانست تا رده هفتم صعود کند.

در جریان این دیدار کریستیان بنتیکه موفق شد در دقیقه 46 تک گل پیروزی بخش را برای لیوپول به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه ی 1-0 به سود این تیم رقم بخورد.

در نهایت لیورپول با کسب این 3 امتیاز با ارزش خارج از خانه 30 امتیازی شد و در رده هفتم جدول جای گرفت، ساندرلند نیز کما فی سابق در همان رتبه نوزدهم خود باقی ماند.

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

دنی وارد: تمام تلاشم را بکار می گیرم تا در ترکیب اصلی قرارگیرم

دنی وارد که شب گذشته اولین بازی خود را برای تیم ملی ولز انجام داد، در آنفیلد پشت سر سایمون مینیوله قرار گرفته است. قرارداد قرضی این بازیکن 22 ساله با آبردین اسکاتلند در ژانویه توسط لیورپول به پایان رسید. اما مینیوله، با وجود چند نمایش غیر قابل قبول، تا به الان موفق به حفظ جایگاه خود در لیورپول شده است.

دنی وارد در طی گفتگویی کوتاه در مورد حضور در ترکیب اصلی قرمزهای آنفیلد چنین عنوان کرد:
    آروزی من این است که به عنوان دروازبان نخست در لیورپول بازی کنم و تمام تلاش خود را بکار می گیریم که تا این اتفاق بیافتد. امیدوارم خیلی زود این مسئله محقق شود، من در باشگاه بزرگی هستم و می خواهم مفید باشم.
    دنی وارد موفق شد طی حضورش در آبردین، 12 کلین شیت در 29 مسابقه انجام شده در تمامی رقابت ها ثبت کند. او قرارداد جدیدی با لیورپول به ثبت رساند که وی را تا تابستان سال 2020 در این باشگاه نگه می دارد.
    وارد در ژانویه 2012 به لیورپول پیوست.

18. این کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •