تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 76

نام تاپيک: Liverpool FC | قرمز ها | فصل 17-2016

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تصمیم خوبی نبود ،
    آنجلوتی خیلی خوبه ولی احتمالش ضعیفه ، کلوب هم خوبه ولی راجرز واقعا اخراجش عجولانه بود .
    من فکر نمی کنم. فصل پیش که اصلا خوب نتیجه نگرفت (گرچه از دسامبر تا آوریل خیلی خوب بود) ولی راجرز اون ثبات لازم رو نداشته هیچ وقت. از دست دادن ستاره ها هم فاکتور دیگه ای است. با راجرز نمیشه بهتر از چیزی که الان می بینیم نتیجه گرفت و فکر می کنم کنار گذاشتنش تصمیم صحیحی بود. با این شیوه ادامه دادن احتمالا در پایان فصل کوتینیو رو هم از دست می دادیم.

2. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    سرزمین دروغگوها

پيش فرض

من فکر نمی کنم. فصل پیش که اصلا خوب نتیجه نگرفت (گرچه از دسامبر تا آوریل خیلی خوب بود) ولی راجرز اون ثبات لازم رو نداشته هیچ وقت. از دست دادن ستاره ها هم فاکتور دیگه ای است. با راجرز نمیشه بهتر از چیزی که الان می بینیم نتیجه گرفت و فکر می کنم کنار گذاشتنش تصمیم صحیحی بود. با این شیوه ادامه دادن احتمالا در پایان فصل کوتینیو رو هم از دست می دادیم.
    بله شاید با دیدن این فصل همچین برداشتی بشه که کاملا هم درسته ولی اگه نبود بازیهای فصلی که دوم شدیم و سوارز رو داشتیم میشد براحتی راجرز رو کنار گذاشت .
    راجرز همون کسی بود که لیورپولی ساخت که به کابوس همه تیمها تبدیل شد ، اون فصل تنوع تاکتیکی تیم فوق العاده بود ، تیم حریف و دفاع تیمهای روبرو مجبور به اشتباه میشدن و بازیهای چشم نواز اون فصل رو نمیشه فراموش کرد .
    باید فرصت داده میشد تا بشه دوباره به اون نقطه رسید ، راجرز امتحانشو پس داده بود . میشد تا نیم فصل حداقل بهش فرصت داد ، اون لیورپول واقعا شایسته ی قهرمانی اروپا رو هم داشت . ضمن اینکه باشگاه هم نتونست ستاره ها رو حفظ کنه . نباید انتظار داشت مربی با یه سری بازیکن معمولی معجزه کنه ،

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بله شاید با دیدن این فصل همچین برداشتی بشه که کاملا هم درسته ولی اگه نبود بازیهای فصلی که دوم شدیم و سوارز رو داشتیم میشد براحتی راجرز رو کنار گذاشت .
    راجرز همون کسی بود که لیورپولی ساخت که به کابوس همه تیمها تبدیل شد ، اون فصل تنوع تاکتیکی تیم فوق العاده بود ، تیم حریف و دفاع تیمهای روبرو مجبور به اشتباه میشدن و بازیهای چشم نواز اون فصل رو نمیشه فراموش کرد .
    باید فرصت داده میشد تا بشه دوباره به اون نقطه رسید ، راجرز امتحانشو پس داده بود . میشد تا نیم فصل حداقل بهش فرصت داد ، اون لیورپول واقعا شایسته ی قهرمانی اروپا رو هم داشت . ضمن اینکه باشگاه هم نتونست ستاره ها رو حفظ کنه . نباید انتظار داشت مربی با یه سری بازیکن معمولی معجزه کنه ،
    این فصل و فصل پیش.

بعد از گذشت این مدت (بیشتر از 3 سال با راجرز) میشه به نتیجه رسید که اون 7-8 ماهی که عالی بازی کردیم در دوران سوارز بیشتر یک اتفاق بوده، نه اینکه این 2.5 سال که همیشه کمی از متوسط بهتر بودیم به دلایل دیگه بود... در همون مدت عالی هم انتقادات زیادی به بازی تیم وارد بود (دفاع بسیار ضعیف). لیورپول فعلی با لیورپول وقتی که راجرز کنترل رو به عهده گرفت اونقدرها تفاوت نداره، اندکی بهتر است ولی نه اونقدرها. اصلا واقع بینانه نیست تصور کنیم اگه فرضا 10 بازی دیگه به راجرز فرصت داده می شد می تونست لیورپول رو بطور محسوسی بهتر کنه. احتمالا وضعیت چیزی مشابه همین بود، میانه رو به بالای جدول، نسبتا خوب بازی کردن در بعضی از بازیها و نتیجه نگرفتن.

5. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گل انگلیسی: یورگن کلوپ امروز با جت شخصی به لیورپول میره تا برای سه سال قرارداد ببنده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب کلوپ تایید شد!

9. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

کلوپ یه بار کار بزرگش رو انجام داده و از یه تیم متلاشی (دورتموند) یه تیم قهرمان ساخت. الان دوباره نباید همون مسیر رو میرفت و یه تیمی مثل لیورپول که برعکس دورتموند مقبولیت عمومی هم نداره رو انتخاب میکرد اونهم تو لیگی مثل لیگ برتر.
    تیم های بزرگی مثل منچستر هستند که بعد از بازنشستگی فن خال دنبال مربیانی در سطح کلوپ باشند. با این انتخابش خودش رو در مسیر سختی قرار داده.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کلوپ یه بار کار بزرگش رو انجام داده و از یه تیم متلاشی (دورتموند) یه تیم قهرمان ساخت. الان دوباره نباید همون مسیر رو میرفت و یه تیمی مثل لیورپول که برعکس دورتموند مقبولیت عمومی هم نداره رو انتخاب میکرد اونهم تو لیگی مثل لیگ برتر.
    تیم های بزرگی مثل منچستر هستند که بعد از بازنشستگی فن خال دنبال مربیانی در سطح کلوپ باشند. با این انتخابش خودش رو در مسیر سختی قرار داده.
    تفاوت افرادی مثل کلوپ و هیدینک و فانخال با سایر مربیان هم در همین میل به چالشهای سخت تعریف میشه

12. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

کلوپ یه بار کار بزرگش رو انجام داده و از یه تیم متلاشی (دورتموند) یه تیم قهرمان ساخت. الان دوباره نباید همون مسیر رو میرفت و یه تیمی مثل لیورپول که برعکس دورتموند مقبولیت عمومی هم نداره رو انتخاب میکرد.
    منظورتون از مقبولیت عمومی اگر طرفداران بین‌المللیه، اصلا اهمیتی نداره. مهم طرفداران بومی و جویه که اونا ایجاد میکنن. در بریتانیا پرشورترین طرفدارها رو همین لیورپول داره و حتی میشه گفت، فوتبالی‌ترین شهر بریتانیاست.
    اتفاقا خود کلوپ در یک مصاحبه، زمانی که دورتموند رو قهرمان آلمان کرده بود، دلیل انتخاب این تیم رو اینطور توضیح داد: من دوست دارم در جایی کار کنم که فوتبال براشون زندگی باشه (البته نقل به مضمون)
    اتفاقا در بریتانیا نزدیک‌ترین شرایط به شور و حال وستفالن رو همین آنفیلد داره.

14. 3 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

منظورتون از مقبولیت عمومی اگر طرفداران بین‌المللیه، اصلا اهمیتی نداره. مهم طرفداران بومی و جویه که اونا ایجاد میکنن. در بریتانیا پرشورترین طرفدارها رو همین لیورپول داره و حتی میشه گفت، فوتبالی‌ترین شهر بریتانیاست.
    اتفاقا خود کلوپ در یک مصاحبه، زمانی که دورتموند رو قهرمان آلمان کرده بود، دلیل انتخاب این تیم رو اینطور توضیح داد: من دوست دارم در جایی کار کنم که فوتبال براشون زندگی باشه (البته نقل به مضمون)
    اتفاقا در بریتانیا نزدیک‌ترین شرایط به شور و حال وستفالن رو همین آنفیلد داره.
    لیورپول شهر فوتبالی هست ولی فقط مختص لیورپول اف.سی نیست تیم با کلاس اورتون هم هست که جایگاه عمومی خوبی داره و بزرگانی مثل رونی رو تحویل فوتبال انگیس داده.
    مشکل لیورپول از لحاظ وجهه ناشی از اراذل و اوباشی هست که بیشتر قشر طرفداران این تیم رو تشکیل میدهند فجایعی مثل قتل عام طرفداران بیگناهان یوونتوس که باعث محرومیت چندین ساله کلیه باشگاه های انگلیس از شرکت در رقابت های اروپایی شد.
    و یا در فاجعه هیلزبورو که حتی به هواداران خودشون هم رحم نکردن و بعد از قتل عام حتی مانع کمک رسانی نیروهای امدادی به زخمیان شدند و کار به جایی رسید که شروع به ربودن پول ها و اشیاء قیمتی مقتولین کردند.
    مسخره کردن قربانیان فاجعه هوایی مونیخ و امثال این حرکات زشت و ناپسند به انضمام شعارهای نژادپرستانه از لیورپول تیمی ساخته که یادآور چهره زشت فوتبال و اوباش گری هستش.
    حتی کسی مثل مت بازبی بزرگ با درایت خاص خودش ترجیح داد تا اسطوره منچستر یونایتد بشه تا لیورپول و یا در ابعاد دیگه استیو مک منمن و ژابی آلونسو ترجیح دادند جایی دیگر در خاطره ها به یادگار بمانند تا اینکه به عنوان یک لیورپولی ازشون یاد بشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب هشتمین مساوی در 9 بازی اخیر

البته تیم خوب بازی کرد به خصوص در نیمه دوم، و کلا تیم داره شکل جدید رو به خودش می گیره و بازیکن مرکزی ساختار جدید هم لالاناست... به اضافه اینکه لوکاس به ترکیب برگشته، بازیکنی که همیشه خوب بازی می کرد ولی هیچ وقت با ساختار فوتبال راجرز هماهنگ نبود... در نبود هندرسون وسط زمین کمبود هست. با این مساوی رفتیم به رتبه دهم جدول ولی فاصله تا 5 تیم اول کم هست و حداقل قبل از کریسمس باید در 6 تیم بالایی باشیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •