تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: اکتیو کردن ویندوز 10 نسخه Pro بدون نیاز به کرک بصورت بسیار ساده

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض اکتیو کردن ویندوز 10 نسخه Pro بدون نیاز به کرک بصورت بسیار ساده

اول از همه من بگم این آموزش چون خودم ویندوز 7 دارم دربرنامه VMware Workstation انجام دادم روی این برنامه ویندوز 8 بصورت خام بدون اکتیو بود من با این روش ویندوز اکتیو کردم نسخه 64 بیتی برای مطمئن شدن ویندوز 10 که در برنامه VMware Workstation نصب کرده بودم و از اون بصورت خام بک آپ داشتم پاک کردم پوشه بک آپ را بازکپی کردم از نوع باز باهمین روش که میگم اکتیو کردم اکتیو شد واما مراحل کار

طبق شکل پایین ویندوز بصورت اکتیو نشده است

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول از همه به اینترنت متصل شوید بعد کلیدهای Win+X را همزمان فشار گزینه شماره 1 انتخاب شود

کد:

بعد در پنجره ای که به نمایش در می آید از روی متن پایین باموس کپی بگیرین داخل پنجره cmd با موس کلیک راست paste بعدم فرمان مود نظر را اینتر کنید طبق تصویر بعدی که شماره 2 بصورت سبزرنگ متن مورد نظر می شود بعدشم گزینه شماره 3 انتخاب شود

کد:

کد:

پنجره cmd در قسمت بالا که دستور راواردتایید کردین اون در حالت اجرا باشه بعد باز در خط فرمان بعدی طبق روش بالا از روی متن پایین باموس کپی بگیرین داخل پنجره cmd با موس کلیک راست paste بعدم فرمان مود نظر را اینتر کنید طبق تصویر بعدی که شماره 4 بصورت سبزرنگ متن مورد نظر می شود بعدشم گزینه شماره 5 انتخاب شود بعد پنجره cmd را ببندین بعد ریستارت یا sign out شود بعد وارد ویندوز شوید

کد:
    کد:

بعدم طبق شکل آخر ویندوز بصورت اکتیو در می آید

کد:

منبع :
    کد:
    نکته: سایت بالا کلیدهای ویندوزهای مختلف اکثرا بصوورت روزانه قرارمیدهد اگر ویندوز شما 10 هست وارد ساید نشدین باید region ویندوز روی united states قراربدین برای اونم کلید Win فشار بدین در کادر سرچ استار منو دستور region تایپ اینتر کنید یعنی طبق عکس گزینه شماره 1 بعدم طبق تصویر دوم گزینه های 2 بهمراه 3-4 انتخاب شود کار به اتمام میرسد وارد سایت بالا که قراردادم میتونید بشین

کد:
    کد:

و کد پایین هم مروبط به نسخه windows 10 enterprise میشود که طبق روش بالا این ویندوز را هم میتونید اکتیو کنید البته من برای این نسخه تست نکردم

کد:

2. 10 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Gangster_Benington's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    VAGABOND

پيش فرض

از این روش استفاده نکنید !!
    اتفاقات ناگواری برای سیستم من افتاد

4. این کاربر از Gangster_Benington بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

از این روش استفاده نکنید !! اتفاقات ناگواری برای سیستم من افتاد
    من هم این شیوه رو پیشنهاد نمیکنم ولی میشه بگین چه اتفاقاتی افتاد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Gangster_Benington's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    VAGABOND

پيش فرض

اینترنت سیستمم قطع شد، در حالی که وصل بود ولی می‌گفت اینترنت ندارم، svchost دائم بیش از ۹۰ درصد سی پی یو رو اشغال کرده بود... در نهایت مجبور شدم refresh کنم

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اینترنت سیستمم قطع شد، در حالی که وصل بود ولی می‌گفت اینترنت ندارم، svchost دائم بیش از ۹۰ درصد سی پی یو رو اشغال کرده بود... در نهایت مجبور شدم refresh کنم
    بادرود این روش با روش اسکایپ هیچ تفاوتی نداره شما دارین از سریال استفاده میکنید کرکی در کارنیست در سورس ویندوز یا همون هسته ویندوز تغییری ایجاد کنه من از 1روز هست با همین روش دو تا سیستم اکتیو کردم هم کیس هم لپتاپ راحت بدون کوچکترین مشکلی دارد کار میکند و اما برای مشکل شما

شما طبق مراحل پایین پیش برین

کلیدهای Ctrl+ Shift+Escape همزمان فشار بدین تا پنجره تسک منیجر باز شود بعد گزینه شماره 1 در تصویر اول انتخاب کنید

کد:

بعد گزینه شماره 2

کد:

بعد در تصویر 3 من بطور مثال پروسس svchost.exe انتخاب کردم در تصویر 3 در ستون شماره 3 که مشخص کردم گزینه ای به اسم pid را مشاهده میکند زیر این گزینه چند تا شماره و شماره مربوط به گزینه svchost.exe عدد 472 که بعد در قسمت services دو تا گزینه که بصورت فلش سبز مشخص کردم مربوط به پروسس svchost.exe
    میشوند که شما میتونید این دو تا سرویس طبق روش پایین ببندین قبلش اسم این دو تا سرویس به یاد داشته باشین

کد:

منوی استارت ویندوز اجرا در قسمت سرچ دستور services تایپ طبق تصویر پایین گزینه مورد نظر انتخاب کنید

کد:

درکادری که باز میشود طبق تصویر پایین اسم گزینه مورد نظر که مروبط به پروسس svchost.exe میشد شماره اونم 472 بود به اسم IP Helper بود که طبق تصویر پایین شماره 6 روی این گزینه من دبل کلیک کردم بعدشم در کادری که باز میشود میبایست گزینه های 7 بهمراه 8 و 9 انتخاب شود تا این گزینه غیر فعال از فعالیعت cpu بطور مثال کاسته شودمشکل شما بطور ساده با این روش برطرف میشود

کد:

نکته1 : این مقاله پایینم که من در یکی از سایتهای دیگه تهیه کردم دانلود کردم مطالعه کنید برای شما خیلی مفید هست مربوط به غیر فعال کردن مصرف بیش از حد اینترنت میشود میبایست با مرورگر chrome اجرا کنید مقاله را

کد:
    نکته 2 : شما اگر بازم مشکل دارین میتونید ابتدا ویندوز بصورت خام با همین روش که هیچ مشکلی واره من پیش نیومده فعال کنید بعد با استفاده از برنامه پایین از کلید ویندوز بک آپ بگیرین ویندوز از نوع نصب بعد با استفاده از همون برنامه که از کلید ویندوز بک آپ گرفتین کلید مورد نظر بازگردانی کنید موفق باشید.

کد:

8. 6 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

متاسفانه این سرور های فعالسازی موقتی هستند . مایکروسافت بعد از مدتی میاد این سرور هارو شناسایی می کنه و بلاک می کنه
    Last edited by Public Enemy; 11-08-2015 at 21:52.

10. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من که یک ماهه دارم استفاده میکنم و مشکلی نبوده تا حالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

متاسفانه من دیروز این روش را استفاده کردم. ویندوزم فعال بود فقط پیغام بزودی غیرفعال خواهد شد رو می داد. اما امروز که لپ تاب را روشن کردم ویندوزم غیر فعال شد. :(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من هم از این روش استفاده کردم ولی فقط برا ی روز فعال بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •