تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 105 اولاول ... 364243444546474849505696 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 1046

نام تاپيک: فوری : مشاوره برای خرید بهترین تلویزیون 4K بدون گارانتی

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    میشه تی وی های با پنل بالای100 هرتزی موجود در بازار ایران رو معرفی کنید.
    زیاده دوست عزیز
    بودجه بگین
    گارانتی دار میخواین یا بدونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

زیاده دوست عزیز
    بودجه بگین
    گارانتی دار میخواین یا بدونه
    گارانتی زیاد مهم نیست
    بودجه تا 3.5

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام به همه بچه های گل
    دمتون گرم چه تاپیک باحالی زدین
    اطلاعات مفیدی ازتون گرفتم
    اما هنوزم 2 دلم بین این 2 مدل
    سامسونگ ju7000
    ال جی fu850
    ی سری نکته شنیدم ازشون مثلا ju7000 سامسونگ از زیرنویس فارسی پشتیبانی نمیکنه عینک 3d نداره همراه تلویزیون اما اینم شنیدم که این تی وی ----s داره
    از سوی دیگه همه از کیفیت تصویر uf850 تعریف میکنن قابلیت نصب دوربین داره و شاید مهمتر از همه ساخت خود کره هست و پشتش خورده made in korea، اما موقع پخش فوتبال مشکل داره Dirt Screen Effect "پدیده صفحه کثیف" که در هنگام پخش فوتبال واقعاً آزار دهنده است.

اما در کل از نظر امکانات خوب uf 850 بهتره

ولی هنوز به ی نتیجه نهایی نرسیدم که کدوم رو بخرم

دوستان هر کی این تی وی هارو داره و استفاده کرده تست کرده مارو راهنمایی کنه ممنون میشم
    منم بین همین دو مدل شک داشتم که نهایتا ju رو خریدم.توی سایتای خارجی امتیاز بیشتری داشت. به اضافه طراحی قشنگتر و یه اینچ بیشتر!
    تیونر s2 هم نداره.شما خواستی بخری چک کن اول.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    ممنون میشم از دوستان در رابطه با مدل های زیر چند تا سوالم رو جواب بدین 1-پنلشون چند هرتز هست(واقعی نه اسمی)؟
    2-کدومشون کانالهای sd رو بهتر نشون میدن؟ 3- مدل معادلشون تو سایتهای خارجی چیه؟
    Samsung JUC7920
    Sony KDL-W800C BRAVIA
    LG UF85000GI Smart LED

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من بالاخره بعد از کلی بررسی و تفحص مدل 49uf850v سفارش دادم. ایشالا فردا بدستم میرسه.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Kashan

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سئوالی در خصوص نحوه اتصال سینمای خانگی به 49uf850 داشتم من سینمای خانگیم مدل dh4530 شرکت lg هستش که با کابل hdmi به سادگی به tv وصل میشه و مشکلی نیست! یعنی اگه یه فلش بزنم به سینمای خانگی تصویر و صدا بخوبی روی TV میاد. اما وقتی فلش رو به tv می زنم یا کانالهای تلویزیون رو میبینم نمیتونم صدا رو بندازم روی سینمای خانگی، نکته اینکه تنها راه باید همون hdmi باشه چون tv فقط یه خروجی Optical digital audio داره که نمیشه به سینما وصل کرد. من کلی گشتم روی tv یه گزینه داره که پورت hdmi2 که arc هم نامیده میشه رو میشه به عنوان خروجی صدا انتخاب کرد اما روی سینما من تنظیمی واسه اینکار پیدا نکردم. خلاصه عرض کنم آیا hdmi ارتباط یک طرفه میده؟ و وقتی روی سینما نوشته پورت hdmi out یعنی دیگه نمیتونه به عنوان ورودی عمل کنه؟
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    ممنون میشم از دوستان در رابطه با مدل های زیر چند تا سوالم رو جواب بدین 1-پنلشون چند هرتز هست(واقعی نه اسمی)؟
    2-کدومشون کانالهای sd رو بهتر نشون میدن؟ 3- مدل معادلشون تو سایتهای خارجی چیه؟
    Samsung JUC7920
    Sony KDL-W800C BRAVIA
    LG UF85000GI Smart LED

از دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه آیا ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

از دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه آیا ؟
    سلام. اون سونی و الجی 120 هرتز هستند. ولی سامسونگ رو نمیدونم 120 هست یا 240 (یعنی حداقل 120 هست)

9. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سئوالی در خصوص نحوه اتصال سینمای خانگی به 49uf850 داشتم من سینمای خانگیم مدل dh4530 شرکت lg هستش که با کابل hdmi به سادگی به tv وصل میشه و مشکلی نیست! یعنی اگه یه فلش بزنم به سینمای خانگی تصویر و صدا بخوبی روی TV میاد. اما وقتی فلش رو به tv می زنم یا کانالهای تلویزیون رو میبینم نمیتونم صدا رو بندازم روی سینمای خانگی، نکته اینکه تنها راه باید همون hdmi باشه چون tv فقط یه خروجی Optical digital audio داره که نمیشه به سینما وصل کرد. من کلی گشتم روی tv یه گزینه داره که پورت hdmi2 که arc هم نامیده میشه رو میشه به عنوان خروجی صدا انتخاب کرد اما روی سینما من تنظیمی واسه اینکار پیدا نکردم. خلاصه عرض کنم آیا hdmi ارتباط یک طرفه میده؟ و وقتی روی سینما نوشته پورت hdmi out یعنی دیگه نمیتونه به عنوان ورودی عمل کنه؟
    مرسی
    سلام وقتی از فلش به عنوان منبع پخش فایل استفاده میکنید برای انتقال صدا به سینمای خانگی باید از کابل اپتیکال استفاده کنید مطمئنا پشت سینمای خانگی شما ورودی اپتیکال مثل همونکه روی تلویزیون دارید وجود داره شما باید یک کابل اپتیکال تهیه کنید که فکر میکنم حدود بیست و پنج هزار تومان باشه البته بستگی به کیفیت کابل و انصاف فروشنده داره
    درمورد خروجی hdmi سینمای خانگی اگر نوشته hdmi out یعنی این پورت بصورت یکطرفه عمل میکنه و فقط میتونه اطلاعات را از سینما به تلویزیون انتقال بده
    ان عبارت arc هم اگر اشتباه نکنم برای همگام سازی (syncronize) تلویزیون و سینمای خانگی هست یعنی مثلا وقتی سینمای خانگی را روشن میکنید تلویزیون هم بصورت خودکار روشن میشه

11. این کاربر از kamran1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

راه اندازی تلویزیون LG 49UF850T و نگاهی از نزدیک به آن:

سلام

مطلب نوشته شده توسط Persian Prince از تیم حرفه ای های ایرانی

برای علاقه مندان آپلود شد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چون امکان پیوست وجود ندارد)

آموزش به روز رسانی Firmware همراه تنظیمات فارسی داده شده است.

(با تشکر از persianpros)

منبع : e2pe.com/f191/t137416.html
    Last edited by T E R M I N A T O R; 06-12-2015 at 15:43.

13. این کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •