تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چگونه از نصب مجدد برنامه و انجام تنظیمات بعد از هر بار نصب Windows خلاص شوم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اینترنت

14 چگونه از نصب مجدد برنامه و انجام تنظیمات بعد از هر بار نصب Windows خلاص شوم؟

سلام دوستان

من تازه شروع به کار در یک خدمات کامپیوتری کردم و یک مشکل اساسی که دارم، مراحل تکراری نصب و وقت گیر بدون نصب برنامه های دیگر و غیره هست.

آیا راه ساده تر از nLite، RT Se7en Lite و... هست؟

قصد دارم در VirtualBox سیستم عامل های XP SP3 ، 7 , 8 و برنامه های مورد نیاز را نصب کنم و... تا همیشه بروز باشند و آخرین برنامه و بروزرسانی ها را داشته باشم.

اما چطوری می تونم این سیستم عامل ها را راحت و سریع تبدیل به ISO کنم و استفاده کنم؟

نکته: قصد دارم تا ISO ها را بر روی USB بریزم. تا هم سرعت کار بیشتر باشه و هم الکی CD , DVD حروم نشه.

باتشکر

−−−−−ویرایش−−−−−
    راستی دوستان یک نکته بسیار مهم: لطفا روشی معرفی نمایید که در هنگام نصب هر کدام از Windows ها بتونم Partition ها را مدیریت کنم.
    مثلا شاید پیش بیاد که فقط باید C را Format کرد یا تغییر اندازه داد و ....

کلا می خوام برای هر Windows یک ISO درست بشه که در مراحل نصب فقط و فقط بخش Partition را ببینم و تمام.
    Last edited by Ali_vavan2009; 06-08-2015 at 09:13.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

دوستان راهی نیست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    میشه از پارتیشن بکاپ بگیری.نرم افزارم واسه اینکار زیاد هست .مثلن NortonGhost یا Acronis.
    در ضمن برنامه Vmware Workstation به نظرم امکانات بیشتری نسبت به virtualbox داره.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام

میشه از پارتیشن بکاپ بگیری.نرم افزارم واسه اینکار زیاد هست .مثلن NortonGhost یا Acronis.
    دوست عزیز توجه کنید که عملا میخوام یک Windows شخصی درست کنم و به راحتی در هر جا نصب کنم.
    استفاده از برنامه هایی مثل NortonGhost می تواند مشکلاتی مثل ناهماهنگی MotherBoard ها و Driver ها بوجود بیاورد.

در ضمن برنامه Vmware Workstation به نظرم امکانات بیشتری نسبت به virtualbox داره.
    در مورد مجازی ساز هم بگم که فرقی نداره، چون من فقط قصد دارم از سیستم عامل ISO تهیه کنم و تمام.
    و امکانات مجازی ساز فقط اجرا کردن سیستم عامل برام مهمه و امکانات بیشتر برام مهم نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •