تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 128

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2015-2016

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیروزی درخشان بارسلونا در خانه رئال

بارسلونا با ارائه نمایشی درخشان توانست رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو 4-0 شکست بدهد.

به گزارش ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و در نهایت با زدن دو گل در هر نیمه، به یک پیروزی دلچسب رسیدند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و هر کدام در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خطرناکی داشتند تا اینکه سوارز در دقیقه 11 بارسا را پیش انداخت. پاس عالی سرخی روبرتو با ضربه سوارز، به گل اول بازی تبدیل شد.

بعد از اینکه مالکیت توپ در اختیار بازیکنان بارسا باقی ماند و در مقابل رئالی ها تلاش می کردند روی ضدحملات به گل برسند. اما این بارسا بود که در دقیقه 39، به گل دوم رسید. یک پاس در عمق برای نیمار، این ستاره برزیلی را با ناواس تک به تک کرد و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد. در دقایقی پایانی نیمه اول باز هم بارسا موقعیت گلزنی داشت اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

رئالی ها نیمه دوم را هجومی آغاز کردند اما این بارسا بود که به گل سوم رسید. بعد از اینکه مارسلو و خامس، دو موقعیت خوب را از دست دادند، نوبت اینیستا بود تا با ضربه ای غیرقابل مهار، حساب کار را 3-0 کند.

در ادامه رئالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات خطرناکی ترتیب دادند اما باز هم این بارسا بود که در دقیقه 74، توسط سوارز به گل رسید. این بار هم یک پاس در عمق، خط دفاعی رئال را باز کرد و بارسا به گل رسید.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم موقعیت های خطرناکی برای رسیدن به گل داشتند اما درخشش دروازه بان ها، مانع عبور توپ از خط دروازه ها شد و بازی با پیروزی 4-0 بارسا به پایان رسید.

گزارش کامل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رئال‌ مادرید 0-4 بارسلونا

4. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من به بازگشت تیم امیدوارم بودم اگر داور دقت می کرد.

گل دومی که بارسا زد افساید بود که خب کاملا نشون داده شد.
    از این طرف هم یک پنالتی میتونست به نفع ما گرفته بشه (همون صحنه سانتر بیل که توپ به دست مدافع بارسا خورد)

و یدونه هم تک به تک رونالدو رو داور افساید گرفت.

در همچین بازی های بزرگی یک چنین اشتباهاتی خیلی روی روحیه تیم تاثیر داره.

6. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا

علاوه بر روزنامه های ورزشی، اغلب روزنامه های سیاسی اسپانیا نیز تیتر اصلی شان را به دیدار شب گذشته رئال مادرید- بارسلونا اختصاص دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که بازی با یاد قربانیان حادثه هفته گذشته پاریس و در جوی بسیار امنیتی آغاز شد، بارسا توانست با 4 گل رئال را از پیش رو بردارد و اختلاف در صدر جدول لالیگا را به 6 امتیاز افزایش بدهد.

ال پریودیکو هم برای پیروزی درخشان آبی و اناری ها تیتر زده:" براوو بارسا"

محتوای مخفی: ادامه 

نشریه کاتالانی له اسپورتیو با تیتر "چهار نیزه"، پیروزی 4-0 بارسا مقابل رئال را روی جلد برده است

لا وانگواردیا هم با تیتر :" نمایشی از فوتبال مدرن" به ستایش عملکرد فوق العاده شاگردان لوئیس انریکه در دیدار مقابل رئال پرداخت

نشریه ABC ترجیح داده به جای پرداختن به نتیجه، اتفاقات ابتدای دیدار را برجسته کند و با کار کردن عکسی که پرچم فرانسه در پس زمینه آن دیده می شود، تیتر زده:" یک دقیقه سکوت علیه تروریسم"

نشریه ara هم برای پیروزی بارسا در ال کلاسیکو تیتر "رسیتال (تک نوازی)" را روی جلد برده است

تشویق اینیستا در برنابئو به یاد رونالدینیو

نمایش درخشان آندرس اینیستا در دیدار شب گذشته مقابل رئال مادرید، با تشویق هواداران میزبان همراه شد که بسیاری را به یاد اتفاقات 10 سال قبل انداخت.

به گزارش "ورزش سه"، سال 2005 بود که درخشش رونالدینیو در سانتیاگو برنابئو و گلی که او بعد از عبور از چند بازیکن رئال، وارد دروازه ایکر کاسیاس کرد، با تشویق هواداران رئال همراه شد.

شب گذشته هم اینیستا به اندازه ای خوب کار کرد که در زمان تعویض با مونیر الحدادی، گروهی از هواداران رئال از صندلی ها بلند شده و به تشویق او پرداختند؛ اتفاقی که برای کمتر بازیکن بارسا در سانتیاگو برنابئو رخ داده است.

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از این طرف هم یک پنالتی میتونست به نفع ما گرفته بشه (همون صحنه سانتر بیل که توپ به دست مدافع بارسا خورد)

کارشناسی داوری ال کلاسیکو

راموس و رونالدو هر دو باید اخراج میشدن و پنالتی واضح روی سوارز گرفته میشد

REF REVIEW: Why Ramos AND Ronaldo should have been sent off against Barcelona

جالب تر از تلاش کارگردان تی وی اسپانیا/مادرید حتی با کشیدن خط جعلی! برای آفساید نشان دادن گل سالم بارسلونا ضربه ای بود که رونالدو با آرنج به سر آلوز زد و آلوز کارت زرد گرفت

با شما موافقم، متاسفانه داور دقت نکرد!

10. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

صحنه گل کارشناسای سایت گل گفتن ک آفساید نبوده و تلویزیون مادرید خطشو اشتباه کشیده ( بصورت عمدی ) اولین باریم که دیدم گفتم خط اشتباهه چون خطور از تو باسن :| راموس کشیده بود. در کل 50.50 بود اگه آفسایدم میگرفت نمیشد چیزی گفت .

صحنه آرنج رونالدو رو هم گفتن که عمدی بوده و در کل راموس ( بخاطر پنالتیش روی سوارز ) و رونالدو ( آرنج عمدی به دنی ) باید اخراج میدن از نظر کارشناسای سایت گل .
    ( اگه یکم به صحنه هم دقت کنین میفهمین که رونالدو با دنی درگیر میشه و دنی که داره تعادلش بهم میخوره رونالدو با آرنج به سرش میزنه و بعد خودشو زیر دست و پای دنی میندازه که غیر عمدی نشون بده ! تو اون صحنه اصن ارنجشو بالا آورد و عمداً زد بنظرم . )

اون صحنه ای ک به دست پیکه خورد هم داور میتونست پنالتی بگیره قبول دارم .

تک به تک رونالدو هم تاجایی که من دیدم آفساید بود حامد جان .

واقعا بارسا بازی کاملیو ارائه داد و هیچ ایرادی نمیشد ازشون گرفت ... تک تک گل ها با برنامه زده شد و هیچ کدوم شانسی نبود .

از اون تماشاگرای با معرفت مادریدی هم تشکر میکنم ک معرفتشونو واسه دون آندرس نشون دادن .

Visca El BarCa

12. 7 کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

درسته داوری خیلی ایراد داشت.
    این قضاوتش روی نتیجه خیلی تاثیر گداشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تباس، رئیس لالیگا: به عنوان هوادار رئال مادرید تماشای ال کلاسیکو سخت بود

خاویر تباس، رئیس لالیگا، امروز در مصاحبه خود اظهار داشت که به عنوان یک هوادار رئال مادرید تماشای ال کلاسیکو برای او سخت بوده است.

طـرفداری- به گزارش AS، تباس گفت:

بارسلونا خیلی خوب بازی کرد و بر رئال مادرید تسلط داشت، آنها برای بازی آماده بودند و از ابتدا برای شکست دادن حریف خود به میدان آمده بودند. به عنوان یک هوادار رئال مادرید، این بازی سختی بود. من به فرزندان خود اشاره کردم، که در ورزشگاه حضور داشتند و شاهد یک بازی تاریخی بودند چرا که نتیجه 4-0 عادی و معمول نیست. این فوتبال است و من مثل همه مادریدیستا ها امیدوارم که باشگاه بتواند شرایط را تغییر دهد.

ایسکو: از لگد زدن به نیمار متاسفم

ایسکو، ستاره محبوب رئال مادرید که در ال کلاسیکو به دلیل خطای شدید روی نیمار اخراج شده بود، از این اتفاق ابراز تاسف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در زمین شاختار موفق شد به برتری 4-3 دست یافته و به عنوان تیم اول، راهی مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان شود. ایسکو پس از نیمکت نشینی در ال کلاسیکو، در بازی شب گذشته بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشت و نمایش خوبی نیز از خود ارائه داد.

محتوای مخفی: ادامه 
    او در پایان بازی، در مورد وضعیت روحی رئال پس از شکست از بارسلونا و نیمکت نشینی اش در آن بازی حساس گفت:" واقعیت این است که نتیجه پایانی ال کلاسیکو بسیار دردناک بود اما رئال مادرید تیمی باشخصیت و بزرگ است و همه ی ما روحیه و اعتماد به نفس بالایی داریم. در نهایت، تعداد جام هایی که در پایان فصل به دست می آید، تعیین کننده عملکرد یک تیم است و ما تلاش داریم تا با فراموش کردن آن شکست، به مبارزه ادامه دهیم.

در مورد نیمکت نشینی هم باید بگویم که این تصمیم مربی بود. من دوست داشتم بازی کنم ولی از شکست، بیش از نیمکت نشینی نارحت شدم."

ایسکو که به دلیل اخراج در ال کلاسیکو، دو جلسه از همراهی رئال محروم شده، در مورد این اتفاق گفت:" کسی که به نیمار لگد زد، خود واقعی من نبود و واقعا از این اتفاق متاسفم. به این مساله افتخار نمی کنم و امیدوارم دیگر هرگز در دوران فوتبالم چنین حرکتی از من نبینید."

15. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رادیوی Cadena SER مادرید که قدیمی ترین و بزرگ ترین شبکه رادیویی اسپانیا هست فاش کرده هر دو باشگاه مادریدی تخلفاتی مشابه تخلفی که بارسلونا رو برای یک سال از نقل و انتقالات محروم کرد مرتکب شدن ولی فیفا هنوز محرومیت رو اعلام نکرده! گفته میشه هم رئال هم اتلتیکو در پرونده خرید بازیکن زیر سن قانونی متخلف شناخته شدن.

موندو دپورتیووی بارسلونا هم به همین خاطر نامه اعتراض به فیفا نوشته.

یاد خربزه و پای لرز میوفتم

تا به حال جملۀ "خربزه خوردی باید پای لرزشم بشینی" رو شنیدین؟

17. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شکایت باشگاه بارسلونا از 2 بازیکن سابق رئال

رسانه های اسپانیایی امروز از اقامه دعوی باشگاه بارسلونا علیه دو بازیکن سابق رئال مادرید خبر دادند.

به گزارش "ورزش سه"، سرویس حقوقی باشگاه بارسلونا صبح امروز شکوایه ای علیه مانولو سانچیس و پولی رینکون، بازیکنان سابق رئال مادرید، به کمیته ضد خشونت فوتبال اسپانیا ارائه داد. علت این شکایت، اظهارات تند این دو در شبکه رادیویی کوپا و در جریان دیدار بارسلونا و رئال مادرید بر علیه نیمار عنوان شده است.

سانچیس و رینکون که به عنوان مفسر ال کلاسیکو برای کادنا کوپه فعالیت می کردند،پس از لگد زدن ایسکو به نیمار که برای او کارت قرمز به همراه داشت، از این حرکت ستاره جوان رئال حمایت کرده و گفته بودند که اگر آنها نیز جای ایسکو بودند، روی نیمار خطای سختی مرتکب می شدند؛ چون این بازیکن بیش از حد به تحقیر رقیب مستقیم خود فکر می کند.

سانچیس در دهه 90 بازوبند کاپیتانی رئال را بر بازو می بست و پولی رینکون نیز بین سال های 1976 تا 1981 یکی از ستارگان رئال محسوب می شد.

Barcelona lodge complaint over ex-Madrid duo's Neymar comments

واکنش 2 بازیکن سابق رئال به شکایت بارسلونا

مانولو سانچیس و پولی رینکون، 2 ستاره سابق رئال مادرید، به دلیل دفاع از خطای شدید ایسکو روی نیمار در ال کلاسیکو، با شکایتی از جانب باشگاه بارسلونا مواجه شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، سانچیس و رینکون، به عنوان مفسران کادنا کوپه، به هنگام خطای ایسکو روی نیمار که اخراج وی را در پی داشت، از ستاره جوان رئال بابت حرکتی که انجام داد حمایت کرده بودند. البته هر دو پس از دقایقی از موضع خود عقب نشینی کردند ولی این مساله نیز باعث نشد بارسلونا از آنها به کمیته ضد خشونت شکایت نکند.

سانچیس در واکنش به این اتفاق گفت:" خطای ایسکو غیرقابل توجیه بود و من بلافاصله از حرفی که زدم اظهار پشیمانی کرده و آن را پس گرفتم؛ با این حال همچنان روی این حرف خودم هستم که نیمار با گذشت زمان باید دست از تحقیر بازیکن مقابلش برداشته و سبک بازی خود را تغییر دهد. اینگونه خطر مصدومیت او را تهدید خواهد کرد."

رینکون نیز با انتقاد از باشگاه بارسلونا گفت:" من وارد بازی باشگاه بارسلونا نخواهم شد و هرجا مرا بخواهند خواهم رفت. درست است که ابتدا اظهارنظر نادرستی کردم ولی خیلی زود آن را تصحیح کردم. به اعتقاد من این موضوع دیگر تمام شده بود و نباید بدان پرداخته می شد. برای من عجیب است که در این شکوائیه، از من و سانچیس به عنوان حامیان خشونت نام برده شده است."

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •