تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خرید دوربین تا یک میلیون

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض خرید دوربین تا یک میلیون

سلام دوستان
    برادرم می خواد دوربین بگیره.مدل canon EOS 1200D مد نظر خودشه.به نظرتون دوربین canon sx520 یا 530 با توجه به قیمتش که حدود 600 تومنه بهتر نیست؟ یعنی 1200D واقعا به اختلاف قیمتش می ارزه؟ چون 1200D یک DSLR ارزون قیمته و مشخصاتش روی کاغذ چندان فرقی با 520 نداره.حتی زوم اپتیکالش گویا 3x هست و 520 4x. اگه از برند دیگه ای هم چیز بهتری پیشنهاد بدید خوبه تو این رنج قیمت
    تشکر از شما

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مقایسه ی این دو دوربین فکر نمیکنم کار درستی باشه. سنسور تصویر 1200D از نوع APS-C هست درصورتی که سنسور SX520 1/2.3 هست. یعنی فرق زمین تا آسمون تقریبا.
    باید کاربری مشخص باشه. اگر دوربین جمع و جور و خانوادگی میخواین نه DSLR پیشنهاد من Canon G16 هست

3. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

تشکر ازشما
    برادرم اولین دوربینی هست که می خواد بخره و فعلا حرفه ای نیست.ولی دنبال یه دوربین خوبه که عکاسی نسبتا حرفه ای رو باهاش یاد بگیره.به خاطر همین کیفیت خیلی براش مهمه تو این رنج قیمت.یعنی هر چی دوربین حرفه ای تر باشه تو این رنج اولویت داره. تو DSLR های در این رنج قیمت چیزی بهتر از 1200D هست؟ همین G16 که معرفی کردید رو دیدم سنسورش 1/1.7 هست که مسلما خیلی بهتر از 1/2.3 sx 520 هست.ولی خب مثل 520 کامپکت هست و هم قیمت 1200D. از اون طرف 1200D هم یک DSLR اروزن قیمته و رده پایینه.یه نکته ای که تو ذوق می زنه اینه که 1200D پردازشگر تصویرش digic 4 هست. یعنی تقریبا همونی که روی 520هست.ولی باری g16 digic 6. به نظرتون در کل برای عکاسی نسبتا حرفه ای (خونوادگی نه) g16 حرفه ای تر هست یا 1200D? مثلا عکاسی در همایشها یا سوژه های دیگه.شما خودتون برای شروع عکاسی (البته در این محدوه قیمت) کدوم رو انتخاب می کردید؟ ارزونتر هم باشه که چه بهتر

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

تشکر ازشما
    برادرم اولین دوربینی هست که می خواد بخره و فعلا حرفه ای نیست.ولی دنبال یه دوربین خوبه که عکاسی نسبتا حرفه ای رو باهاش یاد بگیره.به خاطر همین کیفیت خیلی براش مهمه تو این رنج قیمت.یعنی هر چی دوربین حرفه ای تر باشه تو این رنج اولویت داره. تو DSLR های در این رنج قیمت چیزی بهتر از 1200D هست؟ همین G16 که معرفی کردید رو دیدم سنسورش 1/1.7 هست که مسلما خیلی بهتر از 1/2.3 sx 520 هست.ولی خب مثل 520 کامپکت هست و هم قیمت 1200D. از اون طرف 1200D هم یک DSLR اروزن قیمته و رده پایینه.یه نکته ای که تو ذوق می زنه اینه که 1200D پردازشگر تصویرش digic 4 هست. یعنی تقریبا همونی که روی 520هست.ولی باری g16 digic 6. به نظرتون در کل برای عکاسی نسبتا حرفه ای (خونوادگی نه) g16 حرفه ای تر هست یا 1200D? مثلا عکاسی در همایشها یا سوژه های دیگه.شما خودتون برای شروع عکاسی (البته در این محدوه قیمت) کدوم رو انتخاب می کردید؟ ارزونتر هم باشه که چه بهتر

من اصلا در این زمینه صلاحیت مشاوره دادن رو ندارم چون اطلاعاتم کافی نیست. از اونجایی که جدیدا خودم قصد تهیه دوربین دارم، یکم تحقیق کردم.
    پیشنهاد میکنم Nikon D3300 رو هم در نظر داشته باشین.

6. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    پيشنهاد ميکنم اگه قصد خرید يک دوربين
    DSLR نيمه حرفه اي رو داريد
    به جاي دوربيني که برادرتون در نظر گرفتن برند نيکون
    D3200
    رو در نظر بگيريد
    اختلاف قيمت فقط حدود 100 تومنه اما اختلاف کيفيت عکس با 1200D به مراتب بيشتره
    نمونه عکس هاي دو دوربين رو در ايزوهاي مختلف خودتون ميتونيد در سايت هاي مختلف جستجو کنيد
    براي مقايسه دو دوربين و ارزش خريد هم ميتونيد از آدرسي که در پايين براتون گذاشتم استفاده کنيد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوربيني هم که آقا افشين معرفي کردن اگه از نظر بودجه مشکلي ايجاد نکنه در محدوده قيمت خودش بسيار دوربين باارزشي هست.
    Last edited by Anonymous...; 01-09-2015 at 11:40.

8. این کاربر از Anonymous... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •