تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 112 اولاول ... 4484909192939495969798104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

داره خودمونی میشه Blueinsomnia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بالای یه ساله از همین دفندر ویندوز استفاده میکنم و راضی ام اگه به او نصورت یا دانلود قایل از جاهای مشکوک و این جور چیزها سر وکار نداری همین کافی

- - - Updated - - -

بالای یه ساله از همین دفندر ویندوز استفاده میکنم و راضی ام اگه به او نصورت یا دانلود قایل از جاهای مشکوک و این جور چیزها سر وکار نداری همین کافی

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

KMSAuto.Net.2015.v1.4.2_-----------.com اینو دانلود کن . این فعال کنندست .

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

سلام دوستان...
    من مشکل آپدیت دارم، اونم به صورتی که هر روشی تست کردم غیر فعال نمیشه! الان 2 روزه آخرین بیلد رو میخواد دانلود کنه و حتی کلی از حجم رو هم خورد آخر سر هم تو نصب ارور داد... الان باز از اول شروع کرده و واقعا هیچ ایده ای ندارم چیکار کنم!

کسی راحل قطعی برای خلاص شدن از دست این آپدیت داره؟!

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان...من مشکل آپدیت دارم، اونم به صورتی که هر روشی تست کردم غیر فعال نمیشه! الان 2 روزه آخرین بیلد رو میخواد دانلود کنه و حتی کلی از حجم رو هم خورد آخر سر هم تو نصب ارور داد... الان باز از اول شروع کرده و واقعا هیچ ایده ای ندارم چیکار کنم!
    سلام
    برای از کار انداختن آپدیتِ WINDOWS 10
    در قسمت ASK ME بنویسید RUN
    در RUN بنویسید GPEDIT.MSC و OK رو بزنید
    بعدش
    Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update
    بعدش در قسمت راست رویConfigure Automatic Updates . دبل کلیک کنین
    گزینه ی disable رو انتخاب کنین و سپس روی NEXT کلیک کنین و پنجره رو ببندید
    برای اطمینان از انجام شدنش دوباره روش کلیک کنین باید DISABLE باشه
    اینطوری آپدیت ویندوز کلا از کار میافته
    هشدار:
    باید انتی ویروس قوی و به روز مثل کاسپر اینترنت سیکیوریتی نصب کرده باشین وگرنه کامپیوترتون آسیب پذیر میشه چون دیگه اپدیتهای سکیوریتی ویندوز رو نمیگیره

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوستان...
    من مشکل آپدیت دارم، اونم به صورتی که هر روشی تست کردم غیر فعال نمیشه! الان 2 روزه آخرین بیلد رو میخواد دانلود کنه و حتی کلی از حجم رو هم خورد آخر سر هم تو نصب ارور داد... الان باز از اول شروع کرده و واقعا هیچ ایده ای ندارم چیکار کنم!

منم این مشکل با بیلد رد استون 1 داشتم و ویندوز عوض کردم و همون قبلی رو که استفاده میکردم نصب کردم یبلد 1607

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام.
    من از وقتی ویندوز 10 استفاده میکنم با این مشکل مواجه هستم که هر دفعه میخوام سیستم رو روشن کنم انگار یه یوزر دیگه ای بالا میاد! توی صفحه خوشامدگویی هم مینویسه(Preparing) البته اسم و عکسش همون یوزر خودم هست چون یوزر دیگه ای ندارم روی ویندوزم. اینطور بنظر میاد یوزر اکانت خودمه ولی واسه مثلا یکماه پیش! یه سری برنامه هایی نصب کردم و تنظیماتی که انجام دادم انگار برمیگردن به یه مدت پیش! وقتی ریست میکنم درست میشه. دوباره وقتی کامپیوترو خاموش کنم دو ساعت دیگه بخوام روشن کنم همین قضیه پیش میاد و باید ریست کنم!
    ویندوزم هم آخرین نسخه ای هست که اومده و 64بیتی. توی چند ماه اخیر سه چهار دفعه هم نصبش کردم ولی هر دفعه همینطوره.
    خیلی آزار دهنده س. ممنون میشم راهنمایی کنید. البته اگه خوب توضیح داده باشم چون به هرکی توضیح دادم متوجه نشد چی میگم.
    من راه حل مشکلمو پیدا کردم. اینجا هم میگم شاید به دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارن کمک کنه.
    یه جایی خوندم که میتونه از یکی از برنامه ها باشه که نصب شده. و من متوجه شدم از نرم افزاری بنام Ashampoo Win Optimizer این مشکل داره برام اتفاق میفته.
    با حذف این نرم افزار دیگه حتی یکبار هم به این مشکل برخورد نکردم. و وقتی دوباره نصب کردم باز هم دیدم این مشکل بوجود اومد.
    اینه که این نرم افزار رو به کل گذاشتم کنار دیگه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام من نسخه windows 10 gamer edition را از یه سایت دانلود کردم ویندوز سریع و خوبیه ولی زبانش پرتغالی هست از داخل ویندوز نتونستم زبانش رو تتغییر بدم خطا میزد بصورت افلاین هم نمیشه
    میخوام بدونم امکان داره به ایمیج ویندوز زبان رو اضافه کرد ؟
    چون ویندوز سبک شده و خیلی از چیزا رو برداشتن از جمله زبان های دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    من مدت یک ماه ویندوز 10 home رو روس سیستمم نصب کردم.قبلا هم ویندوز 8 داشتم.ویندوز قبلی حاصل آپدیت ویندوز 7 اورجینال بود.بعد بخاطر مشکلی که برای ویندوز 8 پیش اومد ویندوز 10 رو دانلود و بعد اورجینالش کردم.
    توی ویندوز 8 ام عکس ها توی نرم افزار پیش فرض Windows photo viwer خیلی دیر باز میشد که احتمالش و گذاشتم روی خراب بودن ویندوز.
    وقتی ویندوز 10 رو نصب کردم دیگه این مشکل و نداشتم تا اینکه جدیدا توی این ویندوز هم عکس ها با تاخیر زیاد باز میشه.
    علتش رو نمیدونید چیه و چطوری بر طرف میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

11

لطفا به این بحث که همینجا فرستادم جواب بدید

forum.p30world.com/showthread.php?t=733697#post9020326

داره خودمونی میشه golijan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

مشکل بسته شدن پنجره با راست کلیک:
    وقتی روی فایلههای عکس در ویندوز 10 راست کلیک میکنم در کمال تعجب اون پنجره رو میبنده.... فقط برای فایهای عکس این مشکل وجود داره و بقیه فایلها راست کلیم منوشون باز میشه و مشکلی نداره...
    کسی میدونه راهنماییم کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •