تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 112 اولاول ... 55595101102103104105106107108109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان من میخواستم آپدیت کنم ویندزو.الان از طریق Windows 10 Update Assistant اینکارو کردم که البته خود سایت مایکروسافت این برنامه رو معرفی کرده بود ولی خیلی کنده.الان 1 ساعته فقط 10 درصد جلو رفته.حجمی هم که تا الان دانلود کرده 400 مگ درصورتی که خط من روی 4 مگ بسته شده و در طول یک ساعت 1.5 گیگ میتونه دانلود کنه.

شما راه سریعتتری برای آپدیت سراغ ندارید؟
    با تشکر

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

سلام درویندوز10 هرچی سرویس اپدیت روغیر فعال میکنم بازم فعال میشه علت اش چیه؟ کسی راه حلی داره؟؟

علاوه بر غیر فعال کردن باید دکمه اتوماتیک رو به حالت منوال یا دیسیبل در بیاری

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

برای نسخه خانگی کدوم بهتره ؟
    فرق redstone5 چیه ؟ ارزش داره نصب کنیم یا همون pro از همه بهتره ؟

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

بنظرتون ویندوز10 رو نصب کنم یا روی 7 بمونم ؟
    مشکلی ندارم و کارم فقط اینترنت و فیلم اینا هست ، بازی نمیکنم

سیستم خانگی
    cpu intel dual e8400
    ram 4gb 1333
    graphic 1gigi ati 4670
    hard 2tb

!!

روی لب تاپ چطور ؟
    cpu i5
    ram 4
    graphic 1
    hard 1tb

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

صد در دصد 10

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    مشکلم با ویندوز اینه که توهمین فروم پی سی ورد این خطا میاد هر ترفندی هم که تو سایتها بوده زدم بازم درست نشده
    از ریجستری . برنامه دی ان اس جامپر . تمام راها رو رفتم
    اگر عزیزان اطلاعی دارن ممنون میشم کمک کنن
    DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="http://uupload.ir/vi...&#91;/IMG]</a>

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    ویندوز من 10 pro هست و برای باز کردن عکس ها با نرم افزار windows photo viewer بسیار کند عکسها باز میشه .میخوام ببینم مشکل از چیه؟
    همینطور فتوشاپ 2020 رو هم چندین بار باید روی آیکنش کلیک کنم تا باز بشه ولی ورژن CS 6 رو دارم راحت باز میشه.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    ویندوز من 10 pro هست و برای باز کردن عکس ها با نرم افزار windows photo viewer بسیار کند عکسها باز میشه .میخوام ببینم مشکل از چیه؟
    همینطور فتوشاپ 2020 رو هم چندین بار باید روی آیکنش کلیک کنم تا باز بشه ولی ورژن CS 6 رو دارم راحت باز میشه.
    درود
    اولا مشخصات سیستمی مخصوصا رم و سی پی یو و سرعت و جنس هارد در امر بازدهی و بهره وری نرم افزار و سرعت عملکردشون بسیار حائز اهمیت هستش هم وطن گرامی آن هم ویندوزی بروزی مثل ویندوز 10.
    بهتر بود بجای درج مشکلتون، مشخصات سیستمتون رو اول درج میکردید بعد میرفتیم سراغ عیب یابی!
    مشخصا با پیشرفت برنامه نویسی و کلا تکنولوژی اما از بد روزگار عقب موندن ملت ما بخاطر مسائل اقتصادی و اوضاع نابسامان امروزی... و سر و کله زدن با سیستم های دوهزاری و هاردهای عهد بوق و رم های پایین 2 تا 8 و سی پی یو های عهد عتیق انتظار کارهایی رو از سیستم داریم که 10 سال پیش به نحو احسن انجام میدادن ولی با پیشرفت سیستم های نرم افزاری توئم با افزایش راندمان و قدرت سیستم های کامپیوتری نظیر ساپورت رم DDR 4 و استفاده از حافظه های SSD که چندین برابر پرسرعت تر از هاردهای معمولی مکانیکی هستند و افزایش و بهره وری سی پی یو های بروز و... مسلما کارایی یک سیستم در عملکرد و سرعت راندمان نرم افزاری نظیر فتوشاپ آن هم ورژن 2020 بسیار دخیل هست.
    سوای اینا الان بهترین توصیه برای همه اقشار جامعه تهیه یک حافظه SSD هست هرچند نسبت به هاردهای با حجم بالا SSDها با حجم کمتر بسیار گرانتر به نظر می رسند اما علت گرانی آنها بدلیل نیست، یه تحقیقی در موردشون تو گوگل سرچ کنید به مسائل و مباحث خوبی بر میخورید. هاردها برای انجام عملیات روزمره سنگین و نسبتا سنگین مناسب نیستن. کار سی پی یو رو هم در پردازش از رم با وقفه مواجه میکنن. اما هیچ کدوم از این مشکلات ها در حافظه های SSD وجود ندارن و نفس سی پی یو و رم رو تازه و سریع نگه میدارن.
    حال به اصل سوال شما برگردیم شاید به غیر از مشکلات سخت افزاری شما مشکل ویندوزی هم داشته باشید که با تعویض ویندوز مشکل بلکل حل بشه یا داونگرید کنید به ویندوزهای پایینتر نظیر 7.

9. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

بنظرتون ویندوز10 رو نصب کنم یا روی 7 بمونم ؟
    مشکلی ندارم و کارم فقط اینترنت و فیلم اینا هست ، بازی نمیکنم

سیستم خانگی
    cpu intel dual e8400
    ram 4gb 1333
    graphic 1gigi ati 4670
    hard 2tb

!!

روی لب تاپ چطور ؟
    cpu i5
    ram 4
    graphic 1
    hard 1tb
    دوست عزیز در مورد کاممپیوتر PC یا همون سیستم خانگی سیستمتون میتونه بدون مشکل ویندوز 10 رو اجرا کنه اما رم 4گیگ از نوع DDR3 و گرافیک 1 گیگ مدل پایین 4670 اصلا مناسب ویندوز 10 نیست. شاید بعد از نصب متوجه نشید اما با نصب چند نرم افزار کاربردی و اجرای کارهای نسبتا سنگین مسلما از سرعت پایین ویندوز 10 شاکی میشید در حالی که باید از سیستم با کانفیگ پایین سخت افزاریتون شاکی بشید پس توصیه میکنیم بمونید رو همون ویندوز 7 خوش ساخت و خوب...

در مورد لپ تاپ هم تنها به اسم سخت افزار اکتفا نکنید یعنی سی پی یو اینتل i5 الان اگه اشتباه نکنم بیش از 11 سال هست که ساخت و تولید و توسعه داده میشه اما i5 که در سال 2010 ساخت و تولید شده مطمئن باشید بازدهیش بسیار پایینتر از سی پی یو های جدید میان رده ای نظیر i3 و سری های جدید Pentium هست!
    گرافیک هم همینطور! برای آگاهی عرض میکنم، بر فرض مثال یه گرافیک 1 گیگ سری GTX انویدیا بسیار سرتر از یک گرافیک 2 گیگ سری GT هستش، تنها به حجم حافظه گرافیک نمیشه اکتفا کرد. در ضمن مسائل دیگه ای نظیر سازنده تراشه، فرکانس و نوع حافظه، باس رابط و... هم هستن که اکثرا قشر معمولی جامعه اصلا توجهی بهش نمیکنن و فقط عدد حجمی حافظه رو میبینن.
    در کل اگر لپتاپی دارید که مال همین سال های اخیر هست بدون مشکل میتونید ویندوز 10 نصب کنید و حتی شرکت سازنده لپ تاپ هم درایورهای مخصوص همین ویندوز رو تو سایتش قرار داده اگه برید ببینید اما اگر لپتاپ مال چندین سال پیش هست اصلا توصیه نمیکنیم برید سراغ 10 بدلیل مشکلات عدم شناسایی صحیح و اصولی درایورهای سخت افزاری نظیر، گرافیک، WiFi، اسکرول تاچ پد، و... حتی اگه برید به وبسایت رسمی شرکت سازنده لپتاپ هم متوجه میشید که درایوری مبتنی بر پایه ویندوز 10 ارائه نداده....
    در کل لپتاپ در زمان خودش طراحی و توسعه داده میشه برای مثلا ویندوز 7 که اصلا خبری از ویندوز 10 و تفاوت های ریز و درشتش با ویندوز 7 نبود. اما شما با نصب یه ویندوز جدید یا در کوتاه مدت یا در بلند مدت با مشکل مواجه میشید که کلافتون میکنه و علتش رو نمیدونید که از عدم سازگاری با ویندوز جدید هست.

11. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود
    اولا مشخصات سیستمی مخصوصا رم و سی پی یو و سرعت و جنس هارد در امر بازدهی و بهره وری نرم افزار و سرعت عملکردشون بسیار حائز اهمیت هستش هم وطن گرامی آن هم ویندوزی بروزی مثل ویندوز 10.
    بهتر بود بجای درج مشکلتون، مشخصات سیستمتون رو اول درج میکردید بعد میرفتیم سراغ عیب یابی!
    مشخصا با پیشرفت برنامه نویسی و کلا تکنولوژی اما از بد روزگار عقب موندن ملت ما بخاطر مسائل اقتصادی و اوضاع نابسامان امروزی... و سر و کله زدن با سیستم های دوهزاری و هاردهای عهد بوق و رم های پایین 2 تا 8 و سی پی یو های عهد عتیق انتظار کارهایی رو از سیستم داریم که 10 سال پیش به نحو احسن انجام میدادن ولی با پیشرفت سیستم های نرم افزاری توئم با افزایش راندمان و قدرت سیستم های کامپیوتری نظیر ساپورت رم DDR 4 و استفاده از حافظه های SSD که چندین برابر پرسرعت تر از هاردهای معمولی مکانیکی هستند و افزایش و بهره وری سی پی یو های بروز و... مسلما کارایی یک سیستم در عملکرد و سرعت راندمان نرم افزاری نظیر فتوشاپ آن هم ورژن 2020 بسیار دخیل هست.
    سوای اینا الان بهترین توصیه برای همه اقشار جامعه تهیه یک حافظه SSD هست هرچند نسبت به هاردهای با حجم بالا SSDها با حجم کمتر بسیار گرانتر به نظر می رسند اما علت گرانی آنها بدلیل نیست، یه تحقیقی در موردشون تو گوگل سرچ کنید به مسائل و مباحث خوبی بر میخورید. هاردها برای انجام عملیات روزمره سنگین و نسبتا سنگین مناسب نیستن. کار سی پی یو رو هم در پردازش از رم با وقفه مواجه میکنن. اما هیچ کدوم از این مشکلات ها در حافظه های SSD وجود ندارن و نفس سی پی یو و رم رو تازه و سریع نگه میدارن.
    حال به اصل سوال شما برگردیم شاید به غیر از مشکلات سخت افزاری شما مشکل ویندوزی هم داشته باشید که با تعویض ویندوز مشکل بلکل حل بشه یا داونگرید کنید به ویندوزهای پایینتر نظیر 7.
    رمم 4 گیگ هست
    سی پی یو core i7

هارد SSD که عالیه ولی خیلی گرونه 1 ترابایتش حدودا 2 ت تموم میشه .
    ویندوزم مشکلی نداره گون فقط توی حین کار با نرم افزار فتوشاپ جدید و باز کردن عکس مشکل داره که میدونم بخشیش از سیستم خودمو سخت افزاریه ولی میخوام ببینم کاری برای بهبودش نمیشه انجام داد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •