تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 112 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

پس از اپدیت به ویندوز 10 ( اورجینال 64 بیت پرو ) با مشکل وبکم مواجه شدم نیمی از وبکم کش اومده تصویرش !!

حتی فایل های ویدئویی فلش در برخی سایت ها نیز به این شکل نمایش داده میشه

به نظر شما مشکل از چیه ؟ فلش پلیر هم اپدیت کردم بی فایدس درایور کارت گرافیک هم اپدیت کردم

ببینید نیمی از تصویر درسته نیمه ی سمت چپ به این شکل هست حالت کشیده و درهم :

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان عزیز من به هر دری زدم این دوتا مشکلم رفع نشد (سر و صدا موقع پخش آهنگ یا خودمونی گفتن "پت پت کردن" موقع پخش آهنگ یا فیلم، و مشکل دوم اضافه و حذف نشدن تایل ها وقتی یه نرم افزار رو پین یا آنپین میکنم از استارت منو، بعد از ری استارت تغییرات اعمال میشه). هر کار کردم و هرجا جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم
    دوتا سوال:
    ممکنه با نصب دوباره ویندوز درست بشه؟
    ممکنه مربوط به مشخصات سخت افزاریم باشه؟ چون سخت افزار تاپی ندارم، پردازنده 5300، گرافیک 5670HD و 4 گیگ رم، مادربوردمم g41m، موقع پخش آهنگ سی پی یو رو 13 تا 15 درصده، پس فک نکنم اون تیک زدنای صدا مربوط به کند شدن سیستم بشه
    هرگونه راهنمایی باعث خوشحالیه، تشکر.
    Last edited by jb.NY; 08-08-2015 at 22:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان عزیز من به هر دری زدم این دوتا مشکلم رفع نشد (سر و صدا موقع پخش آهنگ یا خودمونی گفتن "پت پت کردن" موقع پخش آهنگ یا فیلم، و مشکل دوم اضافه و حذف نشدن تایل ها وقتی یه نرم افزار رو پین یا آنپین میکنم از استارت منو، بعد از ری استارت تغییرات اعمال میشه). هر کار کردم و هرجا جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم
    دوتا سوال:
    ممکنه با نصب دوباره ویندوز درست بشه؟
    ممکنه مربوط به مشخصات سخت افزاریم باشه؟ چون سخت افزار تاپی ندارم، پردازنده 5300، گرافیک 5670HD و 4 گیگ رم، مادربوردمم g41m، موقع پخش آهنگ سی پی یو رو 13 تا 15 درصده، پس فک نکنم اون تیک زدنای صدا مربوط به کند شدن سیستم بشه
    هرگونه راهنمایی باعث خوشحالیه، تشکر.
    سلام. ویندوز رو اپدیت کنید اگه درست نشد به نظرم بهتره یکبار ویندوز رو از اول نصب کنید و همه درایورهای ویندوز رو از دیوایس منیجر و از طریق اینترنت نصب کنید ببینین مشکلتون حل میشه یا نه.منم جستوجو کردم ولی مورد مشابهی توی ویندوز10 دیده نشده.

4. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پس از اپدیت به ویندوز 10 ( اورجینال 64 بیت پرو ) با مشکل وبکم مواجه شدم نیمی از وبکم کش اومده تصویرش !!

حتی فایل های ویدئویی فلش در برخی سایت ها نیز به این شکل نمایش داده میشه

به نظر شما مشکل از چیه ؟ فلش پلیر هم اپدیت کردم بی فایدس درایور کارت گرافیک هم اپدیت کردم

ببینید نیمی از تصویر درسته نیمه ی سمت چپ به این شکل هست حالت کشیده و درهم :

احتمالا مشکل از درایور وبکم باشه .از سایت سازنده اخرین اپدیتهاشو نصب کنید به احتمال زیاد درست شه

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

احتمالا مشکل از درایور وبکم باشه .از سایت سازنده اخرین اپدیتهاشو نصب کنید به احتمال زیاد درست شه
    نداره متاسفانه

میگم این از نسخه دایرکت ایکس نیست ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام. ویندوز رو اپدیت کنید اگه درست نشد به نظرم بهتره یکبار ویندوز رو از اول نصب کنید و همه درایورهای ویندوز رو از دیوایس منیجر و از طریق اینترنت نصب کنید ببینین مشکلتون حل میشه یا نه.منم جستوجو کردم ولی مورد مشابهی توی ویندوز10 دیده نشده.
    ممنون، ویندوز آخرین آپدیت رو دریافت کرده و مشکل هنوز هست
    صبح ویندوز رو دوباره نصب میکنم، فقط یه سوال، با توجه به مشخصات سخت افزاری من ممکنه مشکل از 64 بیتی بودن ویندوز باشه؟

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه
    نصف بازیها رو نمیشه 1080 تو 10 بازی کرد ولی تو ویندوز 7 و 8.1 میشه مشکل کجاست؟ اخرین درایور کارت هم نصبه برا 10

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون، ویندوز آخرین آپدیت رو دریافت کرده و مشکل هنوز هست
    صبح ویندوز رو دوباره نصب میکنم، فقط یه سوال، با توجه به مشخصات سخت افزاری من ممکنه مشکل از 64 بیتی بودن ویندوز باشه؟
    خیر، اگه32 بیت نصب کنین از تمامی رم شما استفاده نخواهد شد و برای سیستم شما همون64 بیتی بهتره.(برای همه سیستمهایی که رمشون بالای3گیگه درصورت ساپورت کردن64 بیتی توصیه میشه x64نصب کنن)

10. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نصب دوباره انجام شد، مشکل تایل ها برطرف شد، اما مشکل صدا همچنان هست، با دیوایس منیجر تست کردم گفت به روز ترین آپدیت نصبه...حالا دوباره آخرین درایوری که گرفتمو نصب میکنم ولی مطمئنن تاثیری نداره
    کنار بیام باهاش بهتره : )
    مرسی دوست من از راهنماییات

12. این کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه spirit's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نصب دوباره انجام شد، مشکل تایل ها برطرف شد، اما مشکل صدا همچنان هست، با دیوایس منیجر تست کردم گفت به روز ترین آپدیت نصبه...حالا دوباره آخرین درایوری که گرفتمو نصب میکنم ولی مطمئنن تاثیری نداره
    کنار بیام باهاش بهتره : )
    مرسی دوست من از راهنماییات
    ممکنه از بد نصب شدن باشه؟

14. این کاربر از spirit's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •