تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 112 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

الان اینی که میگین کجاست؟من این مدلی ندارم.

برای من طی این یه هفته که نصبش کردم همش اپدیت اومده نمیدونم واقعا چطوری جلوشو بگیرم.و بعدش این اپدیت‌های میتونه بفهمه ما کرکش کردیم؟یا بیخیاله؟
    من که نگاه کردم از 2015/07/15 تا امروز فقط 8 تا آپدیت واسه خود ویندوز بوده . زیاد نبوده . اما آپدیت های زیر هم توی ویندوز آپدیت ظاهر میشن :

1 - آپدیت سایر محصولات
    2- آپدیت windows defender
    3 - آپدیت درایور ها

آپدیت سایر محصولات : مثل office یا visual studio. حجم عزیمی رو همین بخش میگیرند . از توی Advanced تیک گزینه ی Give me updates for other microsoft products when I update windows رو بردارین .
    آپدیت Windows Defender: در صورتی که آنتی ویروس نداشته باشین یا فعال نباشه ، Windows defender به صورت روزانه خودش رو آپدیت می کنه و آپدیت هاش در Windows Update ظاهر میشه . اگر از سایر آنتی ویروس ها استفاده کنین براتون آپدیت windows defender نمیاد ( هر چند ممکنه بسته به تنظیمات سایر آنتی ویروس ها هم حجمتون رو مصرف کنند )
    آپدیت درایور ها : برای جلوگیری از آپدیت درایور ها ( و برخی آپدیت های دیگه ) می تونین از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنین .

اکثر دوستان دلیل بیش از حد آپدیت شدن ویندوزشون به خاطر یکی از سه مساله ی بالاست .

در نهایت می شه از طریق Network and internet >>> Wifi >>> Advanced Options شبکه رو روی حالت Metered connection قرار داد تا آپدیت ها از طریق اون شبکه دانلود نشوند

همچنان توصیه میشه Windows Update رو به صورت کامل غیر فعال نکنین . اما اگر به هر دلیل تصمیم به غیر فعالسازی اون گرفتین ، از طریق services می تونین اونو غیر فعال کنین ( توی run تایپ کنین Services.msc و Windows Update رو پیدا کنین و Startup type رو روی Disabled قرار بدین و Stop رو بزنین.)
    Last edited by Public Enemy; 08-08-2015 at 10:41.

2. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه spirit's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یعنی بذاریم اپدیت بشه؟این کار اکتیو بودنش رو از بین نمیبره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

یعنی بذاریم اپدیت بشه؟این کار اکتیو بودنش رو از بین نمیبره؟
    در حال حاظر خیر چنین اتفاقی نمی افته

5. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

واسه من ویندوز 10 بعضی درایورهایی که آپدیت نشده بودن و با ویندوز ناسازگار بودن رو به طور اتوماتیک نصب می‌کرد.
    این در حالی بود که من هر دفعه درایور مورد نظر رو پاک میکردم و ویندوز باز به طور اتوماتیک درایور رو دانلود و نصب می‌کرد.
    من مایل نبودم ویندوز این کار رو بکنه و در عین حال می‌خواستم آپدیت‌های ضروری خود ویندوز رو داشته باشم و از دستشون ندم.

راه حلش رو پیدا کردم، اینجا می‌ذارم تا اگر کسی مثل من دنبالش بود راحت‌تر راهش رو پیدا کنه.

1- وارد Control panel بشین.
    2- قسمت Devices and Printers.
    3- تو قسمت Devices روی آیکون PC راست کلیک کنید.
    4- Device Installation Settings رو انتخاب کنید.
    5- گزینه "No, Let me choose what to do" رو انتخاب کنید و بعدش هم گزینه "Never installation driver software from windows update" و Save Changes.
    6- Done
    Last edited by Masoud-Susa; 08-08-2015 at 13:43.

7. 2 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

در نهایت می شه از طریق Network and internet >>> Wifi >>> Advanced Options شبکه رو روی حالت Metered connection قرار داد تا آپدیت ها از طریق اون شبکه دانلود نشوند
    اینو میشه توضیح بدین دقیقا چیکار میکنه...
    من یهو از ویندوز هفت اومدم به این کلی تغییرات داشته زیاد اطلاعات ندارم

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اینو میشه توضیح بدین دقیقا چیکار میکنه...
    من یهو از ویندوز هفت اومدم به این کلی تغییرات داشته زیاد اطلاعات ندارم
    میاد شبکه رو به عنوان metered علامت گذاری می کنه . لذا تا زمانی که به اون شبکه متصل هستین ، آپدیت ها دانلود نمیشن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

میاد شبکه رو به عنوان metered علامت گذاری می کنه . لذا تا زمانی که به اون شبکه متصل هستین ، آپدیت ها دانلود نمیشن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این فقط مختص اپدیت هستش؟یا بقیه برنامه‌ها رو هم همینکارو می‌کنه؟ مثل هواشناسی و ایمیل و ...؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    من ویندوز 8 ارجینال داشتم و با استفاده از آپدیت آفلاین آپدیتش کردم که همه اطلاعاتم باقی بمونه اما مشکل اینجاست که من روی وین 8 رمز عبورم با عکس باز میشد( چیزی شبیه به pattern توی گوشی) و من پسورد متنی رو فراموش کردم و ظاهرا توی وین 10 این امکان وجود نداره که از pattern استفاده کنم و من الان هیچ دسترسی به فایل هام ندارم
    با وجود این که user های دیگه ای هم روی لپ تاپم بود
    اگه ممکنه راهنمایی کنید
    Last edited by raese76; 08-08-2015 at 15:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

الان اینی که میگین کجاست؟من این مدلی ندارم.

برای من طی این یه هفته که نصبش کردم همش اپدیت اومده نمیدونم واقعا چطوری جلوشو بگیرم.و بعدش این اپدیت‌های میتونه بفهمه ما کرکش کردیم؟یا بیخیاله؟
    روی this pc راست کلیک کنید و manage رو بزنین در پنجره باز شده aplications and services رو بزنین و باقی مراحل رو همونطور که گفتم ادامه بین

14. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

این فقط مختص اپدیت هستش؟یا بقیه برنامه‌ها رو هم همینکارو می‌کنه؟ مثل هواشناسی و ایمیل و ...؟
    فقط آپدیت ها

سلام
    من ویندوز 8 ارجینال داشتم و با استفاده از آپدیت آفلاین آپدیتش کردم که همه اطلاعاتم باقی بمونه اما مشکل اینجاست که من روی وین 8 رمز عبورم با عکس باز میشد( چیزی شبیه به pattern توی گوشی) و من پسورد متنی رو فراموش کردم و ظاهرا توی وین 10 این امکان وجود نداره که از pattern استفاده کنم و من الان هیچ دسترسی به فایل هام ندارم
    با وجود این که user های دیگه ای هم روی لپ تاپم بود
    اگه ممکنه راهنمایی کنید
    از این ابزار می تونین برای برداشتن پسورد ویندوز استفاده کنین . تا 8.1 جواب میداد . نهایتا اگر نتونست پسورد رو برداره ، می تونین به وسیلش اکانت ادمین رو فعال کنین و پسورد ویندوز رو وردارین .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •