تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 112 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشيد
    من ويندوز١٠ دارم و به خاطر اين كه خارج از كشور زندگي ميكنم ويندوز اصل هست و از اول كه كامپيوترم رو سفارش دادم ويندوز روش بود
    همينطور كه ميدونيد براي نصب كردن دوباره ي ويندوز چندين گزينه هست من اوني رو انتخاب كردم كه فقط فايل ها ي ويندوزي و خود ويندوز رو پاك ميكنه و كاري به برنامه هاي درايو هاي ديگه كامپيوتر نداره .
    وسط نصب كردن تا ٤٥٪‏ رفته بود ولي يهو ارور داد و وقطي كيسم رو روشن ميكنم ويندوز بالا نمياد و هي از اول شروع ميكنه و هي ري استارت ميشه.
    چه كار بايد بكنم كه درست بشه؟
    اگه بخواين يه فيلم هم ازش گرفتم ميتونم به ايميلتون ارسال كنم.
    با سلام دوست عزیز شما باید ویندوز رو از طریق boot نصب کنید اگر شما کامپیوتر رو سفارش دادید باید product key ویندوز رو بهتون داده باشند ویندوز رو از طریق boot نصب کنین بعد از طریق product key فعالش کنید

Sent from my E5633 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من رفتم مغازه تا لپتاپ ASUS K550JX - A - 15 inch Laptop که فاقد سیستم عامل هست بخرم . که خوده فروشنده گفت "من از قبل لپتاپو پارتبشن بندی کردم و ویندوز 8 روش نصب کردم." به نظر شما میشه روی ویندوز 8 یه ویندوز جدید دیگر مانند ویندوز 10 نصب کرد که با بوت کردن ویندوز از ویندوز 8 به 10 و بلعکس رفت؟ ( چون دوتا سیستم عامل داشته باشم بهتره تا زمانی اگر برای یکی از ویندوزها مشکلی پیش امد از ویندوز دومی بتونم استفاده کنم) و آیا برای هر سیستم عامل 150 گیگ فضای خالی کافی هست؟ البته من این سوال رو در تاپیک دیگه ای مطرح کردم .اینم لینکش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان من رفتم مغازه تا لپتاپ ASUS K550JX - A - 15 inch Laptop که فاقد سیستم عامل هست بخرم . که خوده فروشنده گفت "من از قبل لپتاپو پارتبشن بندی کردم و ویندوز 8 روش نصب کردم." به نظر شما میشه روی ویندوز 8 یه ویندوز جدید دیگر مانند ویندوز 10 نصب کرد که با بوت کردن ویندوز از ویندوز 8 به 10 و بلعکس رفت؟ ( چون دوتا سیستم عامل داشته باشم بهتره تا زمانی اگر برای یکی از ویندوزها مشکلی پیش امد از ویندوز دومی بتونم استفاده کنم) و آیا برای هر سیستم عامل 150 گیگ فضای خالی کافی هست؟ البته من این سوال رو در تاپیک دیگه ای مطرح کردم .اینم لینکش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوست عزیز میشه دوتا ویندوز یا بیشتر رو باهم نصب کرد و با ریستارت کردن کامپیوتر بینشون سویچ کرد من خودم ویندوز 7 تو يه پارتیشن 80 گیگی داشتم که تبدیلش کردم به دوتا 40 گیگ و تو اون یکی ویندوز 10 نصب کردم و الان موقع روشن کردن لبتاب باید یکی از دو ویندوز رو برا بالا اومدن انتخاب کنم و هیچ مشکلی هم ندارم برنامه های سنگین هم میتونید تو يه پارتیشن ديگه نصب کنید

فرستاده شده از E5633ِ من با Tapatalk

4. این کاربر از farshad9500gy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mous3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کاراکترها در cmd درست تایپ نمیشه و با دیلیت و بک اسپیس هم حذف نمیشه چیکارش کنم ؟

داره خودمونی میشه WILD GOAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

درود دوستان
    ویندوز من مدتی هست آپدیت نمیشه و چندتا از اپ های خودش هم اجرا نمیشن مثل News و Weather ...
    سرچ برای آپدیت میکنه ولی میگه هیچ آپدیتی وجود نداره ... نزدیک به 3 4 هفته هست که این مشکل پیش اومده قبل از این راحت آپدیت میشد و مشکلی نداشت.
    ورژن الان ویندوز
    1511
    OS build : 10586.218

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

درود دوستان
    ویندوز من مدتی هست آپدیت نمیشه و چندتا از اپ های خودش هم اجرا نمیشن مثل News و Weather ...
    سرچ برای آپدیت میکنه ولی میگه هیچ آپدیتی وجود نداره ... نزدیک به 3 4 هفته هست که این مشکل پیش اومده قبل از این راحت آپدیت میشد و مشکلی نداشت.
    ورژن الان ویندوز
    1511
    OS build : 10586.218
    سلام دوست عزیز ببین سرویس ویندوز ابدیت در حال اجرا است

8. این کاربر از farshad9500gy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه WILD GOAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز ببین سرویس ویندوز ابدیت در حال اجرا است

سرویس wuauserv که تو توضیحات به windows update تشریح شده stopped بود که استارتش کردم ولی بازم آپدیت رو که میزنم میگه هیچ آپدیتی نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سرویس wuauserv که تو توضیحات به windows update تشریح شده stopped بود که استارتش کردم ولی بازم آپدیت رو که میزنم میگه هیچ آپدیتی نیست.
    سرویس رو بزنید رو automatic سیستم رو چند بار restart کنید اگر stop نشد مشکلی نیست ابدیت پیدا میشه حالا آگه ابدیت پیدا نشد یا سرویس stop شده بود ببین آگه برنامه برای جلوگیری ابدیت نصب کردی پاکش کن و با برنامه های repair بگرد فیکسش کن و آخرین راه آگه باز هم درست نشد باید ویندوز رو پاک و دوباره نصب کنی

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    الان من 8.1 دارم اکتیو کامل به نظرتون بهترین کار برای رفتن به 10 چیه ؟
    نصب کلین کامل یا اپدیت کنم؟
    ممنون راهنمایی کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    من ویندوز ۱۰ رو رو لپتاپم نصب کردم ولی یه مشکل بسیار بزرگ دارم .
    اولا لپ تاپم درایوری برای ویندوز ۱۰ ارائه نکرده
    و وقتی ویندوز رو نصب کردم و با برنامه هایی مثل درایور پک درایور های اونو نصب می کنم موقع ریست کردن هنگ می کنه و ویندوز می پره .
    می شه راهنمایی کنین چکار کنم ؟

Sent from mTalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •