تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 112 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    من طبق راهنمایی شما مراحل را بدرستی رفتم اما در انتها وقتی روی check for apdate کلیک کردم ،بلافاصله شروع به اپدیت کرد!مشکل کجاس؟
    سلام.از طریق ران عبارت services.msc رو وارد و اینتر را بزنید.بعد ویندوز آپدیت رو انتخاب و باز کنین.بعد از قسمت startup type گزینه disable رو بزنید و بعد استاپ و اوکی.بازم چک کنین آپدیت میکنه یا نه.

2. این کاربر از taj2520 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام این مشکل چطوری حل میشه ؟ وقتی رو هر برنامه ای کلیک می کنم این ارور ظاهر میشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با چک آپدیت هم مشکل حل نشد هر کاری می کنم این میاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.از طریق ران عبارت services.msc رو وارد و اینتر را بزنید.بعد ویندوز آپدیت رو انتخاب و باز کنین.بعد از قسمت startup type گزینه disable رو بزنید و بعد استاپ و اوکی.بازم چک کنین آپدیت میکنه یا نه.
    باسلام نه در این حالت که اپدیت نمیشه مشکل در زمانیه که وقتی check for update را میزنم سریع شروع به اپدیت میکنه در حالی که شما میگین باید روdoownload کلیک کنیم من اصلا گزینه download ندارم!
    Last edited by abbas-t; 16-03-2016 at 20:48.

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

سلام

من درایور این کارت صدا رو برای ویندوز 10 میخوام
    از کجا میشه پیداش کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

باسلام نه در این حالت که اپدیت نمیشه مشکل در زمانیه که وقتی check for update را میزنم سریع شروع به اپدیت میکنه در حالی که شما میگین باید روdoownload کلیک کنیم من اصلا گزینه download ندارم!
    سلام.توی توضیحاتی که دادم دانلود نداره. با این روش وقتی check for update رو میزنید گزینه retry میاد.

7. این کاربر از taj2520 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام من میخوام iTunes.v12.3.2.35.x64 رو تو ویندوز ۱۰ نصب کنم ولی این اررور رومیده ممنون میشم کمک کنید حلش کنم
    تو عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by moha4mmad; 21-03-2016 at 12:49.

داره خودمونی میشه Davood2549's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با درود

دو سه روز پیش نسخه 64 بیتی Enterprise v1511 Build 10586 رو دانلود و نصب کردم. مشکلات زیادی داره و خیلی اذیتم کرده. :(
    خیلی از نرم افزارهائی که در این ویندوز نصب میکنم مشکل دارند و درست کار نمیکنند.

1- یک مشکل بزرگ که دارم اینه که دی وی دی مادربرد رو نتونستم در حالت اکسپرس نصب کنم. وقتی اجراش میکنم پیغام زیر رو صادر میکنه:
    This version of Xpress Install does not support Win 98/ME.

یعنی فکر میکنه ویندوز من 98 یا me هست! :(
    نصب به صورت دستی هم مشکله و دهها برنامه توی دی وی دیه که من دقیقا نمیدونم کدوما رو باید نصب کنم.
    خوب میشه همه اونها رو یکی یکی نصب کرد ولی نمیشه مطمئن شد همه چی درست نصب شده. به خصوص اینکه بسیاری از برنامه های درون دی وی دی مادربرد رو که میخواستم نصب کنم ارور میدادند. میخوام مطمئن شم همه چی نصب شده و درست کار میکنه.
    به سایت مادربرد هم مراجعه کردم آپدیتی برای ویندوز 10 گذاشته نشده بود. مادربردم گیگابایته.

مدل مادربردم GA-MA770T-UD3 هست.

2- دومین مشکل هم آپدیت های خودکار ویندوز هست که خیلی اذیت میکنه. روشهای مختلفی رو امتحان کردم ولی وقتی با برنامه Net Limiter چک میکنم هنوز مشکل حل نشده و میبینم داره آپدیتها را دانلود میکنه. البته احساس میکنم کمتر شده. حالا نمیدونم آپدیتها رو تو این دو سه روز دانلود کرده و چیز زیادی نمونده که بهتر شده یا دستکاریهایی که کردم باعث این شده.
    به عنوان نمونه در تنظیمات Policy گزینه Notify before downloading and installing any updates رو انتخاب کردم.

برای این دو مشکل از قبل کلی جست و جو کردم. هم سایتای فارسی هم خارجی. ممنون میشم راهنمائی کنید.

آخر فروم باز GOLI87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    من روی لپ تاپم ویندوز رو نصب کردم ولی سرعت لود ویندوز خیلی پایینه،اگه میشه راهنمایی کنید
    با تشکر

داره خودمونی میشه Davood2549's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با درود

دو سه روز پیش نسخه 64 بیتی Enterprise v1511 Build 10586 رو دانلود و نصب کردم. مشکلات زیادی داره و خیلی اذیتم کرده. :(
    خیلی از نرم افزارهائی که در این ویندوز نصب میکنم مشکل دارند و درست کار نمیکنند.

1- یک مشکل بزرگ که دارم اینه که دی وی دی مادربرد رو نتونستم در حالت اکسپرس نصب کنم. وقتی اجراش میکنم پیغام زیر رو صادر میکنه:
    This version of Xpress Install does not support Win 98/ME.

یعنی فکر میکنه ویندوز من 98 یا me هست! :(
    نصب به صورت دستی هم مشکله و دهها برنامه توی دی وی دیه که من دقیقا نمیدونم کدوما رو باید نصب کنم.
    خوب میشه همه اونها رو یکی یکی نصب کرد ولی نمیشه مطمئن شد همه چی درست نصب شده. به خصوص اینکه بسیاری از برنامه های درون دی وی دی مادربرد رو که میخواستم نصب کنم ارور میدادند. میخوام مطمئن شم همه چی نصب شده و درست کار میکنه.
    به سایت مادربرد هم مراجعه کردم آپدیتی برای ویندوز 10 گذاشته نشده بود. مادربردم گیگابایته.

مدل مادربردم GA-MA770T-UD3 هست.

2- دومین مشکل هم آپدیت های خودکار ویندوز هست که خیلی اذیت میکنه. روشهای مختلفی رو امتحان کردم ولی وقتی با برنامه Net Limiter چک میکنم هنوز مشکل حل نشده و میبینم داره آپدیتها را دانلود میکنه. البته احساس میکنم کمتر شده. حالا نمیدونم آپدیتها رو تو این دو سه روز دانلود کرده و چیز زیادی نمونده که بهتر شده یا دستکاریهایی که کردم باعث این شده.
    به عنوان نمونه در تنظیمات Policy گزینه Notify before downloading and installing any updates رو انتخاب کردم.

برای این دو مشکل از قبل کلی جست و جو کردم. هم سایتای فارسی هم خارجی. ممنون میشم راهنمائی کنید.
    درود دوباره

مشکل آپدیت حل شد.
    فقط برای درایورهای مادربرد مشکل دارم هنوز.
    چطور باید مطمئن شم تمامی درایورها و برنامه های مورد نیاز برای مادر برد نصب شده؟
    چون همونطور که در پست قبل گفتم نمیتونم از روش Express Install استفاده کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام خسته نباشيد
    من ويندوز١٠ دارم و به خاطر اين كه خارج از كشور زندگي ميكنم ويندوز اصل هست و از اول كه كامپيوترم رو سفارش دادم ويندوز روش بود
    همينطور كه ميدونيد براي نصب كردن دوباره ي ويندوز چندين گزينه هست من اوني رو انتخاب كردم كه فقط فايل ها ي ويندوزي و خود ويندوز رو پاك ميكنه و كاري به برنامه هاي درايو هاي ديگه كامپيوتر نداره .
    وسط نصب كردن تا ٤٥٪‏ رفته بود ولي يهو ارور داد و وقطي كيسم رو روشن ميكنم ويندوز بالا نمياد و هي از اول شروع ميكنه و هي ري استارت ميشه.
    چه كار بايد بكنم كه درست بشه؟
    اگه بخواين يه فيلم هم ازش گرفتم ميتونم به ايميلتون ارسال كنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •