تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 112 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

پروفشنال moj63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    راه شیری

پيش فرض

سلام
    من با رزولیشن مشکل دارم درایور گرافیک رو نصب کردم ولی درست نشده ، مشکل از کجاست ؟/
    ویندوز رو که نصب کردم تو تمام بروسر ها که نصب کردم از فایرفاکس تا اپرا گوشه تصویر تبلیغات بی خود میاد اینا رو چکار کنم نیان ؟؟/

پروفشنال moj63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    راه شیری

پيش فرض رزولیشن

سلام
    من با رزولیشن مشکل دارم درایور گرافیک رو نصب کردم ولی درست نشده ، مشکل از کجاست ؟/
    ویندوز رو که نصب کردم تو تمام بروسر ها که نصب کردم از فایرفاکس تا اپرا گوشه تصویر تبلیغات بی خود میاد اینا رو چکار کنم نیان ؟؟/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام.خسته نباشید.من و برادرم ویندوز 10 اینترپرایز رو دانلود و نصب کردیم وبا کرک های موجود اکتیو کردیم.من چند روز زود تر نصب کرده بودم و بدون مشکل داشتم استفاده میکردم.دیرو وقتی برای برادرم نصب کردم همزمان با هم به مشکل برخوردیم.برای برادرم هر نرم افزاری که به صورت دیفالت نصبه رو ویندوز مثل موزیک پلیز و ویدیو پلیر و دفتر چه تلفن و .... هر چی... وقتی کلیلک میکنه اجرا نمیشه یعنی یه صفحه سریع باز و بسته میشه و هیچ عکس العملی نشون نمیده.برای منم تقریبا مشابه همینه.من اکانت ماکروسافتمو زده بودم ولی به یه دلیلی sign out شدم ولی وقتی خواستم دوباره وارد بشم مثل برادرم یه صفحه سریع باز و بسته میشه و اصلا صفحه وارد کردن اکانت نمیاد.مشکل از کجاست؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

یه سوال دیگ اینکه چجوری میشه اکتیو ویندوز رو از بین برد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اینجا p30world هست؟

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

دوست عزیز بهتره یه بار از اول ویندوز تعویض کنی وبا کرک مناسب اکتیو کنی....موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

7 بار تا الان ویندوز عوض کردم با کرک های مختلف.رو سیستم های دوستامم من براشون عوض کردم و بدون مشکل دارن باهاش کار میکنن.فقط سیستم من و برادرم اینطوریه.که برا من بعد از 2 روز اینطوری شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.خسته نباشید.من و برادرم ویندوز 10 اینترپرایز رو دانلود و نصب کردیم وبا کرک های موجود اکتیو کردیم.من چند روز زود تر نصب کرده بودم و بدون مشکل داشتم استفاده میکردم.دیرو وقتی برای برادرم نصب کردم همزمان با هم به مشکل برخوردیم.برای برادرم هر نرم افزاری که به صورت دیفالت نصبه رو ویندوز مثل موزیک پلیز و ویدیو پلیر و دفتر چه تلفن و .... هر چی... وقتی کلیلک میکنه اجرا نمیشه یعنی یه صفحه سریع باز و بسته میشه و هیچ عکس العملی نشون نمیده.برای منم تقریبا مشابه همینه.من اکانت ماکروسافتمو زده بودم ولی به یه دلیلی sign out شدم ولی وقتی خواستم دوباره وارد بشم مثل برادرم یه صفحه سریع باز و بسته میشه و اصلا صفحه وارد کردن اکانت نمیاد.مشکل از کجاست؟ممنون
    سلام . احتمالا حالت دیفالت اجرای نرم افزارها رو عوض کردین و به احتمال زیاد به نظر من سیستمتون ویروسیه.ویندوز جدید رو نصب کنین و بدون اینکه وارد درایوی بشین انتی ویروستون رو نصب،اپدیت و سپس اسکن کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    سلام. با توجه به مدل کارت گرافیکتون به وبسایت انویدیا یا .... مراجعه کنین و ببینین درایور متناسب با ویندوز10 عرضه شده یا خیر.در مورد مشکل دوم هم میتونین pop up blocker رو فعال کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام . احتمالا حالت دیفالت اجرای نرم افزارها رو عوض کردین و به احتمال زیاد به نظر من سیستمتون ویروسیه.ویندوز جدید رو نصب کنین و بدون اینکه وارد درایوی بشین انتی ویروستون رو نصب،اپدیت و سپس اسکن کنید.
    چجوری حالت دیفالت نرم افزارا عوض شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •