تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 112 اولاول ... 344041424344454647485494 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

خوب بعد از یک هفته تست این ویندوز جدید گقتم بیام اینجا یه ریویو از مشکلات عجیب این ویندوز برای افرادی که می خوان به این سیستم بیاند بگم.
    1- پروسهی جدیدی به نام system and compressed memory در این ویندوز به وجود اومده که کارش فشرده کردن قسمتی از رمه که استفاده نمیشه این پروسه راه غیرفعال کردن نداره و به کرنل ویندوز چسبیده باعث طولانی شدن زمان استارت اپ میشه در هنگام ارستارت توان زیادی از هارد میکشه و در سایر موارد مشکل نشت حافظه داره که با عث میشه بیهوده رم استفاده کنه و این برای منی که 8 گیگ رم دارم و تا حالا هم موقعیتی پیش نیومده که رمم کامل پر بشه خیلی اعصاب خورد کنه.
    2- مشکل خوردن پهنای باند . این ویندوز علاقه زیادی به مصرف اینترنت داره حتی با غیر فعال کردن سرویسهای اصلی از قبیل اپدیت ویندوز (که عملا گزینه ای برای غیر فعال کردن نداره) و سرویس BITS همچنان به هیچ صراطی مستقیم نیست. با فعال کردن metered connection عملا این ویندوز دست از دانلود اضافی میکشه. اما متاسفانه گزینه ای برای فعال کردن این قابلیت روی اداپتوری غیر از وای فای وجود نداره و اگه شما به وی پی ان وصل شی بلافاصله شروع به دانلود میکنه. سرویسی که این عمل را انجام میده هم برای هر شخصی متفاوته تا اینجا سرویسهای app info و حتی ip helper مشاهده شده که شدیدا دانلود دارند و راه سر راستی برای بستنشون وجود نداره چون اینها روی svchost هستند و اگه اون را بلاک کنیند با مشکل شبکه و قطعی اینترنت روبرو میشید و pid این سرویسها هم با هر بار لود شدن ویندوز تغییر میکنه. اگه بخوای پورتها را هم محدود کنید این سرویس روی پورت 80 دانلود میکنه که نمیسه اونرا بست. کلا این منو دیونه کرده اگه کسی راهی داره بیان کنه.
    3- مشکل دوبل نشان دادن درایوهای جانبی در سمت راست ویندوز اکسپلورر که از شاهکارای ماکروسافته (این یه قابلیت جدید این ویندوزه) ؟؟؟!! این مساله را میشه با تغییر در رجیستری حل کرد.
    4- مشکل بعدی در بار اول نصب ویندوز برای من رخ داد بعد از نصب و نصب همهی درایورها متوجه شدم که نمیشه فونت روی سیستم ریخت مشکل مربوط به غیرفعال شدن سرویس فایرواله. حالا جالبه که ویندوز تازه نصب شده و فایروال هم اجرا نمیشد و عملا مجبور شدم دوباره از اول ویندوز نصب کنم. پس اگه به این سیستم نقل مکان کردید توجه داشته باشید که در اولین کار یه برنامه بکاپ نصب کنید و بکاپ بگیرید بعد به سرغ درایورها و .. برید. برنامه true image برنامهی خوبی برای این کاره و حجم بکاپش هم بیشتر 6 گیگ در بار اول نمیشه.
    5- با ارائه اخرین بکاپ این ویندوز شما امکان اضافه کردن زبان را بهش از دست میدید پس قبل از اپدیدت حتما زبانهاتون را نصب کنید و فیوچر های فارسی را هم نصب کنید.
    6- سیستم ریستور به طور پیش فرض روی این ویندوز غیرفعاله.
    7-یک مشکل هم من با افیس 2016 داشتم که بعد از فعال سازی قانونی و ایجاد یک اکانت لوکال دوم در اکانت دوم افیس درست اجرا نمیشد. که این مشکل هم با تغییر در رجیستری قابل حله و ممکنه به علت تبدل لایسنس افیس باشه که من انجام دادم.
    8- در قسمت Notification داخل تنظیمات حتما گزینه اول را غیر فعال کنید. این گزینه باعث استفاده بیش از حد از منابع سیستم میشه.
    9- بهتره سرویس های ویندوز سرچ و سوپر فچ هم غیرفعال کنید.

2. 5 کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت MHDPOP1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درایورها با اپدیت ویندوز اتوماتیک شناسایی و اپدیت می شوند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام
    جديدا نميدونم چرا در ويندوز 10 هر جايي كه ميخوام وارد بشم اين پيغام ميده و نميزاره چون ديگه به administrator دسترسي ندارمهر کجایی که مربوط به قسمت Administrator میشه با ارور زیر رو به رو میشم.مثلا قسمت (Command Prompt (Admin

لطفا راهنمايي كنيد با تشكر

چطور میتونم این قسمت رو به حالت Administrator برگردونم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید
    من دیروز ویندوز 10 رو آپدیت کردم ولی متاسفانه دکمه استارت ب کل غیرفعال شده لطفا راهنماییم کنین ممنون

- - - Updated - - -

سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید
    من دیروز ویندوز 10 رو آپدیت کردم ولی متاسفانه دکمه استارت ب کل غیرفعال شده لطفا راهنماییم کنین ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من نصب کردم نسخه پرو 64 بیت الان همه اپدیت ها انجام شد

فقط مونده اپدیت به 1511 ولی خیلی طول میکشه مگه حجم این اپدیت چقدره؟؟ چون هیچ جا نمتونم حجم شو ببینم

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

کسی این نسخه رو داره ؟:
    Windows 10 v1511 Build 10586 Pro MSDN
    تازه دانلود کردم میارزه نصب کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام

من ویندوز 10 دارم و لی بعد از آپگرید اسکنرم رو نمی شناسه و میزنه twin source رو نمی شناسه !!
    ضمنا اسکنر من کانن lite 110 است .

با سپاس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده حدود چند ماهی میشه که ویندوز ده نصب کردم .
    در ابتدا کارت گرافیک نصب نمیشد و با یک بدبختی تونستم از فایلی که بکاپ گرفته بودم روی ویندوز هفت از کارت گرافیک اون را نصب کنم هنگاکی که نصب کردم در ابتدا بالا آمدن ویندوز صفحه به مدت دو دقیقه سیاه میشه و بعد ویندوز میاد بالا که وقتی کارت گرافیک نصب نباشه این مشگل یه وجود نمیاد مدل کارت گرافیک هم AMD 6770M هست .
    مشکل دوم و جدی که اخیرا و بعد از چند ماه پیش اومده این هست که وقتی ویندوز لپ تاپ بالا میاد اولا که خیلی طول میکشه حتی بیش از قبل دوما اینکه فقط آیکون ها و تسکبار بعضی قسمت هاش نمایان میشه و وقتی رو صفحه کلیک میکنی هنگ میکنه .
    توی Safe Mode اینطور نیست . به Safe mode رفتم و همه سرویس ها به جز AMD و Intel و مایکروسافت را غیر فعال کردم و برای Startup هم همین کار را کردم . اما متاسفانه درست که نشد هیچ بد ترم شد دیگه اون آیکون ها و تسکبار را هم نمیاره .
    مشکل اینجا هست که توی IDM فایلی را زدم دانلود و هشتاد درصدش دانلود شده حالا که سیستم بالا نمیاد نمیتونم ازش بکاپ گیری کنم . اگر فکری به ذهنتون میرسه که میتونه هر کدوم از مشکلات بنده را حل کنه لطفا ارائه بدید .
    خیلی ممنون

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

پروفشنال extreme2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    بعد ازنصب ویندوز 10 همه چیز خوب بود فقط دی وی دی رام از کار افتاده و نشان داده نمیشه تو Device manager که میرم با خطای عدم نصب نشون میده و تو پروپرتیس این خطا رو نشون میده :
    Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)
    لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم تا رفع بشه

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

با سلام
    بعد ازنصب ویندوز 10 همه چیز خوب بود فقط دی وی دی رام از کار افتاده و نشان داده نمیشه تو Device manager که میرم با خطای عدم نصب نشون میده و تو پروپرتیس این خطا رو نشون میده :
    Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)
    لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم تا رفع بشه
    سلام ‌. درایور را یک بار حذف کنید سپس با استفاده از نرم افزار Driver Pack Solutions درایور مورد نظر را نصب کنید ‌. اگر مشکل حل نشد مرحله حذف را تکرار کرده سپس درایور خودتون را شناسایی و از اینترنت دانلود کرده و‌نصب کنید . امیدوارم‌ مشکل شما حل بشود ‌ . تشکر فراموش نشود . یاعلی . خدانگهدار .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

12. این کاربر از pouyamahmoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •