تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 112 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام و مرسی از پاسختون
    نه، هم درایور کارت گرافیک و هم درایور کارت صدا رو از سایت سازنده و مناسب با ویندوز 10 64 بیتی دانلود و نصب کردم، اما مشکل همچنان پارجاست.
    حالا مشکل اول رفع نشد نشد، مشکل دوم خیلی اذیت میکنه، اگه راهنمایی کنید رفعش کنم خیلی خوشحال میشم.
    سلام . از منوی Start وارد Run شده و دستور regedit را وارد کرده و Enter بزنید تا وارد ویرایشگر رجیستری شوید.
    اکنون به آدرس زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USER/Control Panel/Sound
    اکنون از قسمت دیگر پنجره ، بر روی Beep دوبار کلیک کنید و در پنجره باز شده در قسمت Value data ، عبارت yes را به no تبدیل کرده و دکمه OK را بزنید.

دقیقا مشکلتون رو نفهمیدم ولی فکر کنم منظورتون برخی از صداهای شبیه سوت هست که از اسپیکر میاد. و یه سوال دیگه اینکه آیا با player های مختلف امتحان کردین؟ /درباره مشکل اولتون هم تحقیق میکنم چیزی پیدا کردم میگم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مشکل اینجاست که میگه Compatibility Mode کلا باید Off باشه ... من روی حالت های مختلف تست کردم ولی همیشه این ارور رو میده ...

Windows Program Compatibility mode is on. Turn it off and then try Setup again.
    سلام . رو سیستم خودم تست کردم و یه راهی پیدا کردم .فایل های داخل DVD و یا فایل iso را داخل یک پوشه کپی کن(تا بتونی تغییر تو فایل بدی)
    اسم فایل نصب(اسم فایل من Setup بود) را به یکی از اسم های زیر تغییر بدید مشکل بر طرف می شه
    Premium -> vs_premium.exe
    Ultimate -> vs_ultimate.exe

3. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مشکل اینجاست که میگه Compatibility Mode کلا باید Off باشه ... من روی حالت های مختلف تست کردم ولی همیشه این ارور رو میده ...

Windows Program Compatibility mode is on. Turn it off and then try Setup again.
    Examples:
    Visual Studio Professional 2013 installer should be renamed to vs_professional.exe
    اسم فایلهای نصبی رو طبق اونی که بالا گفته تغییر بدین.اگه نشد مشکل اینه که ویندوز10 رو ساپورت نمیکنه.

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

Examples:
    Visual Studio Professional 2013 installer should be renamed to vs_professional.exe
    اسم فایلهای نصبی رو طبق اونی که بالا گفته تغییر بدین.اگه نشد مشکل اینه که ویندوز10 رو ساپورت نمیکنه.
    مرسی از پاسخ شما ...
    نشد فکر کنم چون واسه من نسخه express هست اینجوری میشه ...

6. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام . از منوی Start وارد Run شده و دستور regedit را وارد کرده و Enter بزنید تا وارد ویرایشگر رجیستری شوید.
    اکنون به آدرس زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_USER/Control Panel/Sound
    اکنون از قسمت دیگر پنجره ، بر روی Beep دوبار کلیک کنید و در پنجره باز شده در قسمت Value data ، عبارت yes را به no تبدیل کرده و دکمه OK را بزنید.

دقیقا مشکلتون رو نفهمیدم ولی فکر کنم منظورتون برخی از صداهای شبیه سوت هست که از اسپیکر میاد. و یه سوال دیگه اینکه آیا با player های مختلف امتحان کردین؟ /درباره مشکل اولتون هم تحقیق میکنم چیزی پیدا کردم میگم
    بله پلیر های مختلف رو امتحان کردم، یکم شرح دادنش سخته، مثلا فرض کنین مثل گرامافون، وقتی سوزنش رو میذارن روی دیسک یه صدای خط و خش مانندی میاد، یا یه سی دی آهنگ که خش داره مثلا، بعضی جاهای آهنگاش ممکنه یه صدایی بیاد، این صداهایی که میگم شبیه اونان، سوت نیستن... فقط هم با پخش یه آهنگ یا فیلم این صداها میان.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    بنده از صبح این نسخه رو نصب کردم و باهاش سر و کله میزنم. متاسفانه هرکاری میکنم از ابزارهای آنلاینش نمیتونم استفاده کنم.
    Edge و استور و هواشناسی و اکانت و ... هیچکدوم باز نمیشه انگار اینترنت نیست !!! در صورتی که با کروم و فایرفاکس همه صفحات باز میشه و حتی به غیر از اون آپدیت بزرگ 300 مگابایتی 2 تا آپدیت کوچیک دیگه هم گرفته و نصب شده ! یعنی اینترنت هست و مشکلی با وجود اینترنت نداریم ! اما IE - Edge - Store - Accounts - Weather - Maps و کلا هرچیزی به جز Windows Update کار نمیکنه ! تنظیمات ------ رو هم چک کردم هیچی تیکی نخورده و همه کادرها خالی هستن.

ممنون
    من هم این مشکل دارم کسی می تواند کمک کند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من هم این مشکل دارم کسی می تواند کمک کند
    جایی خوندم که شرط استفاده از استور 10 اینه که Region را به ایران تغییر ندید
    من الآن از تمام ابزار آنلاین استفاده می کنم

10. 2 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اقا دمت گرم کربلا ببینمت ان شا الله کردمش افغانستان فوری جواب داد

- - - Updated - - -

اقا دمت گرم کربلا ببینمت ان شا الله کردمش افغانستان فوری جواب داد

12. 2 کاربر از علی سنتوری37 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بله پلیر های مختلف رو امتحان کردم، یکم شرح دادنش سخته، مثلا فرض کنین مثل گرامافون، وقتی سوزنش رو میذارن روی دیسک یه صدای خط و خش مانندی میاد، یا یه سی دی آهنگ که خش داره مثلا، بعضی جاهای آهنگاش ممکنه یه صدایی بیاد، این صداهایی که میگم شبیه اونان، سوت نیستن... فقط هم با پخش یه آهنگ یا فیلم این صداها میان.
    من احتمال میدم اشکال از درایوراتون باشه ولی باز هم تنظیمات صدارو ببینین و همه چی رو روی حالت defult بزارین

14. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من احتمال میدم اشکال از درایوراتون باشه ولی باز هم تنظیمات صدارو ببینین و همه چی رو روی حالت defult بزارین
    درایور ها رو که گفتم از سایت سازنده گرفتم، مطمئنم درستن (البته نه صد در صد )تنظیمات رو هم اصلن دست نزدم، همه چیز رو دیفالته
    بازم مرسی از وقتت، فعلا همینجوری سر میکنم تا ببینم چی پیش میاد

16. این کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •