تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 112 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام ویندوز من 8.1 هست براش ابدیت 10 اومده بزارم ابدیت بشه مرحله ایی چیزی تو ضیحی نداره برای نصب ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من آخرین ورژن درایور کارت گرافیکم رو دانلود کردم (355.60) اما موقع نصب تا قسمت install میره یعنی از مراحل اولیه که شناسایی و licence agreement هست عبور میکنه ولی نصب نمیشه و ارور میده اگر ممکنه راهنمایی کنید لپ تاپ الان از گرافیک اولش که اینتل هست استفاده میکنه که نمیشه باهاش کار کرد مخصوصا واسه بازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان

من آخرین ورژن درایور کارت گرافیکم رو دانلود کردم (355.60) اما موقع نصب تا قسمت install میره یعنی از مراحل اولیه که شناسایی و licence agreement هست عبور میکنه ولی نصب نمیشه و ارور میده اگر ممکنه راهنمایی کنید لپ تاپ الان از گرافیک اولش که اینتل هست استفاده میکنه که نمیشه باهاش کار کرد مخصوصا واسه بازی
    متن ارور رو لطفا بگین .احتمال میدم نسخه کارت گرافیکتون با اونی که دانلود کردین هماهنگ نیست

- - - Updated - -

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بهله
    پاکش کردم هنوز جای کار زیاد داره باید بهش فرصت داده بشه البته من که به ویندوز دیگه امید ندارم الانم فقط به خاطر بازیهام ازش استفاده میکنم
    از نظر من پیشرفت خوبی داشته هم از لحاظ عملکرد و هم اینترفیسش بهتره و البته از لحاظ امنیت و این کاملا طبیعیه که در ابتدا دارای مشکلاتی باشه (مخصوصا درایور ها).من خودم اینسایدر هستم و از نسخه بتای اولیه تستش میکردم میشه گفت در کل خوبه ولی هنوز مونده تا عالی بشه.

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

سلام دوستان
    وقتی که ویندوز رو نصب کردم دیگه درایورها رو نرفتم دانلود کنم و گذاشتم خود ویندوز آپدیت دانلود و نصب کرد ولی الان رفتم نگاه میکنم میبینم درایور کارت گرافیکم رو نتونسته نصب کنه در صورتی که توی device manager گرافیکم رو شناخته و مشکلی نیست

الان بالاخره گرافیک منو شناخته یا نتونسته نصب کنه یا نصفه شناخته؟!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان
    وقتی که ویندوز رو نصب کردم دیگه درایورها رو نرفتم دانلود کنم و گذاشتم خود ویندوز آپدیت دانلود و نصب کرد ولی الان رفتم نگاه میکنم میبینم درایور کارت گرافیکم رو نتونسته نصب کنه در صورتی که توی device manager گرافیکم رو شناخته و مشکلی نیست

الان بالاخره گرافیک منو شناخته یا نتونسته نصب کنه یا نصفه شناخته؟!
    این قسمت یه تاریخچه از عملیات آپدیت رو نشون میده . بنا به دلایلی آپدیت کارت گرافیکتون کنسل شده ( به احتمال زیاد اینترنت قطع شده یا سیستم رو خاموش کردین )
    توجه کنین این یه تاریخچست و هر اتفاقی رو که افتاده ضبط می کنه . ممکنه بعدا درایور ها نصب بشن ، اما این تاریخچه حذف نمیشه .

توی تاریخچه ننوشته که درایور بعدا نصب شده یا خیر . بهتره یه بار check for updates بزنین ( احتمالا هنوز درایور همراه خود ویندوز نصبه )

7. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

متن ارور رو لطفا بگین .احتمال میدم نسخه کارت گرافیکتون با اونی که دانلود کردین هماهنگ نیست

- - - Updated - -
    سلام از سایت خود لنوو برای ویندوز 10 دانلود کردم نشد نسخه 353.24 بود

ورژن 355.60 رو هم دانلود کردم اونم همین ارور رو میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من مشکلی دارم در مورد کار با ویندوز 10 . قبلا ویندوز 7 داشتم یادمه یکبار ویندوز 8 رو ریخته بودم و الان هم که ویندوز 10 رو ریختم مشکلی دارم عجیب که نتونستم حلش کنم .
    تو موقع پخش آهنگ یه تیک یا اگه بشه گفت فیلکر کوچیک میزنه زمانی که داری کار میکنی برنامه ای بازه همون موقع آهنگ پخش کنی تیک یا فیلکر ریز میزنه که صدای تق میکنه درایور کارت صدا و مادر برد رو هم چندین بار عوض و آپدیت کردم ولی باز به نتیجه دلخواه نرسیدم قبلا این مشکل رو ویندوز 8 بود که مجبور شدم برگردم به ویندوز 7 . کسی راه حلی بلده ؟

10. این کاربر از alireza021_18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من مشکلی دارم در مورد کار با ویندوز 10 . قبلا ویندوز 7 داشتم یادمه یکبار ویندوز 8 رو ریخته بودم و الان هم که ویندوز 10 رو ریختم مشکلی دارم عجیب که نتونستم حلش کنم .
    تو موقع پخش آهنگ یه تیک یا اگه بشه گفت فیلکر کوچیک میزنه زمانی که داری کار میکنی برنامه ای بازه همون موقع آهنگ پخش کنی تیک یا فیلکر ریز میزنه که صدای تق میکنه درایور کارت صدا و مادر برد رو هم چندین بار عوض و آپدیت کردم ولی باز به نتیجه دلخواه نرسیدم قبلا این مشکل رو ویندوز 8 بود که مجبور شدم برگردم به ویندوز 7 . کسی راه حلی بلده ؟
    دقیقا منم روی 8.1 این مشکل رو داشتم ، درایو کارت صدا هم اپدیت بود به خاطر همینا برگشتم به 7
    ---------------------------------------------
    یه سوال ویندوز 10 مثل 8.1 Gadget نداره ؟

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

یه سوال ویندوز 10 مثل 8.1 Gadget نداره ؟
    نه هیچی نداره

13. این کاربر از moriss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •