تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 112 اولاول ... 65696102103104105106107108109110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

رمم 4 گیگ هست
    سی پی یو core i7

هارد SSD که عالیه ولی خیلی گرونه 1 ترابایتش حدودا 2 ت تموم میشه .
    ویندوزم مشکلی نداره گون فقط توی حین کار با نرم افزار فتوشاپ جدید و باز کردن عکس مشکل داره که میدونم بخشیش از سیستم خودمو سخت افزاریه ولی میخوام ببینم کاری برای بهبودش نمیشه انجام داد؟
    هموطن همونطور که عرض کردم رمتون خیلی پایینه برای کشش ویندوز 10
    همینطور قسمت پایین به دوستی عرض کردم که تنها به اسم مدل اکتفا نکنید چندین مدل پردازنده i7 داریم که نسل به نسل شناخته میشن و نسل مثلا دوم یا سوم مسلما کارایی و بهره وریش بسیار پایینتر از یه i3 نسل جدید یا به اصطلاح 7 یا 8 یا 9 هست!!! شاید نسل i7 شما روی سیستم از نوع نسل سوم باشه که مطمئن باش از i3 نسل 8 بسیار ضعیفتره!
    اول از نسل سی پی تو مطمئن شو بعد بریم سراغ باقی قضایا...
    هارد SSD هم نه، حافظه SSD! به SSD نمیگن هارد همینطور که به فلش مموری نمیگن هارد! وقتی میخواهید از SSD اسم ببرین بگید حافظه SSD یا SSD خالی، نه هارد SSD چون کاملا اشتباه و مضحک هست؛ حتی بدبختانه عنوان هارد SSD رو برخی وب سایت ها و فروشنده های کم سواد رواج میدن. هارد به چیزی میگن که داخلش قطعات مکانیکی باشه. دلیل وجود واژه Hard در هارد دیسک اینه که در داخل هارد از قطعات سخت و مکانیکی استفاده شده و دلیل دوم وجود واژه Disk اینه که داخل هارد دیسک یک یا چند دیسک گردون وجود داره اما هیچ کدوم از این قطعات تو حافظه SSD وجود نداره.
    شما وب سایت های خارجی رو نگاه کنید، یه دونه وب سایت هم پیدا نمیکنید که زده باشه SSD Hard Drive! یا میگن SSD Storage یا تهش نهایتا مینویسن SSD Drive.
    پس اسم دقیق و منطقی تکنولوژی‌های نو و جدید رو بهتر و صحیح تر یاد بگیریم...

قرار نیست حتما SSD 1 ترابایت تهیه کنید که! همون 120 یا 250 کفایت میکنه. میدونید چرا؟ چون ما SSD رو واسه آرشیو اطلاعات مانند عکس خانوادگی و فایل های پی دی اف و ویدیو و... نمیخوایم که، SSD رو تهیه میکنیم بعنوان حافظه اصلی روزش ویندوز و نرم افزارهای کاربردی نصب کنیم تا از سرعت مافوق نورش لذت ببریم و اطلاعات آرشیویمون رو داخل هارد ذخیره نگه میداریم. شما تنها کاری که باید بکنید نه اینکه هارد رو از کیس حذف نکنید بلکه هارد تو جای خودش محفوظ بمونه با اطلاعات آرشیوش اما SSD تنها منبع نصب ویندوز و نرم افزار باشه یعنی درایو C رو اختصاص بدید به SSD انوقته که از کارایی و بهره وری سیستمتون بهترین و مطلوبترین استفاده رو میتونید بکنید و رضایت کامل داشته باشید.
    درضمن فتوشاپ 2020 جدید رم 4 خیلی براش پایین هست به فکر ارتقا به حداقل 8 گیگ باشید. چون بخشی از فضای رم رو ویندوز و سایر برنامه ها استفاده میکنن تهش میمونه 2 گیگ که برای یه نرم افزار 2020 اونم از نوع فتوشاپ یا افترافکت یا اتوکت و... خیلی خنده داره بخواید ازش کار بکشید چون کار خودتون لنگ میمونه و رم زپرتی بیچاره نمیتونه جوابگو باشه!

2. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020
    محل سكونت
    https://plink.ir/iWdzV

پيش فرض

من جدیدترین نسخه ویندوز 10 پرو را دانلود و نصب کردم ولی خیلی کنده
    مشکل از چی میتونه باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

هموطن همونطور که عرض کردم رمتون خیلی پایینه برای کشش ویندوز 10
    همینطور قسمت پایین به دوستی عرض کردم که تنها به اسم مدل اکتفا نکنید چندین مدل پردازنده i7 داریم که نسل به نسل شناخته میشن و نسل مثلا دوم یا سوم مسلما کارایی و بهره وریش بسیار پایینتر از یه i3 نسل جدید یا به اصطلاح 7 یا 8 یا 9 هست!!! شاید نسل i7 شما روی سیستم از نوع نسل سوم باشه که مطمئن باش از i3 نسل 8 بسیار ضعیفتره!
    اول از نسل سی پی تو مطمئن شو بعد بریم سراغ باقی قضایا...
    هارد SSD هم نه، حافظه SSD! به SSD نمیگن هارد همینطور که به فلش مموری نمیگن هارد! وقتی میخواهید از SSD اسم ببرین بگید حافظه SSD یا SSD خالی، نه هارد SSD چون کاملا اشتباه و مضحک هست؛ حتی بدبختانه عنوان هارد SSD رو برخی وب سایت ها و فروشنده های کم سواد رواج میدن. هارد به چیزی میگن که داخلش قطعات مکانیکی باشه. دلیل وجود واژه Hard در هارد دیسک اینه که در داخل هارد از قطعات سخت و مکانیکی استفاده شده و دلیل دوم وجود واژه Disk اینه که داخل هارد دیسک یک یا چند دیسک گردون وجود داره اما هیچ کدوم از این قطعات تو حافظه SSD وجود نداره.
    شما وب سایت های خارجی رو نگاه کنید، یه دونه وب سایت هم پیدا نمیکنید که زده باشه SSD Hard Drive! یا میگن SSD Storage یا تهش نهایتا مینویسن SSD Drive.
    پس اسم دقیق و منطقی تکنولوژی‌های نو و جدید رو بهتر و صحیح تر یاد بگیریم...

قرار نیست حتما SSD 1 ترابایت تهیه کنید که! همون 120 یا 250 کفایت میکنه. میدونید چرا؟ چون ما SSD رو واسه آرشیو اطلاعات مانند عکس خانوادگی و فایل های پی دی اف و ویدیو و... نمیخوایم که، SSD رو تهیه میکنیم بعنوان حافظه اصلی روزش ویندوز و نرم افزارهای کاربردی نصب کنیم تا از سرعت مافوق نورش لذت ببریم و اطلاعات آرشیویمون رو داخل هارد ذخیره نگه میداریم. شما تنها کاری که باید بکنید نه اینکه هارد رو از کیس حذف نکنید بلکه هارد تو جای خودش محفوظ بمونه با اطلاعات آرشیوش اما SSD تنها منبع نصب ویندوز و نرم افزار باشه یعنی درایو C رو اختصاص بدید به SSD انوقته که از کارایی و بهره وری سیستمتون بهترین و مطلوبترین استفاده رو میتونید بکنید و رضایت کامل داشته باشید.
    درضمن فتوشاپ 2020 جدید رم 4 خیلی براش پایین هست به فکر ارتقا به حداقل 8 گیگ باشید. چون بخشی از فضای رم رو ویندوز و سایر برنامه ها استفاده میکنن تهش میمونه 2 گیگ که برای یه نرم افزار 2020 اونم از نوع فتوشاپ یا افترافکت یا اتوکت و... خیلی خنده داره بخواید ازش کار بکشید چون کار خودتون لنگ میمونه و رم زپرتی بیچاره نمیتونه جوابگو باشه!
    سلام
    سیستم من لب تابه و pc نیست توی لب تاب میشه هم هارد و داشت و هم SSD رو؟
    Last edited by only_you; 18-03-2020 at 17:36.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

سلام
    سیستم من لب تابه و pc نیست توی لب تاب میشه هم هارد و داشت و هم SSD رو؟
    بله تو لپتاپ میشه DVD Writer رو کلا جدا کرد گذاشت کنار، هارد رو در آورد گذاشت تو Caddy بعد جا کنی تو محل DVD Writer و حافظه SSD رو بذاری جای هارد که حافظه اصلی شناخته بشه.
    فقط از HDD Caddy های بنجل نگیرید که هارد رو در دراز مدت با مشکل مواجه میکنن!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

بله تو لپتاپ میشه DVD Writer رو کلا جدا کرد گذاشت کنار، هارد رو در آورد گذاشت تو Caddy بعد جا کنی تو محل DVD Writer و حافظه SSD رو بذاری جای هارد که حافظه اصلی شناخته بشه.
    فقط از HDD Caddy های بنجل نگیرید که هارد رو در دراز مدت با مشکل مواجه میکنن!
    یعنی دیگه نمیتونم سی دی بزارم تو لبتابم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

یعنی دیگه نمیتونم سی دی بزارم تو لبتابم؟

خیر!
    یکم گوگل کنید بد نیست! گوگل رو واسه این چیزا ساختن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

خیر!
    یکم گوگل کنید بد نیست! گوگل رو واسه این چیزا ساختن
    شما رو مجبور به پاسخگویی نکردن.دوست دارم اینجا بپرسم که کسانی که هم بلدن هم اخلاق پاسخگویی بی چشم داشت رو دارند جواب بدن.
    خوبه قبل اینکه یاد گرفته هاتون و به رخ کسی بکشین یه کم جنبه یاد دادن هم داشته باشین.

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

شما رو مجبور به پاسخگویی نکردن.دوست دارم اینجا بپرسم که کسانی که هم بلدن هم اخلاق پاسخگویی بی چشم داشت رو دارند جواب بدن.
    خوبه قبل اینکه یاد گرفته هاتون و به رخ کسی بکشین یه کم جنبه یاد دادن هم داشته باشین.
    شما یکم آروم و منصف باشی خیلی بهتره هموطن! کسی اینجا میبینی که چندان پاسخگو نیست اگه هم باشه مثل من کامل توضیح نمیده. دیگه زمان فروم و انجمن گذشته مردم ندانسته هاشون رو از یوتیوب و گوگل می آموزند! منم یه جوری غیر مستقیم میخواستم بفهمونمتون که گوگل و یوتیوب یعنی دانشگاه مجازی! قبول نداری خب وقتت رو اینجا طلف کن یه مطلب بذار یه هفته بعد یکی پیدا بشه یه چیزی بپرونه که ممکنه چندان بار علمی و آگاهی و راهنمایی هم نداشته باشه!!!
    من چیزی به رخ کسی نکشیدم جون نه عکس منو میبینی نه میدونی کی هستم و نه میدونی کجام پس به رخ کشیدن داشته ها و دانش خیلی مثال مضحکی بود رفیق.

11. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    این عکسی که قرار میدم مربوط به ویندوز 8.1 هستش که چهار عدد نیوفولدر در چهار ستون قرار میگیره در حالت small icons.

ولی در ویندوز 10 فقط سه ستون درست میشه و نیوفولدر چهار میاد پایین ..... میخوام در ویندوز 10 هم جوری بشه که مثل عکس بشه و چهار ستون تشکیل بشه و نیوفولدر چهار پایین نیاد.
    ایا راهی هست؟امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم
    ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by sisili123456789; 31-03-2020 at 04:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •