تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کدوم یکی رو انتخاب کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

14 کدوم یکی رو انتخاب کنم؟

درود
    دوستان قصد خرید لپ تاپ دارم
    به این چند تا مدل رسیدم می خواستم ببینم نظر شما عزیزان درباره کدوم مورد بهتره
    1- لنوو z5070
    2- لنوو z510
    3- لنوو فلکس
    4- ایسوس n550 jk
    5- hp 450 g2
    لازم به ذکر هستش که قصد خرید برای خواهرم دارم، رشته سخت افزار، سبکی و زیبائی در عین حال قدرتمند بودن خیلی برام مهمه، ویندوز 10 رو هم بتونه در آینده پشتیبانی کنه، در ضمن کانفیگ همه این مدلها هم cpu i7 مدنظرم هستش
    من تو جمع بندی هام به این چند تا مدل رسیدم ولی باز اگر دوستان مدل دیگری هم می دونن که بهتر از این مدل ها هستش خوشحال میشم راهنمائی کنید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

خوب ببیند n550 jk با z5070 حدود ۱.۵ اختلاف قیمت دارند
    شما باید بوجه رو مشخص کنید

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماکزیمم بودجه رو مشخص کنین بشه دقیق نظر داد...
    اما بهرحال لپتاپای جدید همشون از ویندوز 10 پشتیبانی میکنن...حتی همون Z510 ک واس 2سال پیشه همین الان کل درایورای ویندوز10 رو لنوو گذاشته تو سایتش واس دانلود...
    اگر مشکل بودجه ندارین قطعا ایسوز بهتره از هر لحاظ...اما لنوو هم نسبت ب قیمتش واقعا مشخصات و کیفیت مطلوبی میده...

5. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

راستش دوست داشتم تاچ هم باشه، ولی واقعا گیج شدم
    هر صاحب نظری یک نظر میده، ایسوس بده
    لنوو ایراد داره
    صفحه اون ماته ، پس بده
    صفحه این براقه پس این بده
    این پلاستیکی هستش پس این بده
    دوس دارم بهترین گزینه موجود رو بردارم حتی اگر مجبور بشم 3.5 بدم و ایسوس بگیرم فقط میخوام مطمئن بشم که بهترین رو دارم میخرم
    و یک موضوع دیگه
    توی دیجی کالا جلوی آیتم cpu اکثر این لپ تاپها یک عدد برای cpu نوشته بعد نوشته مثلا up to 3.5ghz این یعنی چی، مگه مدل های مختلف با چند تا قدرت cpu برای مثلا hp g2 هستش؟
    بعد این لپتاپها همه چینی هستش؟
    درجه بندی کیفی هم دارن یا همه در یک سطح کیفی هستن (میخوام این مغازه دارها سرم کلاه نذارن)

داره خودمونی میشه یه انسان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگه یه لب تاب خیلی توپ و قوی و لمسی میخواین
    ASUS N501JW

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 21.3 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.27 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4720HQ 2.60GHz up to 3.60 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 128 گیگابایت حافظه SSD
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 960M GDDR5 4GB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت 4K 3840x2160 - لمسی
    امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Card Reader Wi-Fi HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - Microsoft Windows 8.1

قیمت حدود 4800
    اگه کمتر میخوای هزینه کنی
    n551jwیاn551jx
    که jwهنوز نیومده ولی خیلی توپه
    موفق باشید

8. این کاربر از یه انسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نکته اینکه اگه شما خیلی با لب تاب کار میکنید (شبانه روز)پیشنهاد میکنم صفحه مات بگیرین (چون براق ها برای کار در طول روز خوب نیستند و باعث چشم درد میشود (البته اگه کار گرافیکی انجام میدین براق بهتره چون رنگ هارو زنده نشون میده) برای همینه بیشتره لب تاب های گیم از صفحه نمایش مات استفاده میکنند مزیت دوم مات اینه که تو نورخورشید شما راحت تر صفحه رو ببینید(خوانایی مطالب در صفحه نمایش)

2. در مورد بدی یا خوبی لب تاب به مارک توجه نکنید به مدل لب تاب اون برند توجه کنید (هر برندی یه لب تاب خوب و بد داره دلیل نمیشه که کل برند رو به خاطر یه لب تاب بد نابود کنیم )و پرس و جو کنید مثلا ایسوسn550jvویا برخی ازلب تاب های n550jk(نسخه های قبلی) خیلی مشکل داشت و خیلی خراب میشد از صحه نمایش بگیرین تا لولای لب تاب ،تاچ لب تاب ،باتری،سیتم خنک کنندگی،wifiو... که به مرور زمان و در نسخ های جدید از این مدل عیب هاش برطرف شد،منظورم اینه برخی از فرو شنده مثلا یه نسخه از لنوو رو دیدند که خرابه به مشتری میگند که این اب تاب ها کلا داغونه و شروع میکنند به عیب گذاشتن ولی دیگه به نسخه های جدید تر اون مدل توجه نمیکنند که ایا عیب هاش رفع شده یا نه

3. بیبینید برای چی و چه کار هایی از تاچ میخواین استفاده کنید( چون تاج ها باعث زودتر تموم شدن شارژ باتری میشه )و اینکه ممکنه به جزء روز های اول دیگه ازش استفاده نکنینید

10. 2 کاربر از یه انسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

درود
    سپاس از راهنمائی دوستان
    دیروز بازار ایران بودم، z5070 رو دیدم خیلی خوشم اومد، فقط صفحش براقه و باید زاویه دیدش رو در نظر داشت، بعدا شنیدم که مدل z5170 هم اومده که کمی گرون تر بود
    حقیقتش انتخابم بین این دو تا هستش
    1- z5070 یا اگر با گارانتی معتبر گیرم بیاد z5170 که کانفیگ خیلی خوبی هم داره
    2- 450 g2 که صفحه مات داره، انصافا به زیبائی z5070 هم نیستش
    دوستان نظرتون در مورد این دو گزینه ها چی هستش؟

و یک سوال خیلی خیلی خیلی مهم دیگه، من تا حالا تجربه خرید کامپیوتر اینطوری نداشتم (لپ تاپ منظورم هستش) به چه چیزائی دقیقا حواسم باشه که کلاه سرم نذارن؟
    ریفر بودن یعنی چی و از کجا میشه فهمید لپ تاپ ریفر هستش؟
    لپ تاپ رو باید تست هم بکنم یا پکش رو باز نکنم؟
    یک نکته خیلی مهم دیگه ویندوز اورجینال هم میخوام بگیرم، به نظرتون اشتباه نیست؟!
    جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیکار کنم، به نظرت کدوم خوبه؟ بچه ها کدوم رو بگیرم (آپشن تاچ رو حذف کردم)

باز هم سپاسگذارم به خاطر راهنمائی شما دوستای گل
    Last edited by وحید گودرزی; 04-08-2015 at 08:48.

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام درمورد اینکه به چه نکاتی توجه کنیم یه پست گذاشتم که لینکش اینه
    درمورد ویندوز اگه پول داری سعی کن 2 تا نرم افزار حتما اورجینال باشند یکی آنتی ویروس یکی ویندوز (چون پشتیبانی بهتر صورت میگیره وکمتر دستگاه دچار هک و ویرو س میشه)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن سعی کنید تستش کند البته قبل از خرید برید از چند تا مغازه دیدن کنید قیمت بگیرن بعد اگه تونستید یه تست کوچیک مثل دست زدن به کیبرد که نرمی و سفتی کیبرد مشخص بشه وتست کردن لولای لب تاب و یا اگه بشه تست صدای لب تاب و اگه شد تست صفحه نمایش بگیرین بیبینید صفحه نمایشش چه مدلییه دبعد برین مغازه مورد نظر وموقع خرید که پک رو باز میکنه و برنامه هارو براتون میریزه بعد خودتون تست ها رو انجام بدین
    در ضمن اگه کیفییت صفحه نمایش براتون مهمه از برید یه مغازه ای که 2تا لب تاب مورد نظر رو داشته باشه تو ویترین بعد ازش بخواین که روشنش کنه و بینید که کدوم براتون مناسب تره که تو پست فبلیم براتون نوشته بودم تفاوت این دو

یا علی
    Last edited by یه انسان; 05-08-2015 at 13:32.

13. 2 کاربر از یه انسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

درود
    دوستان فردا میخوام برم خرید ولی به جمع بندی نرسیدم
    البته اگر تاچ رو از ذهنم حذف نکنم و قیافه flex خوشم بیاد، احتمال زیاد این گزینه رو انتخاب خواهم کرد
    اگر تاچ رو حذف کنم (احتمالش زیاده) بین لنوو z5070 و 450 g2 هنوز نمی دونم کدوم یکی بهترین انتخاب هستش؟ (احتمال زیاد لنوو چون کمی زیباییش بیشتره)
    و اینکه لنوو z5170 هم توی بازار هستش ولی چون تازه اومده نمیدونم انتخاب خوبیه یا نه باید گذاشت امتحانش رو پس بده؟ آیا یا نه اعتماد کنم و بگیرم؟
    دوستان نظراتون رو بدین، خیلی مهمه برام مشورت گرفتن از شما، به نظرتون چه کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •