تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 25 اولاول ... 152122232425
نمايش نتايج 241 به 248 از 248

نام تاپيک: نسخه نهایی Windows 10

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    چطوری اپدیت اتوماتیک ویندوز قطع کنم ؟
    همانطورکه در پست اول توضیح داده شده باید فرامین زیر را در Administrative Tools > Task Scheduler قرار دهید تا روزانه یا ساعتی اجرا شوند و بروزرسانی را غیر فعال کنند.
    sc config wuauserv start=disabled
    sc config BITS start=disabled
    net stop wuauserv
    net stop BITS

چطوری اپدیت اتوماتیک ویندوز قطع کنم ؟
    من موقع نصب ویندوز یه اکانت ساختم و پسورد دادم..الان هر وقت میخوام وارد ویندوز بشم از من پسورد میخواد..چطوری میتونم این پسورد ر دارم ؟؟
    Start > Settings > Accounts > Your info
    Sign in with a local account instead

2. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    یکی دو ماهه که ویندوز 10 اینترپرایز استفاده میکنم و قبلا 7 داشتم ولی متاسفانه هنگی و مشکلاتی داره که دوستان گفتن 10 پرو بهتره گفتم ازتون سوال کنم ایا لینک دانلود رو دارید که دان کنم یا از همین پست ( 1 ) باید استفاده بشه؟ و اینکه بتونم فعالش کنم.
    ممنون
    قبلا از راهنمایی ارزشمند شما سپاسگزارم
    Last edited by majid_n; 18-03-2020 at 12:09.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    نقل قول نوشته شده توسط majid_n
    ... ولی متاسفانه هنگی و مشکلاتی داره ...
    در این حدود پنج سالی که استفاده میکنم و دوستان و شرکت و... مشکل خاصی نداشته ایم.
    اگر مشکل هنگ کردن و کرش و صفحه مرگ و... وجود دارد.
    یا خود iso ویندوز مشکل دارد و یا قطعه سخت افزاری خراب است و یا درایور ها هماهنگ و مناسب نیست.
    پیشنهاد میکنم که پس از نصب ویندوز ، حداقل یک بار بعد نصب ، اجازه دهید ویندوز کامل Update شود و این فرآیند اغلب درایورها هم خودکار شناسی و دانلود و نصب میشوند.
    دیگر اگر مشکلی نبود خودتان (یا دوست تان) درایور نصب نکنید، بهتر است بجای درایور های قدیمی که در زمان خرید سیستم در CD/DVD عرضه شده بوده به سایت اصلی مادربورد مراجعه کنید و از آنجا آخرین نسخه درایور رایانه خود را دانلود کنید.

اما در خصوص دانلود و ...
    در حال حاضر آخرین نسخه کامل و رسمی 1909 است.
    من کمی تنبلی کرده ام و متن پست اول را بروز نکرده ام.
    ولی لینک های دانلود بروز است، یعنی با همان آدرس 33x.ir/s-win10 الان شما میتوانید آخرین نسخه Win 10 v1909 را دانلود کنید.
    عید تان مبارک و موفق باشید.

5. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام

در این حدود پنج سالی که استفاده میکنم و دوستان و شرکت و... مشکل خاصی نداشته ایم.
    اگر مشکل هنگ کردن و کرش و صفحه مرگ و... وجود دارد.
    یا خود iso ویندوز مشکل دارد و یا قطعه سخت افزاری خراب است و یا درایور ها هماهنگ و مناسب نیست.
    پیشنهاد میکنم که پس از نصب ویندوز ، حداقل یک بار بعد نصب ، اجازه دهید ویندوز کامل Update شود و این فرآیند اغلب درایورها هم خودکار شناسی و دانلود و نصب میشوند.
    دیگر اگر مشکلی نبود خودتان (یا دوست تان) درایور نصب نکنید، بهتر است بجای درایور های قدیمی که در زمان خرید سیستم در CD/DVD عرضه شده بوده به سایت اصلی مادربورد مراجعه کنید و از آنجا آخرین نسخه درایور رایانه خود را دانلود کنید.

اما در خصوص دانلود و ...
    در حال حاضر آخرین نسخه کامل و رسمی 1909 است.
    من کمی تنبلی کرده ام و متن پست اول را بروز نکرده ام.
    ولی لینک های دانلود بروز است، یعنی با همان آدرس 33x.ir/s-win10 الان شما میتوانید آخرین نسخه Win 10 v1909 را دانلود کنید.
    عید تان مبارک و موفق باشید.
    سلام
    عید بر شما هم مبارک
    راستش بعضی مواقع البته کم پیش میاد فقط هنگی داره که اینم شاید از ویندوز غیر ارجینال باشه . من با سون 5 یا 6 سال که استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم .
    سعی میکنم مواردی رو که اشاره کردید رو انجام بدم. یه نکته این که ویندوز مورد استفاده من از همین شرکتایی هست کهتو پکشون نمام درایورهاش رو در خودش داره.
    ممنون از راهنماییتون
    Last edited by majid_n; 20-03-2020 at 08:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Windows 10 21H2 (19044.1320) بهینه همراه بانرم افزارهای اولیه ازقبل نصب شده

ویندوز 10 ورژن 21H2 19044.1320 سفارشی و بهینه شده optimized بصورت فایل ESD - نصب با برنامه Winntsetup
    تصویر ویندوز با برنامه ها - پردازنده فقط بااستفاده زیر 5% هنگام عدم استفاده از ویندوز - برخلاف ویندوزهای معمول ک سریع بدون استفاده، میرند بالای 15-35%- و رم 500 مگابایت با داشتن رم دو گیگ
    نصب سریع و آسان و بی دردسر - حذف پرسشهای نصب معمول - برروی SSD M.2 ، نصب این ویندوز باهمه برنامه هاش ، زیر 60-90 ثانیه هست.(تنها فاکتوراصلی تعیین کننده سرعت نصب، سرعت کپی هست وبنابراین درهاردها زمان بیشتری میبره)

محتوای مخفی: عکس از محیط ویندوز 

[URL unfurl="true"]https://s21.picofile.com/file/8443288334/takealook_win10_21H2.jpg[/URL]

لینک دانلود فایل ESD با حجم 5.02GB :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ViperFile

دانلود برنامه WinNTSetup : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصب برروی درایو دیگه ازویندوز فعلی یا نصب از بوت ازطریق ویندوزهای لایو مثل Sergei strelec , NHVBoot,HireenbootPW,NKboot و....با نرم افزار Winntsetup انجام میشه. برای بوتیبل کردن، Ventoy پیشنهاد میشه(درحالت معمول یاحالت compatibilty ک با دکمه های ctrl+i درلیست انتخابی فایلهای ایزو، بوت کنید). پیشنهاد میشه ک گزینه های legacy & search رو بزنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Windows 10 21H2 (19044.1320) بهینه همراه بانرم افزارهای اولیه ازقبل نصب شده

ویندوز 10 ورژن 21H2 19044.1320 سفارشی و بهینه شده optimized بصورت فایل ESD - نصب با برنامه Winntsetup
    تصویر ویندوز با برنامه ها - پردازنده فقط بااستفاده زیر 5% هنگام عدم استفاده از ویندوز - برخلاف ویندوزهای معمول ک سریع بدون استفاده، میرند بالای 15-35%- و رم 500 مگابایت با داشتن رم دو گیگ
    نصب سریع و آسان و بی دردسر - حذف پرسشهای نصب معمول - برروی SSD M.2 ، نصب این ویندوز باهمه برنامه هاش ، زیر 60-90 ثانیه هست.(تنها فاکتوراصلی تعیین کننده سرعت نصب، سرعت کپی هست وبنابراین درهاردها زمان بیشتری میبره)

محتوای مخفی: عکس از محیط ویندوز 

[URL unfurl="true"]https://s21.picofile.com/file/8443288334/takealook_win10_21H2.jpg[/URL]

لینک دانلود فایل ESD با حجم 5.02GB :

از ViperFile

دانلود برنامه WinNTSetup : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصب برروی درایو دیگه ازویندوز فعلی یا نصب از بوت ازطریق ویندوزهای لایو مثل Sergei strelec , NHVBoot,HireenbootPW,NKboot و....با نرم افزار Winntsetup انجام میشه. برای بوتیبل کردن، Ventoy پیشنهاد میشه(درحالت معمول یاحالت compatibilty ک با دکمه های ctrl+i درلیست انتخابی فایلهای ایزو، بوت کنید). پیشنهاد میشه ک گزینه های legacy & search رو بزنید.
    Last edited by amirbahalegharn; 04-11-2021 at 21:35.

در آغاز فعالیت mamad.3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها من ویندوز 10 پرو استفاده می کنم و واقعا هم ازش راضیم
    بنظرتون برم روی ویندوز 11 ؟
    آخه یه سریا میگن هنوز باگ داره

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بچه ها من ویندوز 10 پرو استفاده می کنم و واقعا هم ازش راضیم
    بنظرتون برم روی ویندوز 11 ؟
    آخه یه سریا میگن هنوز باگ داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •