تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 25 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 248

نام تاپيک: نسخه نهایی Windows 10

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

وقتی هم که با برنامه KMSpico می خوام اکتیو کنم این پیغام رو میده.

و با برنامه KMSAuto Net هم یه ایراد دیگه گرفت.
    بنده از کرک استفاده نمی کنم . اما توی همین انجمن تاپیک کرک این ویندوز نیست هست . کرک های معرفی شده در اون تاپیک رو هم تست کنین
    Microsoft toolkit 2.6 رو هم تست کردین ؟
    سلام.لایسنستون رو زده89 روز که دلیلش اینه که نسخه insider هست .میتونید به وسیله آپدیت ویندوز به نسخه نهایی ارتقاع بدید.
    عزیز نسخه ی insider نیست . نسخه های Pro و home تا 30 روز و Enterprise تا 90 روز پس از نصب مهلت فعالسازی دارند .

2. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بنده از کرک استفاده نمی کنم . اما توی همین انجمن تاپیک کرک این ویندوز نیست هست . کرک های معرفی شده در اون تاپیک رو هم تست کنین
    Microsoft toolkit 2.6 رو هم تست کردین ؟
    بله تست کردم. اون هم نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان کدوم نسخه رو برای نصب پیشنهاد میدن

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوستانی که قصد آپگرید از نسخه های قانونی قبلی به ویندوز 10 آپگرید رو دارند ، و یا ویندوز 10 به صورت قانونی براشون فعال شده و قصد نصب مجدد دارند ، به نظر بنده بهتره عجله نکنند.

کاربران بسیاری دارن به سمت ویندوز 10 هجوم میارن و متاسفانه ظاهرا سرور های فعالسازی مایکروسافت توان جوابگویی به این میزان کاربر رو نداره و پیاپی overload میشه .

لذا ممکنه پس از نصب مجدد یا آپگرید ، لایسنس همون لحظه براتون فعال نشه و ارور های مختلفی ( مثل 0xc004c003 ) دریافت کنین ...

به هر حال اگر آپگرید / نصب مجدد کردین و این ارور رو دریافت کردین ، بهتره صبر کنین و بعدا امتحان کنید ببینید فعال میشه یا خیر . به دلیل overload شدن بیش از حد سرور ها ممکنه حتی چند روز طول بکشه تا فعالسازی برای شما کامل بشه !
    Last edited by Public Enemy; 14-08-2015 at 11:14.

6. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

دوستانی که هنوز در انتخاب سرور برای دانلود Windows 10 مردد هستند و نمی دونند به کدوم یکی از سایت های دانلود اعتماد کنند ، می تونند مستقیما از خود مایکروسافت دانلود کنند .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کافیه به لینک بالا سر بزنین ، نسخه و زبان مورد نظر رو انتخاب کنین . دو لینک یکی برای 32 بیت و یکی 64 بیت به مدت اعتبار 24 ساعت ساخته میشه . می تونین از اونجا مستقیما Windows رو دانلود کنین

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ارور میده
    We encountered a problem with the product key you provided. Please visit the Microsoft Support Contact Us page for assistance. Refer to Message Code 715-123130.

- - - Updated - - -

ارور میده
    We encountered a problem with the product key you provided. Please visit the Microsoft Support Contact Us page for assistance. Refer to Message Code 715-123130.

داره خودمونی میشه sasy20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام.
    نمیدونم جای پستم اینجا هست یا نه، اما گفتم بپرسم ببینم چی میشه دیگه، اگر جاش اشتباه هست جا به جاش کنید.

من در حال حاضر یک ویندوز 8.1 دارم که به صورت UEFI نصب شده، چون بار قبلی هارد 4 ترا خریدم و مجبور شدم کل هارد رو GPT کنم تا بشه بالای 2 ترا رو استفاده کرد.
    حالا یک ویندوز 10 دارم و میخوام نصبش کنم که قبل از ورود به مرحله نصب اررور Mising winload.efi 0xc0000359 رو میده. کسی میدونه باید چیکارش کنم؟

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راحی هست که نسخه Evaluation رو Full و Activate کرد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

راحی هست که نسخه Evaluation رو Full و Activate کرد؟
    نسخه های Insider Preview دارای محدودیت زمانی هستند . قبل از مدت اتمام اعتبار زمانیشون ، هشداری مبنی بر اینکه اعتبار باطل شده دریافت می کنین و دو هفته بعد از اتمام اعتبار لایسنس ، سیستم عامل بوت نمیشه .

جدول مربوط به تاریخ انقضای بیلد های مختلف ویندوز 10 :

نکته ی 1 : اگر بیلد آزمایشی اکتیو شده دارین ، به راحتی و بدون مشکل می تونین به 10240 آپگرید کنین و فعال باقی می مونه
    نکته ی 2: اگر بیلد بین 9926 تا 10130 اکتیو نشده دارین و می خواین به بیلد 10240 به صورت فول اکتیو آپگرید کنین ، از این پست استفاده کنین ( تا چند روز پیش جواب میداد نمی دونم هنوزم جواب می ده یا خیر )

کد:

12. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نسخه های Insider Preview دارای محدودیت زمانی هستند . قبل از مدت اتمام اعتبار زمانیشون ، هشداری مبنی بر اینکه اعتبار باطل شده دریافت می کنین و دو هفته بعد از اتمام اعتبار لایسنس ، سیستم عامل بوت نمیشه .

جدول مربوط به تاریخ انقضای بیلد های مختلف ویندوز 10 :

نکته ی 1 : اگر بیلد آزمایشی اکتیو شده دارین ، به راحتی و بدون مشکل می تونین به 10240 آپگرید کنین و فعال باقی می مونه
    نکته ی 2: اگر بیلد بین 9926 تا 10130 اکتیو نشده دارین و می خواین به بیلد 10240 به صورت فول اکتیو آپگرید کنین ، از این پست استفاده کنین ( تا چند روز پیش جواب میداد نمی دونم هنوزم جواب می ده یا خیر )

کد:
    ممنون بابت راهنمایی.

چیزی که گوشه Desktop نوشته شده:

Windows License is expired
    Build 10240

لایسنس ظاهراً باطل شده اما بوت میشه (البته من تازه چند روز پیش از سایت مایکروسافت دانلود و نصبش کردم).

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •