تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 25 اولاول ... 9151617181920212223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 248

نام تاپيک: نسخه نهایی Windows 10

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

این کل عکسهایه که از ورود بهش گرفتم

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

ممنون

یعنی انتی دفت ای ست اسمارت سکوریتسم رو غیر فعال کنم ؟

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    نقل قول نوشته شده توسط greena
    اصلا مهم نیست، حتی بهتر بود لاگین نمیکردید، اینطوری کلی فایل profile و رجیستری و... ساخته میشود.
    لاگین که میکنید کثیف کاری اش را بیشتر میکنید.
    در command prompt که با مجوز run as administrator باز شده باشد با درج فرمان net users میتوانید تمام کاربران جاری را مشاهده کنید.
    کاربران administrator, guest, defaultaccount را خود ویندوز می سازد ، غیر آنها یک کاربر به نام دلخواه خودتان هم وجود دارد، بقیه را میتوانید حذف کنید.
    با فرمان net user mtybynmhhmmc /delete میتوانید کاربر اضافه (یا سایر کاربران) را بطور کل حذف کنید.
    البته چون لاگین کرده اید و برایش profile ساخته اید، پس از حذف اکانت به درایو C بروید و شاخه C:\Users\mtybynmhhmmc را هم حذف کنید (دقت کنید پوشه های دیگر را حذف نکنید)

4. 3 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ویندوزت کلا پاک کن! اگه میخوای خیلی محتاط تر باشی کلا هاردت پاک کن چون تو خبر ندرای ی موقع روتیکیتی چیزی وجود داشته باشه تو درایوای دیگه؟ یا اون کسی ک به سیتسمت دسترسی پیدا کرده Master boot record تغییر داده باشه؟!(پس من باشم مستر بوت ریکوردم رست میدم) این دیگه کاملا مشخصه ک یکی به ویندوت دسترسی پیدا کرده نود 32 همچین چیزی درست نمیکنه اون قابلیتی ک میگی Anti-Theft هست من فکر نکنم ربطی به هم داشته باشن! حالا میتونی ی کاری بکنی نود رو پاک کنی ببینی این یوزر میره؟ اگه شکت به نود 32 باشه. شماالبته اون کاری ک من گفتم نکردی من میخواسم ببینم کلا کانکشن های اینترنتیت با کجاس( ک متوجه بشیم ایا اطلاعاتی داره ارسال یا دریافت میشه ب جای نامشخص ؟) ولی خب نکردی مهم هم نیس واست!
    Last edited by sunshineboy; 13-11-2017 at 01:19.

6. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام من مقداری تو انجمنهای شرکت eset و پرسشو پاسخ مایکروسافت راجع به این قضیه جستجو کردم که اکثر پاسخها مربوط میشد به برنامه ضد سرقت آنتی ویرس که اعصاب خییلیا رو هم به ریخته ولی نکته مهم اینه که نباید خود به خود ایجاد بشه یعنی شما اول باید یک اکانت ای ست بسازید بعد گزینه ضد سرفتو فعال میکنید از اونجا اگر گزارش سرقت بدین سیستم اگر به اینترنت وصل باشه رستارت میشه و یک اکانت فیک میسازه که با اون میشه دستگاهتون رو پیدا کرد.

اگر خودتون اینکارو نکردین ممکنه یکی از اعضا خانواده این امکانو فعال کرده باشه و اگر نه که پیشنهادهای امنیتی اساتید انجمن رو برای حل این مشکل انجام بدین
    Last edited by behnamlider; 13-11-2017 at 12:47.

8. 2 کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

ممنونم از همه دوستان

چند وقته؟ دقت کن ببین این مشکل از کی پیش اومده؟ بعد از چ کاری این مشکل پیش اومده؟ مثلا فایل مشکوکی باز کردی؟ ایمیل خاصی داشتی و نمیدونسی از کجاس روش کلیک کردی ؟ فایل ورد خاص رو باز کردی؟ یا پی دی افی؟
    بعضی نرم افزار ها یوز میسازن ولی با اسم خودشون نه این اسم عجیب غریب.
    ب احتمال زیادیکی دسترسی پیدا کرده و توی ویندوزت خودشو جا کرده این موردا به همین راحتیام درس نمیشن.. الان دقت کن میری وارد سایت فلان بانک میشی با مروگر پرداخت بانکی میکنی ممکنه اطلاعاتت سرقت بره! حواست جمع کن.راحت ترین راهش اینه(و باید) ویندوزت عوض کنی کلا هاردت پاک کنی فرمت کامل مودمتم ریست بدی تا خیالت راحت بشه.!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نرم افزار رو دانلودش کن روی tcpview کلیک کن باز بشه وارد برنامه ک شدی روی تب remote connection کلیک کن تا به ترتیب ادرس مرتبشون کنه بعد از این کار از منوی options تیک گزینه resolve رو غیر فعال کن و بر دار تیک کنارشو.
    بعد برو file گزینه save as رو بزن لوگش رو سیو کن رو دسکتاپت و اپلودش کن اینجا.

مشکل از اونجاست ک حواست جمع نبوده چ کار میکنی ..مشکل خود تویی
    ممنونم دوست عزیز

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

سلام ممنونم

نوشته شده توسط greena

اصلا مهم نیست، حتی بهتر بود لاگین نمیکردید، اینطوری کلی فایل profile و رجیستری و... ساخته میشود.
    لاگین که میکنید کثیف کاری اش را بیشتر میکنید.
    در command prompt که با مجوز run as administrator باز شده باشد با درج فرمان net users میتوانید تمام کاربران جاری را مشاهده کنید.
    کاربران administrator, guest, defaultaccount را خود ویندوز می سازد ، غیر آنها یک کاربر به نام دلخواه خودتان هم وجود دارد، بقیه را میتوانید حذف کنید.
    با فرمان net user mtybynmhhmmc /delete میتوانید کاربر اضافه (یا سایر کاربران) را بطور کل حذف کنید.
    البته چون لاگین کرده اید و برایش profile ساخته اید، پس از حذف اکانت به درایو C بروید و شاخه C:\Users\mtybynmhhmmc را هم حذف کنید (دقت کنید پوشه های دیگر را حذف نکنید)

اجازه دلیت نداد دوباره دستی پاک کردم والبته فایلشو تو درایو سی

Last edited by greena; 13-11-2017 at 21:14.

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

سلام من مقداری تو انجمنهای شرکت eset و پرسشو پاسخ مایکروسافت راجع به این قضیه جستجو کردم که اکثر پاسخها مربوط میشد به برنامه ضد سرقت آنتی ویرس که اعصاب خییلیا رو هم به ریخته ولی نکته مهم اینه که نباید خود به خود ایجاد بشه یعنی شما اول باید یک اکانت ای ست بسازید بعد گزینه ضد سرفتو فعال میکنید از اونجا اگر گزارش سرقت بدین سیستم اگر به اینترنت وصل باشه رستارت میشه و یک اکانت فیک میسازه که با اون میشه دستگاهتون رو پیدا کرد.

اگر خودتون اینکارو نکردین ممکنه یکی از اعضا خانواده این امکانو فعال کرده باشه و اگر نه که پیشنهادهای امنیتی اساتید انجمن رو برای حل این مشکل انجام بدین

خیلی ممنونم لطف کردین

من فقط برای Eset Smart Security که دارم یه یوزر ساختم با اسم ایمیلم و کس دیگه ای به کامپیوترم دسترسی نداره

فقط تنها چیزی که یادم میاد اینه که چند روز پیش برای رفتن به تلگرام پسر خالم نیاز شد برم تو ایمیلش و یعدش هم خارج شدم
    Last edited by greena; 13-11-2017 at 21:15.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

چیز بدی تو این لوگ نیست تموم ای پی ها و کانکشن هام معتبرن..MoboDeviceProxy.exe و ​RosettaStoneDaemon.ex این دوتارو خودت نصب کردی رو سیستم؟ اگه ک از نسخه های با کلید pirated نود استفاده میکنی فعال نکن این انتی تیفت رو ! ب نظر من شما اطلاعاتت رو بریز رو یه هارد اکسترنال هر چیو میخوای و کلا هارد خودت رو وایپ کن و فرمتش کن کامل و باز ویندوز ازاول نصب بکن وقتیم میخواسی هارد رو باز بزنی به ویندوز جدید اول با یه انتی ویروس اپدیت شده قوی مثلا کسپر اسکای اسکنش کن.

13. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    اجازه دلیت نداد دوباره دستی پاک کردم والبته فایلشو تو درایو سی
    عرض کردم ، باید command prompt تان را با مجوز run as admin باز کنید.
    معمولا در راست کلیک روی برنامه ها گزینه اجرای تحت run as administrator وجود دارد.

15. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •