تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 25 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 248

نام تاپيک: نسخه نهایی Windows 10

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام مجدد
    لینک نسخه Ent64 در پست اول همین تاپیک موجود وسالم است.
    پست اول:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لینک دانلود فعلی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آخرین نسخه رسمی Win10 است که عدم تغییر بودن و نسخه اصل بودن آن با کد SHA1: 25043CA5C5C56D6380609A203344481AB8E15247 در سایت مایکروسافت قابل مشاهده وبررسی است.
    لینک دانلود آخرین نسخه Pro هم در پست اول موجود است.

درخصوص هنگ کردن ومشکل و... هم معمولا این موارد در رده اول در تقابل با درایورهای نامناسب و در رده بعدی با نرم افزار های نامناسب رخ میدهد.
    برای کاهش مشکلات یا اجازه دهید بعد نصب یکبار ویندوز آپدیت شود وهمه درایورها و بروزرسانی ها را دریافت کند (که شاید چند گیگابت شود ولازم باشد یک شب تا صبح انجام شود) و یا خودتان مستقیم به سایت اصلی پشتیبانی مادربوردتان (نه هر سایتی بی دروپیکری که ادعا میکند) وارد شده وآخرین نسخه های درایور را دانلود ونصب کنید.

برای نصب از روی حافظه USB هم باز در پست اول همین تاپیک توضیح داده شده که میتوانید از برنامه کوچک خود مایکروسافت در آدرس wudt.codeplex.com استفاده کنید که iso را گرفته و ضمن Active کردن فلش فایل iso را در آن extract میکند.

موفق باشید.
    Last edited by _H2_; 05-03-2016 at 21:03.

2. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من میخوام یه لپتاپ ASUS K550JX - A - 15 inch Laptop که فاقد سیستم عامل هست برای کارهای گرافیکی سنگین مانند after effects و بازی بخرم
    1- به نظر شما کدوم ورژن از سیستم عامل ویندوز 10 رو نصب کنم؟ و لطفا لینکه دانلودشو بزارین
    2- و به نظر شما کدوم روش برای نصب سیستم عامل بهتره ؟ چون میخوام فایل نصب ویندوز 10 رو بدم به کسی که لپتاپ ازش میخرم برام نصب کنه
    3- دوستان توصیه کردن که برای پارتیشن بندی هارد لپتات 50 گیگ برای ویندوز 10 بزارم
    نظر شما استادان عزیز چیه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخوام یه لپتاپ ASUS K550JX - A - 15 inch Laptop که فاقد سیستم عامل هست برای کارهای گرافیکی سنگین مانند after effects و بازی بخرم
    عیدتان مبارک باشد، لپ تاپ تان هم مبارک باشد، انشاا... چرخ فن کارت گرافیکش برایتان بچرخد!
    گمانم سوال در زیرانجمن ها یا تاپیک های مشاوره مطرح میشد بهتر بود، بهرحال ...

به نظر شما کدوم ورژن از سیستم عامل ویندوز 10 رو نصب کنم؟ و لطفا لینکه دانلودشو بزارین
    نسخه Ent64 و Pro64 ورژن 1151 بسیار مناسب هستند.
    لینک های دانلود هم در صفحه اول، پست اول همین تاپیک موجود و فعال است.
    البته نسخه جدیدی از ویندوز 10 با عنوان Insider Preview 14295 هم مدتی است بطور رسمی منتشر شده ولی حالت پیش نمایش و آزمایشی دارد، نسخه کامل وتثبیت شده میخواهید همان به پست اول مراجعه کنید و Ent64 یا Pro64 را نصب کنید.

به نظر شما کدوم روش برای نصب سیستم عامل بهتره
    روش؟!
    ISO را دانلود میکنید ودر یک فلش USB یا DVD رایت میکنید و در زمان بوت نصب میکنید.

دوستان توصیه کردن که برای پارتیشن بندی هارد لپتات 50 گیگ برای ویندوز 10 بزارم
    50G !!!
    حالا نمیخواهد مانند من 250G برای درایو C وسایر برنامه ها بگذارید ولی 50G هم کم است.
    حتی اگر درایو دیگری را برای نصب سایر برنامه ها تخصیص دهید، باز هم برنامه ها بخشی از فایل هایشان را در C خواهند ریخت...
    اگر جا دارید، 100 یا 150 را برای C کنار بگذارید.

موفق باشید.

5. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

سلام ..
    من الان حدود چندماهی هست که از نسخه‌ی Enterprise استفاده می‌کنم ..
    دیشب یه نسخه دانلود کردم و الان فهمیدم که نسخه‌ی Pro هستش ..
    به نظرتون Pro رو نصب کنم یا دوباره برم Enterprise رو دانلود و نصب کنم؟

چقد با هم فرق دارن این 2 تا نسخه؟

با تشکر ..

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    به نظرتون Pro رو نصب کنم یا دوباره برم Enterprise رو دانلود و نصب کنم؟
    خیلی فرقی ندارد، زیاد خودتان را اذیت نکنید...
    Ent چند برنامه زیادتر دارد که استفاده هم نخواهید کرد.
    مانند AppLocker که بیشتر بدرد شرکت های خاص میخورد ... Win7 هم داشته اگر استفاده نکرده اید حالا هم استفاده نخواهید کرد
    یا WinToGo که فقط و فقط روی فلش های معمولی اصلا کار نمی کند ...
    و...
    شب خوش.

8. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اگه نسخه کنونی بروز است نیاز به تغییر نیست

10. این کاربر از baharan_2122 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

50G !!!
    حالا نمیخواهد مانند من 250G برای درایو C وسایر برنامه ها بگذارید ولی 50G هم کم است.
    حتی اگر درایو دیگری را برای نصب سایر برنامه ها تخصیص دهید، باز هم برنامه ها بخشی از فایل هایشان را در C خواهند ریخت...
    اگر جا دارید، 100 یا 150 را برای C کنار بگذارید.
    البته 50 گیگ اونقدرا هم کم نیست !
    من خودم حدود 5 ماه هست ویندوز 10 نصب کردم حجم درایو c هم 70 گیگ هست ، هنوز 45 گیگ ازش خالیه !
    برای کسی که برنامه هاشو یه جا دیگه نصب میکنه و یا اونقدر برنامه ای نداره به نظرم این حجم کافیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

درود
    من هربار که ویندوز 10 رو نصب میکنم بعد یه مدت ویندوز کند میشه برنامه های اصلی ویندوز و منو استارت غیرفعال میشن.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    من هربار که ویندوز 10 رو نصب میکنم بعد یه مدت ویندوز کند میشه برنامه های اصلی ویندوز و منو استارت غیرفعال میشن
    ویندوز 10 سرکار خودم و سایر همکاران، خیلی وقت است بروز نشده، فرصت نشده، چندبار هم مایکروسافت نسخه جدید داده ما دست نزدیم وهمان Win10 اولیه را استفاده میکنیم ولی مشکلی هم بدین شکل نداشتیم، شاید چیزی دانلود میکنید، نرم افزار خاصی نصب میکنید، ضد ویروسی ... چیزی که به هسته سیستم عامل صدمه میزند.

در کل برای کندی میتوانید Startup ها بازبینی کنید و برنامه ها و سرویس های غیر مایکروسافت را از کار بیاندازید.
    دقت کنید نگفتم "برنامه های اضافه" بلکه "برنامه های غیر مایکروسافت" ...
    شما شاید برنامه ای لازم داشته باشید ولی هیچ دلیلی ندارد تا رایانه را روشن میکنید برنامه بیاید بالا، برنامه میتواند هر زمان رویش کلیک کردید اجرا شود و کار کند.
    مثلاً تمام گروه محصولات Adobe سرویس هایی را جهت بروزرسانی نصب میکنند که حجم های چندگیگ برای بروز رسانی به محض روشن شدن رایانه دانلود میکند!
    یا مرورگر Chrome اگر بصورت عادی نصب نشود در 6 جای مختلف خودش را ثبت میکند تا مدام خودش را بروز کند، در حالیکه در زمان بازشدن واستفاده اش هم باز بروز بودن نسخه اش را بررسی میکند و...!

دیگر انکه مطمئن شوید ویندوز Active شده و در اخر هم دقت بیشتری کنید و ببینید از چه زمان به بعد برنامه ها ومواردی که گفتید غیرفعال میشود.

==============

درضمن جهت اطلاع دوستانف مایکروسافت نسخه جدید تجمیعی از بروزرسانی های Win10 منتشر کرده که به علت مشغله وگرفتاری نشده در تاپیک معرفی کنیم.
    البته نسخه جدیدی که عرض میکنم، فقط تجمیع آپدیت های قبلی را دارد، یعنی اگر همین نسخه ویندوز 10 را هم داشته باشید و آپدیت کرده باشید فرقی ندارد.
    این نسخه های تجمیعی برای کسانی است که میخواهند ویندوز را تازه نصب کنند و حجم آپدیت های دانلودی شان کمتر باشد.
    فعلا کمی گرفتاری بیمارستانی دارم، رفع بشود لینک ها را اصلاح خواهم کرد.
    موفق باشید.

14. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام
    اساتید ویندوز های سایت س.ا.ف.ت 98 یکم مشکوک میزنه به نظرتون دستکاری نمیکنند؟؟
    تازه میخوام ویندوز 10 نصب کنم از نظر نرم افزاری مشکلی نداره؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •