تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 95

نام تاپيک: Arsenal FC | توپچی ها | فصل 2015-2016

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

با وجود مصدومیت هایی که داشتیم، مخصوصا مصدومیت بییرین و کوش انتظار باخت میرفت.
    یعنی چی آخه؟ از بازی قبلی با بایرن تا الان 5 تا مصدوم دادیم.

وضعیت خیلی سخت شده. باید دوبازی بعدی رو ببریم و المپیاکوس رو با اختلاف 2 تا ببریم اونم تو یونان.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا بد شانسیم بازیکن دیناموزاگرب هم نتیجه دوپینگش جلوی ما مثبت اعلام شد و به مدت چهار سال محروم شد به نظر من یوفا باید این بازی رو به نفع ما اعلام میکرد که نکرد. به امید پیروزی تو بازی مقابل دیناموزاگرب

3. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jamalu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

جایگاهی که الان داریم رو مدیون فرم فوق العاده ی سه نفریم: چک - اوزیل و ژیرو.

مصدومیتها که یه علامت سوال خیلی بزرگه برای من. ظاهرن هیچ راه حلی هم وجود نداره! فقط باید هر فصل توی هر پست دو بازیکن خوب و یه بازیکن متوسط داشته باشیم که دووم بیاریم! آرتتا مصدومیتش برطرف میشه، چند دقیقه بازی میکنه و دوباره مصدوم میشه... خیلی دردناکه...

تیم شاداب نیست. مخصوصن کازورلا و سانچز. با وجود اینکه در ظاهر خسته نیستن و 90 دقیقه تلاش میکنن، ولی توپ زیاد لو میدن یا ضربات آخر رو بد میزنن.

امیدوارم بچه ها بتونن امشب ذهنشون از تمام اتفاقات بد چند هفته ی اخیر پاک کنن و با سه چهار تا گل امیدوار نگهمون دارن.
    زنده باد آرسنال.

5. این کاربر از jamalu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تبریک میگم بازی رو بردیم خیلی هم راحت به دست اومد کلا تیم برتر میدان بودیم. سانچز و اوزیل و چک فوق العاده بودن. و به نظر من باید بیشتر گل میزدیم تا روز آخر بیشتر به کارمون بیاد الان دیگه فقط مونده المپیاکو رو تو خونش ببریم و بریم مرحله بعد به نظر من اگه مصدوم ها برگردن زیاد کار سختی نیست.

خبر خوب اینکه چمبرلین به تیم برگشته و امیدوارم ولکات و کوکلن هم برگردن تا تیم یه مقدار جون بگیره. گفته میشه دنی ولبک هم تا ژانویه برمیگرده. دعا کنید تو نقل و انتقالات ژانویه تیم رو تقویت کنن.

7. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

کوک که سه ماه بیرونه...

تفاضل گل هم به دردمون نمیخوره تو چمپیونز لیگ. اگه المپیاکوس رو ببریم نتیجه ی بازی رو در رو مهم میشه...

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کوک که سه ماه بیرونه...

تفاضل گل هم به دردمون نمیخوره تو چمپیونز لیگ. اگه المپیاکوس رو ببریم نتیجه ی بازی رو در رو مهم میشه...
    لطفا با جزئیات توضیح بده
    باید چی بشه که ببریم

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

لطفا با جزئیات توضیح بده
    باید چی بشه که ببریم
    چون پرسیدی من هم گفتم اول مطمئن بشم بعد جواب بدم.
    رفتم قوانین رو خوندم ولی بیشتر گیج شدم!!!
    من از جایی شنیده بودم که باید با اختلاف دو گل ببریمشون. این یعنی بازی رودر رو و بعدش گل زده در خانه ی حریف ملاکه.
    ولی الان که قوانین رو خوندم نفهمیدم که این قضیه درسته یا اینکه به ترتیب تفاضل گل - گل زده و گل زده در خانه حریف حساب میشه...
    شرمنده!

از اینجا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

group stage > tie breaker

11. این کاربر از jamalu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن موسیقی MILAD MGH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Paddy's Pub

پيش فرض

Olympiacos won 3-2 at Arsenal so the Gunners must 'better' that win in Greece to overtake their hosts on head-to-head (for which away goals do count). A 3-2 win would also be good enough for Arsenal to go through on overall goal difference so in practice they would go through with any win apart from 1-0 or 2-1.

کلاَ میگه گل‌های خارج از خانه حساب‌ـه و آرسنال غیر از بردهای 2-1 یا 1-0، هر برد دیگه‌ای بدست بیاره، میره مرحله بعد.
    Last edited by MILAD MGH; 28-11-2015 at 11:52.

13. 3 کاربر از MILAD MGH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

ونگر: به حرف های آنری اهمیت نمی دهم

ستاره فرانسوی سابق آرسنال از آرسن ونگر سرمربی توپچی ها انتقاد کرده است، اما ونگر توجهی به این حرف های آنری ندارد.

تیری آنری هشت فصل پیراهن آرسنال را بر تن داشت و موفق شده است دو قهرمانی در لیگ بر تر و سه قهرمانی در جام حذفی را بدست آورده و مسلما آنری یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه آرسنال است.
    آنری به دلیل بازی دادن الکسیس سانچر مصدوم در مقابل نورویچ سیتی که با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید از ونگر انتقاد کرده و معتقد است که او باعث شدت یافتن مصدومیت سانچز شده است.

آرسن ونگر در خصوص این انتقاد آنری به خبرنگار لوپاریسین گفت:
    ((من به حرف های او کاری ندارم و او یک کارشناس است و باید در خصوص برخی از مسائل صحبت کند. من شخصا به آنچه که او می گوید اهمیتی نمی دهم.))

((آنری که سابقه بازی در موناکو، یوونتوس، بارسلونا و نیویورک رد بولز را دارد به عنوان یکی از جانشین های احتمالی برای آرسن ونگر 66 ساله محسوب می شود.))

وی در خصوص این شایعات و حضور در آرسنال عنوان کرد:
    ((من 66 سال سن دارم و هنوز یک سال و نیم از قراردادم باقی مانده است. باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما شرایط سنی من به گونه ای است که رفتن به تیم دیگری برایم دشوار است.))

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

الکسیس سانچز به عنوان برترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

الکسیس سانچز مهاجم گلزن آرسنال که در حال حاضر مصدوم است، از سوی فدراسیون هواداران انگلیس به عنوان بهترین بازیکن سال 2015 لیگ برتر انگلیس انتخاب شد تا پس از سرخیو آگوئرو و لوییس سوارز سومین بازیکن از آمریکای جنوبی باشد که این افتخار را نصیب خود می کند.
    سانچز در برا تصاحب این عنوان با داوید دخیا و جان استونز و جیمی واردی رقابت د اشت که سرانجام این عنوان را نصیب خود کرد، سانچز پس از کسب این عنوان اظهار داشت:

((بسیار خوشحالم، چرا که این جایزه را از فدراسیون هوادران هواداران انگلیس دریافت کردم،من فصل بسیار خوبی را در سال 2015 چه در آرسنال و چه در شیلی سپری کردم.))

16. 2 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •