تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 27 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 270

نام تاپيک: اولین شرکت دریافت کننده مجوز FCP

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من بازم میگم کاربرا های عزیز دلتون و خوش نکنید
    امکان نداره تا یکی 2 ماه آینده اونم تو لایه اکسس بتونن کاری کنن .
    زیر ساخت ایراد داره دوستان عزیز .
    سال 91 اینا بود که ایرانیان نت امد گفت تا مرداد سال 93 به 700 هزار پورت پر سرعت 20 مگ میدیم که هنوز که هنوزه هیچ خبری از ایرانیان نت نیست میشه گفت تقریبا 1 سال از حرفشون میگذره
    دوستان بیاین چشامونو باز کنیم ایران بستر لازم برای سرعت 20 30 40 50 60 الا بینهایتو نداره .یه ذره واقع بین باشیم به این موضوع پی میبریم .و یه جواب به اون کاربرا که میگن قیمت چه جوریه !
    خوب اگه این اتفاق تو 1 سال 2 سال دیگه بیفته بازم هم قیمت ها فضایی هست . چون تو بحث باند پهن مانیتورینگ یه چیز بی معنی هست .
    چون هنوز سازمان های مربوطه قیمتی بین اینترنت و اینترانت و مشخص نکرده .و منه یوزر چه از بستر داخل استفاده کنم چه بین الملل باید طبق تعرفه بین الملل پول واریز کنم.
    همون طور که میدونید در بستر داخلی گیگ 700 الی 800 تومن میفته ولی در بین المل 1600 میفته .اگر فکر میکنید حرفم دروغه یه سرچ ساده بزنید.
    تازه یه نکته دیگه راجبه این که فرمودید
    ما ۲۴ مگ میدیم ۱۰۰ مگ میدیم خط شما ۲ مگ بکشه یقه ما رو نباید بگیری یقه اونی که خط رو کشیده باید بگیری ولی اونم باز راه داره .
    90% یوزر ها خطشون نمیکشه که سرعت بالای 12مگابیت بگیرن اگر هم بگیرن با کلی ارور crc و unstable بودن لینک مواجه میشن .
    مگه شما نفرمودید که به کاربر نهای میخواید 20 مگ بدید پس چه راهکاری واسه این 90 % که از جمله خودم هستم پیشنهاد میکنید.

2. 2 کاربر از arminkoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

واقعا برای خطوط داغونی که این مخابرات بیسواد هر روز می زنه داغونترش میکنه چه راه حلی دارید
    خطم منو از 10مگ کشوندن رو 1مگ اخرشم هرکاری کردند نفهمیدن کدموم پستو دستکاری کردند خدا لعنتشون کنه

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ما برای بحث تعرفه منتظر بخشنامه و سیاست گذاری سازمان تنظیم می مونیم

ولی مسلما قیمت ها رو نسبت به بازار می سنجیم
    اگر قیمتمون مثل رقبا باشه سعی می کنیم ارزش افزوده بیشتری ایجاد کنیم که ارزش قیمتی که پرداخت می کنین داشته باشه
    وگرنه اسم دهن پر کن گذاشتن و طرح فلفل و طرح خیار سالادی و چابک و اقتصادی و ۱۲ مگ و ۸ مگ غیر واقعی دادن ترافیک شبانه تا ۳ صبح پشت سیستم مشترک خمیازه بکشه بشینه شبانه رایگان بدی
    اینا توهین به شعور و خیانت به یوزره
    ببین عزیز شرکت هایی مثل پارس افلاین و شاتل اینقدر شعار دادن که به قول معروف شعاردون مردم پر شده
    شما ببین مخابرات چرا تونسته با این کیفیت بدش 50 درصد کل بازار بگیره
    تنها دلیلش اینه که یک مقدار داره ارزونتر از شرکت های دیگه میده و الاهیچ دلیلی نداره کاربر بره مخابرات
    متاسفانه شرکت هایی که الان هستند بیشتر از نوک دماغشون نمیبینند نمیفهمند اگر یک مقدار ارزونتر بدن خوب کاربر ترافیک بیشتری میخره و سود خودشون بیشتر میشه
    یک مثال برات بزنم همراه اول قبل اینکه ایرانسل بیاد هر سیم کارتی رو میداد 1 میلیون تومن ولی الان میده 5 هزار تومن به نظرت الان داره سود بیشتری میکنه یا اون موقع؟
    الان کاربرا اینترنت تشنه شرکتی هستند که تعرفه کمتری داشه باشه و الا اگر 100 مگ هم داده بشه با این تعرفه ها هیچ استقبالی نمیشه
    Last edited by khoodet; 30-07-2015 at 05:57.

5. 2 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    من یکی اگر روزی در مشهد سرویس داشتید حتما مشتری شما میشم چون اولا کارم با اینترنت است و هم اینکه به شرکتی که بخواد به مشتری احترام بذاره احترام میذارم تا خلافش ثابت بشه! سر همین قضیه بعد 7 سال از صبا نت جدا شدم
    و از فن آوا هم قصد دارم به همین خاطر جدا بشم چون یک ذره معنای رقابت و فعالیت در فضای مجازی و خدمات دهی رو بلد نیستند
    تقصیری هم البته ندارند! زمانی که رقبا کم و انحصاری است این یوزر است که لطمه میبنیه
    اگر شما و امثال شما باشند که پوز اینا رو به خاک بمالونند و قدرت داشته باشند و به هر کاربر چیزی که حقش است و بابتش پول داده بدند اینا اجازه به خودشون نمیدند که اینطور کاربر رو اذیت کنند
    کاملا حق با شماست
    ایشالا در اسرع وقت بتونیم در خدمت شما هم باشیم

7. این کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ما که جواب سوالمونو نگرفتیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من بازم میگم کاربرا های عزیز دلتون و خوش نکنید
    امکان نداره تا یکی 2 ماه آینده اونم تو لایه اکسس بتونن کاری کنن .
    زیر ساخت ایراد داره دوستان عزیز .
    سال 91 اینا بود که ایرانیان نت امد گفت تا مرداد سال 93 به 700 هزار پورت پر سرعت 20 مگ میدیم که هنوز که هنوزه هیچ خبری از ایرانیان نت نیست میشه گفت تقریبا 1 سال از حرفشون میگذره
    دوستان بیاین چشامونو باز کنیم ایران بستر لازم برای سرعت 20 30 40 50 60 الا بینهایتو نداره .یه ذره واقع بین باشیم به این موضوع پی میبریم .و یه جواب به اون کاربرا که میگن قیمت چه جوریه !
    خوب اگه این اتفاق تو 1 سال 2 سال دیگه بیفته بازم هم قیمت ها فضایی هست . چون تو بحث باند پهن مانیتورینگ یه چیز بی معنی هست .
    چون هنوز سازمان های مربوطه قیمتی بین اینترنت و اینترانت و مشخص نکرده .و منه یوزر چه از بستر داخل استفاده کنم چه بین الملل باید طبق تعرفه بین الملل پول واریز کنم.
    همون طور که میدونید در بستر داخلی گیگ 700 الی 800 تومن میفته ولی در بین المل 1600 میفته .اگر فکر میکنید حرفم دروغه یه سرچ ساده بزنید.
    تازه یه نکته دیگه راجبه این که فرمودید
    ما ۲۴ مگ میدیم ۱۰۰ مگ میدیم خط شما ۲ مگ بکشه یقه ما رو نباید بگیری یقه اونی که خط رو کشیده باید بگیری ولی اونم باز راه داره .
    90% یوزر ها خطشون نمیکشه که سرعت بالای 12مگابیت بگیرن اگر هم بگیرن با کلی ارور crc و unstable بودن لینک مواجه میشن .
    مگه شما نفرمودید که به کاربر نهای میخواید 20 مگ بدید پس چه راهکاری واسه این 90 % که از جمله خودم هستم پیشنهاد میکنید.
    آقای محترم می فرمایین من جواب نگرفتم من جواب شما رو چی بدم؟
    ۲ ماهه تو لایه اکسس هیچ کاری نمیشه کرد؟شما مگه لایه اکسس و تجهیزات ما رو می شناسین؟ما تو ۲ ماهه اخیر تو لایه اکسس خیلی تغییرات داشتیم
    ۲ ماه واسه مجموعه ما خیلی وقت زیادیه

ایرانیان نت هم رقیب ماست ما در مورد رقیب صحبت نمی کنیم اما مجوز ما شامل فیبر و خدمات فیبر هم خواهد بود.
    من واقعا نمی فهمم شما چه اصراری به این مانیتورینگ داری ما نه شبکه داخلی داریم نه کش سرور همه پهنای باند شما رو هم اینترنت میدیم نه اینترانت.
    من ۵۰ دفعه گفتم شما باز حرف خودت رو می زنی این داستانا رو شرکتایی در میارن که محدودیت پهنای باند دارند.داخلی غیر داخلی نداره که اینترنت گرفتی اینترنت بهتون میدیم اینترانت گرفتین اینترانت میدیم
    تره بار نیست که بگیم درهمه اونا به شما خیانت می کنند با این کار ولی ما قابلیت تفکیک داریم.
    ایران به جز بستر خط تلفن خیلی بسترهای دیگه هم داره که خیلی بیشتر از این موارد رو هم میکشه اگر ازش استفاده نمیشه دلیلی بر نبودنش نیست.
    سولوشن خیلی زیاده

10. 6 کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

دیگه گوش ما پر شده از شنیدن اسمای دهن پر کن و کیفیت های افتضاح سرویس دهنده ها ...

کیفیت که از حالا معلومه چطور خواهد شد بهتر بود بگید در آخر قراره با گیگی چند تومن جیب خودتون رو پر کنید. یه کلام.

12. 2 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

[QUOTE]
    آقای محترم می فرمایین من جواب نگرفتم من جواب شما رو چی بدم؟
    ۲ ماهه تو لایه اکسس هیچ کاری نمیشه کرد؟شما مگه لایه اکسس و تجهیزات ما رو می شناسین؟ما تو ۲ ماهه اخیر تو لایه اکسس خیلی تغییرات داشتیم
    ۲ ماه واسه مجموعه ما خیلی وقت زیادیه

ایرانیان نت هم رقیب ماست ما در مورد رقیب صحبت نمی کنیم اما مجوز ما شامل فیبر و خدمات فیبر هم خواهد بود.
    من واقعا نمی فهمم شما چه اصراری به این مانیتورینگ داری ما نه شبکه داخلی داریم نه کش سرور همه پهنای باند شما رو هم اینترنت میدیم نه اینترانت.
    من ۵۰ دفعه گفتم شما باز حرف خودت رو می زنی این داستانا رو شرکتایی در میارن که محدودیت پهنای باند دارند.داخلی غیر داخلی نداره که اینترنت گرفتی اینترنت بهتون میدیم اینترانت گرفتین اینترانت میدیم
    تره بار نیست که بگیم درهمه اونا به شما خیانت می کنند با این کار ولی ما قابلیت تفکیک داریم.
    ایران به جز بستر خط تلفن خیلی بسترهای دیگه هم داره که خیلی بیشتر از این موارد رو هم میکشه اگر ازش استفاده نمیشه دلیلی بر نبودنش نیست.
    سولوشن خیلی زیاده
    من فکر میکنم شما در ایران ساکن نیستید .والا به خدا
    انگار قانون پروانه ها رو نمیدونید .انگار چیزی راجبه انحصار نشنیدید.
    من صحبتم این که شرکت ایرانیان نت که برای ... هست و میاد پروانه خودشو که 10 سال هست(5 سال انحصار فیبر داره اگه خواستید برید تو سایتش بخونید)و قابلیت تمدید 5 ساله دیگه هم داره لغو میکنه که بعد شما بیاین فیبر کنید و شما هم استفاده کنید و برد کنید .
    ایرانیان نتی که خدا میلیارد تومن وام گرفته از بانک های ایران و بانک های چین با کلی سرمایه ملی داره کارو شروع میکنه بعد بیاد لقمه رو آماده کنه واسه شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تویه پروانه بسیار زیبا امده که هیچ شرکتی حق فیبر کشی نداره.
    همه پهنای باند شما رو هم اینترنت میدیم
    واقعا دیگه جای سواله .اتفاقا کله کشور های پیشرفته از کش سرور و سرور داخلی استفاده میکنن که سرعت و کیفیت و امنیت بره بالا بعد شما میفرماین که همه پهنای باندو بین الملل میدین .مگه میشه مگه داریم.
    من اصلا هیچ اصراری رویه مانیتورینگ ندارم و اینم میدونم که بیشتر شرکت های کمبود پهنای باند دارن
    راجبه قسمت آخر که 100% البته بستر زیاده .ولی بستر های دیگه گرون هست. بحث من سره کاربر نهایی هست نه شرکت و نهاد های دولتی .شرکت ها و نهاد ها پول خوب دارن میرن p2p ماهواره وایرلس استفاده میکنن(تویه شرکت خودمون 20 مگ داریم و متقارن هست برای ویدیو کنفراسنو و... .
    مگه شما نمیفرمایید سولوشن زیاده.شما یکی از سولوشن هاتونو بگید تا برای کاربر نهایی حداقل هزینه داشته باشه .حداقل راجبه این قضیه قانع شم .
    منتظر هستم دوسته بزرگوار

14. این کاربر از arminkoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دیگه گوش ما پر شده از شنیدن اسمای دهن پر کن و کیفیت های افتضاح سرویس دهنده ها ...

کیفیت که از حالا معلومه چطور خواهد شد بهتر بود بگید در آخر قراره با گیگی چند تومن جیب خودتون رو پر کنید. یه کلام.
    واقعا حرف حق رو زدی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

اینقدر عادت کردین به سرویس گرفتن آشغال چشمتون ترسیده
    من درک می کنم فکر این هستین گیگ چند مگ چند
    در صورتی که تو همه جای دنیا واقعا گیگ و مگ مطرح نیست دیگه
    منم خواهش می کنم پیش داوری نکنین بذارین سرویس ها بیاد تست کنید بعد
    ما تو حوزه B2B واقعا از نظر کیفیت سرویس دهی چون با تعهد عمل می کنیم مشکلی نداریم
    سعی می کنیم توحوزه B2C و کار با یوزر نهایی هم همین رویه رو ادامه بدیم

17. 2 کاربر از MabnaTelecom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •