تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دانلود برنامه ساخت ربات تلگرام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    درايو c

پيش فرض دانلود برنامه ساخت ربات تلگرام

لینک دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با ربات ها چه کارهایی می توان انجام داد؟

به دلیل این که شما برای ربات ها، خودتان برنامه ریزی می کنید. می توانید با آن ها موشک فضایی را نیز پرتاب کنید! و این یعنی همه چیز… در ادامه لیستی جزئی از سرویس هایی که به وسیله این ربات ها می توانید بسازید برای شما آورده ایم.

• امکان یکپارچه سازی با سرویس های دیگر. به عنوان مثال یک ربات می تواند برای وبسایت شما به صورت ریموت کامنت ارسال کند! و یا می توان از آن برای کنترل کردن یک خانه هوشمند استفاده کرد. همچنین می توان از یک ربات تلگرام برای با خبر شدن از اتفاقی که در جایی می افتد استفاده کرد. مثلا: خواننده و یا وبسایت محبوب شما عکس و یا اخبار جدیدی را منتشر کرده است و شما به وسیله ربات خود از آن مطلع می شوید.(مانند ربات گیت هاب یا ربات عکس تگرام)
    • ساخت ابزارهای سفارشی. یک ربات می تواند نقش یک سیستم هشدار را ایفا کند و یا پیش بینی وضع هوا را برای شما انجام دهد، یا حتی متنی را برای ترجمه و یا تبدیل به صوت به او بدهید یا یک سیستم رزرو برای هتل، رستوران، کلینیک و یا دفتر کاری خود ایجاد کنید و بسیاری سرویس دیگر که فکرش را می کنید.(مانند ربات ساخت نظرسنجی)
    • ساخت بازی های تک چند نفره. یک ربات می تواند در مقابل شما شطرنج و یا بازی چکرز را انجام دهد یا به عنوان میزبان در یک بازی ۲۰ سوالی یا اسم فامیل برای شما نقش ایفا کند.(مانند ربات بازی تراویا)
    • ساخت سرویس شبکه اجتماعی. یک ربات تلگرام می تواند علایق کاربران را دنبال و تحلیل کند و کاربران را به دوستان جدید و مباحث مورد علاقه شان متصل کند و یا حتی برای شما لیست مخاطبان را از گروه ها استخراج کند.(مانند ربات تیندر)
    • انجام مجازی هر آنچه می خواهید.

مواردی که در کاربردهای ربات های تلگرام ذکر شدند تنها بخشی بسیار کلی از مواردی هستند که می توان برای طراحی ربات تصور کرد.
    درآمد زایی و تبلیغات توسط ربات
    اهمیت استفاده از ربات های تلگرام زمانی مشخص می شود که می توان از آن به عنوان منبع درآمدزایی استفاده کرد. شما می توانید از یک ربات برای جمع آوری لیست مشخصات کاربران در گروه و ارسال پیام های انبوه تبلیغاتی استفاده کنید و یا برای فروشگاه اینترنتی و یا حتی اگر دارای فروشگاه نیستید هم در تلگرام توسط ربات سفارش دریافت کنید.
    با توجه به این که نرم افزار پیام رسان تلگرام در صدر بهترین اپلیکیشن های پیام رسان در ایران قرار دارد می توان ساخت یک ربات هدفمند را به عنوان یک سرمایه گذاری پر بازده تلقی کرد. مکانی که تقریبا همه ی مردم ایران در آنجا حضور دارند و مطمئن باشید که از ربات شما استفاده خواهند کرد و شما با یک جامعه ی آماری بزرگ و ریتم دیده شدن بالا حضور خواهید داشت. به جای این که کارمندانی را برای ارسال پیام های تبلیغاتی و یا لیست قیمت محصولات خود به مشتریانتان استخدام کنید با طراحی یک ربات هوشمند می توانید در کسری از ثانیه به همه ی اهداف خود برسید و هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم بدون هزینه ی بیلبورد های تبلیغاتی شهر، در تلگرام تبلیغات کنید.
    ربات های دستیار شخصی و سورپرایز کننده
    حتی شما می توانید برای انجام کارهای خود یک ربات درست کنید که مثلا لیست کارهایتان را به شما یاد آوری کند یا وقتی نیستید به جای شما پاسخ بدهد یا به جای شما به کسی ایمیل بزند یا بر روی وبسایتتان مطلب ارسال کند. شاید شما فیلم مرد آهنی(Iron Man) را با آن دستیار هوشمندش دیده اید! آیا یکی از آن دستیارها نمی خواهید؟ این آموزش را دنبال کنید.
    یا شما حتی می توانید برای سرگرمی و یا دوستان خود نیز ربات طراحی کنید و یا یک ربات را که پیام های زمانبندی شده و دارای محتوی خاص را برای همسر و یا دوستانتان ارسال می کند، طراحی کرده و آن ها را به شدت سورپرایز کنید!
    لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من چه چیزهایی از این اپلیکیشن یاد خواهم گرفت؟

• ربات های تلگرام چگونه کار می کنند؟
    • ساخت اکانت ربات در تلگرام چگونه است؟
    • اینترفیس تعامل با تلگرام چگونه کار می کند؟
    • روش های استفاده از اینترفیس کنترل ربات چه هستند؟
    • شرح ساختار ارسال درخواست به سرور تلگرام
    • تست Token ارائه شده و اعتبارسنجی برای کنترل ربات
    • دریافت خودکار و یک جای پیام هایی که به ربات ارسال شده است
    • شرح چگونگی پردازش آپدیت دریافت شده از سوی ربات
    • ارسال پیام از طریق ربات به کاربر و یا گروه(شرح تمامی جزئیات در بخش حرفه ای)
    • فوروارد پیام توسط ربات به کاربر دیگر
    • بخش حرفه ای
    • ساختار شیء کاربر
    • ساختار شیء چت گروهی
    • ساختار شیء پیام
    • ساختار شیء سایز تصویر
    • ساختار شیء صوت
    • ساختار شیء داکیومنت
    • ساختار شیء استیکر
    • ساختار شیء ویدئو
    • ساختار شیء مخاطب
    • ساختار شیء موقعیت مکانی
    • ساختار شیء به روز رسانی ها(پیام های دریافتی ربات)
    • ساختار شیء فایل ورودی
    • ساختار شیء تصاویر پروفایل کاربر
    • ساختار شیء نشانه گذاری کیبورد جواب کاربر
    • ساختار شیء مخفی کردن کیبورد جواب کاربر
    • ساختار شیء اجبار به جواب
    • ارسال پیام از طریق ربات به کاربر و یا گروه(کامل)
    • فوروارد پیام توسط ربات به کاربر دیگر
    • ارسال عکس توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال صوت توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال فایل توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال استیکر توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال ویدئو توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال موقعیت توسط ربات به گروه و یا کاربر
    • ارسال وضعیت چت به گروه یا کاربر(مانند: در حال تایپ)
    • دریافت تصاویر پروفایل یک کاربر خاص

من پس از این آموزش قادر خواهم بود

• می توانم عملکرد ربات های تلگرام را درک کرده و با نحوه خودکارسازی و روال پاسخگویی خود کار آشنا شوم.
    • می توانم در تلگرام یک ربات ایجاد کرده و مشخصات آن را تنظیم کنم.
    • می توانم دستورات پیشفرض ربات را برای نمایش به کاربران تنظیم کنم.
    • می توانم ربات را برای عضویت در گروه ها تنظیم کنم.
    • می توانم یک کلید برای ارتباط از راه دور با ربات ایجاد کنم.
    • می توانم کلید ربات خودم را اعتبار سنجی کنم.
    • می توانم پیام های ارسال شده به ربات را دریافت کنم.
    • می توانم پیام هایی را که به ربات ارسال شده را تحلیل کنم.
    • می توانم به کاربری در تلگرام از طریق ربات پیام ارسال کنم.
    • می توانم پیام های کاربران را برای کاربر دیگری توسط ربات فوروارد کنم.
    • می توانم ساختار اطلاعاتی را که تلگرام به موتور ربات ارسال می کند را درک کنم(یعنی می دانم که پیام ها، استیکر ها، صوت ها، فایل ها، اطلاعات کاربران و… در چه قالبی به موتور ربات ارسال می شود)
    • می توانم به گروه و یا کاربران، پیام، عکس، استیکر، فایل، ویدئو، موقعیت مکانی و وضعیت خاصی را از طریق ربات ارسال کنم.
    • می توانم اطلاعات کاربر را مانند تصاویر پروفایل کاربری اش دریافت کنم.

کاربران محترم دقت داشته باشند که همه ی کاربران پس از مطالعه تمامی موارد قادر خواهند بود ربات تلگرام را ساخته و آن را تنظیم و به صورت دستی کنترل کنند. اما کنترل تمام اتوماتیک ربات نیاز به دانش برنامه نویسی دارد و ما در این اپلیکیشن برنامه نویسی را آموزش نمی دهیم بلکه تمامی امکانات و ساختمان متدها و اشیاء و روش های ارسال درخواست به سرور تلگرام را به همراه برخی مثال های واقعی شرح می دهیم در قسمت هایی که امکان استفاده از متد URL برای ارسال دستور به سرور تلگرام وجود دارد( که درتمامی بخش ها این امکان وجود دارد) و شما به وسیله ی آن می توانید به سادگی و از طریق نوار آدرس مرورگر خود، ربات را کنترل کنید مثال هایی داریم که می توانید از آن ها حتی بدون دانش برنامه نویسی برای کنترل دستی ربات خود استفاده کنید.

لینک دانلود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از mshow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال naser.051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ربات هست که مثلا مثلا یک گروه دو نفره بسازم من و روبات فقط توش باشم بعدش هر پیام که به چن خصوصی ربات میفرستن فوروارد کنه تو گروه و بعدش ما با رپلای جوابشو بفرستیم که بره تو چت خصوصی ربات که به کاربر نشون بده هست همچین چیزی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •