تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بررسی آیپاد تاچ نسل 6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض بررسی آیپاد تاچ نسل 6

یکی از محصولات پرطرفدار و خاص دنیای دیجیتال iPod Touch اپل است که همواره به طرفداران آن افزوده می شود. اپل در کنار تمرکزی که روی آیفون دارد، محصولات دیگر خود را نظیر آیپاد نیز، به روز می کند. در کمال ناباوری، ساعاتی پیش در سکوت خبر اتفاقی نو در Apple Store اپل پیش آمد. آیپاد تاچ های نسل جدید یعنی iPod Touch 6G وارد اپل استور شدند تا کاربران بتوانند از آن بهره مند شوند.ما نیز بر آن شدیم تا در این پست اطلاعات کامل و جامعی در مورد iPod Touch 6G با شما در میان بگذاریم. پس با ما همراه باشید.بد نیست در ابتدای کار تصویر زیبایی از آیپاد تاچ 6 برای شما قرار دهیم تا حداقل در مورد رنگ بندی های این نسل از iPod Touch آشنا شوید. آیپاد تاچ های نسل ششم دارای 5 رنگ: خاکستری - نقره ای - صورتی - آبی - طلایی می باشد.
    از نظر اندازه صفحه نمایش و شمایل ظاهری ما شاهد تفاوتی با iPod Touch 5G نیستیم اما درون آیپاد تاچ 6غوغایی به پا شده است که مطمئن هستیم شما را به خود علاقه مند خواهد کرد. برویم سراغ مهم ترین بخش محصول جدید اپل که پردازنده آن است. در iPod Touch 6G ما با پردازنده 64 بیتی قدرتمند A8 روبرو هستیم که در آیفون 6 نیز به کار رفته است.از نظر قدرت گرافیکی شاهد ارتقاء 10 برابری نسبت به نسل پیشین هستیم که باید در کلام بگوییم خارق العاده است و همچنین در پردازش 6 برابر افزایش سرعت خواهیم داشت که این افزایش قدرت ها به کاربر اجازه اجرای هر نوع نرم افزار و بازی را می دهد.
    آیپاد تاچ 6 باتری قدرتمندتر با طول عمر بالاتر در خود جای داده که قادر است 40 ساعت موزیک و 8 ساعت ویدیو اجرا کند! همانطور که در ابتدای پست هم ذکر کردیم، این آیپاد همچنان 4 اینچ می باشد که دارای رزولوشن 1136 در 640 است اما باز هم جای شکرش باقیست زیرا رقیبان بسیاری هستند که قصد دارند همین صفحه نمایش را در محصولات خود به کار گیرند اما موفق به این کار نشده اند.اگر باز هم بخواهیم از پردازنده این آیپاد بگوییم می توانیم به وجود M8 Coprocessor اشاره کرد که امکان اجرای بازی هایی با گرافیک Metal را میسر می کند.یکی دیگر از تغییرات به وجود آمده در iPod Touch 6G دوربین آن است. اپل در این نسل از آیپاد تاچ،دوربین iSight با قدرت 8 مگاپیکسل قرار داده است که تصاویری با کیفیت و بدون اشکال گرافیکی به کاربر تحویل می دهد. این لنز توانایی ضبط اسلوموشن با قدرت 120 فریم در ثانیه را نیز به همراه خود به آیپاد آورده است که این ویژگی باب میل تمامی کاربران اپل است.
    با این دوربین می توانید عکاسی Panorama نیز انجام دهید که اپل به جرات این نکته را بیان کرده که عکس های ثبت شده در حالت پانوراما دارای کیفیت 43 مگاپیکسلی هستند. اگر واقعاً اینطور باشد، باز هم باید از کلمه خارق العاده استفاده کنیم و بس!
    اگر شما اهل تماس های ویدیویی باشید، دوربینی با کیفیت 5 مگاپیکسل در جلوی دیوایس تعبیه شده که همانند نسل های پیشین تماس تصویری با کیفیت HD را در اختیار شما قرار می دهد!روی iPod Touch 6G به صورت پیش فرض iOS 8.4 نصب شده است که خوشبختانه قابل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است و کاربران می توانند در صورت خرید این محصول، آن را جیلبریک کنند و برخی از محدودیت ها کنار بزنند و از دیوایس لذت بیشتری ببرند.
    قیمت این محصول جذاب و پر طرفدار اپل از 199 دلار آغاز می شود که: مدل 16 گیگابایتی 199 دلار - مدل 32 گیگابایتی 249 دلار - مدل 64 گیگابایتی 299 دلار و برای اولین بار در تاریخ آیپادهای اپل، مدل 128 گیگابایتی با قیمت 399 دلار عرضه می شود. بد نیست این را نیز بدانید که اپل دیگر آیپادهای خود را که شامل iPod Shuffle و iPod Nano می باشند، در رنگ بندی iPod Touch 6G در فروشگاه آنلاین خود قرار داده است.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به شدت میخواستم که اینو بخرم ولی از دیروز که اخبار مبنی بر عرضه 6c با بدنه فلزی و اندازه 4 اینچی اومده مردد شدم لامصب.

اگر شما اهل تماس های ویدیویی باشید، دوربینی با کیفیت 5 مگاپیکسل در جلوی دیوایس تعبیه شده که همانند نسل های پیشین تماس تصویری با کیفیت HD را در اختیار شما قرار می دهد!
    دوربین فیس تایم ایپادتاچ 1.2 هستش نه 5!!!
    Last edited by بردیا; 13-08-2015 at 12:56.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیپاد من امشب رسید
    واقعا عالیه،هم کیفیت عکساش تا حد بسیار زیادی شبیه آیفون سیکس هستش
    سرعتش هم دست کمی نداره و خیلی نرم و راحت همه چیز رو اجرا میکنه
    تنها نکته منفیش همین گوشه سمت راست بالاشه که نوار مشکی داره و از قرار معلوم تو نسلای قبلیش برای گذاشتن بند بهش بوده که این امکانو تو این نسل برداشتن.

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تنها نکته منفیش همین گوشه سمت راست بالاشه که نوار مشکی داره و از قرار معلوم تو نسلای قبلیش برای گذاشتن بند بهش بوده که این امکانو تو این نسل برداشتن.

سلام

من آیپاد تاچ 5 رو دارم و برای من هم این قسمت جای سوال بود و بعد متوجه شدم که در واقع آنتن وای فای هست!

the black plastic oval that remains in the top right corner for wireless antennas.

5. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من آیپاد تاچ 5 رو دارم و برای من هم این قسمت جای سوال بود و بعد متوجه شدم که در واقع آنتن وای فای هست!

+
    ios 9.0 عمر باطریم رو بهتر کرد نسبت به 8.4.1 ولی 9.0.1 دوباره کاهش دادش

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخوام یکی بگیرم
    کیفیت پخش موزیکش با هندزفری چطوره؟
    کیفیت صفحه نمایش
    کلا نظرتون راجبش چیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •