تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کیفیت اینترنت وایرلس پارسی رسانه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض کیفیت اینترنت وایرلس پارسی رسانه ؟

سلام دوستان! میخواستم یک اشتراک وایرلس ( نقطه به نقطه ) تهیه کنم. به شرکت پارسی رسانه زنگ زدم که گفتن یکی از دکل هاشون نزدیک خونه ی ماست. تعرفه های مناسب و بازه دانلود شبانه خوبی دارند ( ۱-۸ شب ). میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که از پلن های این شرکت استفاده کرده باشه و در مورد کیفیت سرویس ها و پشتیبانی بدونه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر پیشنهاد دیگه ای هم داشتید ممنون میشم بیان کنید.
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

10

سلام دوستان! میخواستم یک اشتراک وایرلس ( نقطه به نقطه ) تهیه کنم. به شرکت پارسی رسانه زنگ زدم که گفتن یکی از دکل هاشون نزدیک خونه ی ماست. تعرفه های مناسب و بازه دانلود شبانه خوبی دارند ( ۱-۸ شب ). میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که از پلن های این شرکت استفاده کرده باشه و در مورد کیفیت سرویس ها و پشتیبانی بدونه ؟

مرسی
    سلام من از سرویس پارسی رسانه استفاده میکنم کیفیت سرویسشون راضی کننده هستش و قطعی هم نداره الان 6 ماهه اشتراک دارم باهاشون

3. این کاربر از madjid_mng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

یادم رفت بگم من تا الان کاری با پشتیبانی نداشتم و تماس نگرفتم

5. این کاربر از madjid_mng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

یادم رفت بگم من تا الان کاری با پشتیبانی نداشتم و تماس نگرفتم
    ممنون از جوابتون. سرعت دانلودش در ساعات رایگان و غیررایگان چطوره ؟ سرعت اسمی رو میده ؟ سرعت رو بعد از مدتی مثل شاتل محدود نمیکنه ؟
    و اینکه هر گیگ اضافه رو چند حساب میکنه ( برای سرویس ۲ مگ ) ؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

ممنون از جوابتون. سرعت دانلودش در ساعات رایگان و غیررایگان چطوره ؟ سرعت اسمی رو میده ؟ سرعت رو بعد از مدتی مثل شاتل محدود نمیکنه ؟
    و اینکه هر گیگ اضافه رو چند حساب میکنه ( برای سرویس ۲ مگ ) ؟
    مرسی
    خواهش میکنم من سرویس طلایی دارم و دانلودش از سرعتی که گرفتم بیشتره در ساعات رایگان هم تقریبا همون ریت درخواستی خودمو داره ، در مورد گیگ اضافه هم هر گیگ 6000 تومنه

8. این کاربر از madjid_mng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

مرسی

متاسفانه شايد براي اطلاع دادن به شما دير شده باشه. ولي ميخواستم بگم پارس رسانه يكي از بدترين شركتهاي خدمات اينترنته. من توي منطقه اي(پونك-گلستان) هستم كه حدود 1 سال پيش براي خط ADSL مخابرات جا نداشت و مجبور شدم point to point پارسي رسانه رو بگيرم. چند بار كه اينترنت من قطع شده هيچكسي توي شركت جوابگو نيست و دايم امروز و فردا مي كنند هر بار اينترنت من براي چند روز قطع بوده. مثلا اين بار آخري اينترنت من يه هفته اي كه قطع شده هر روز زنگ زدم هر بار من پاس ميدند به نصابشون و بهونه هاي الكي ميارن. امروز زنگ زدم با مديرشون صحبت كنم كه پولم رو پس بگيرم، يه خانم منشي بسيار بي تربيت گذاشتند پشت خط كه ميگه "نصابمون خيلي مشغوله و نميرسه بياد كارتون رو حل كنه و اگه كاري نداريد قطع كنيد من مشتري دارم." خيلي خيلي عصبانيم. تا حالا شركت خصوصي به اين بي درو پيكري نديده ام. ديگه شركتهاي خصوصي حتي شعار و ادعاي مشتري مداراي هم ندارن و مردم بيچاره بايد به هر سازي اونا ميزنند برقصند.

10. 2 کاربر از kalbasiho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان کسی از این شرکت هنوز سرویس وایرلس داره ؟ کیفت سرعت و پینگ چطوره ؟ ایا پشتیبانیش هنوز مشکل داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •