تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 107

نام تاپيک: مشکل نساختن کانکشن مودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

اگه میخوای ویندوز نصب کنی بهتره محتویات سی دی رو بریزی توی یه پوشه روی هارد.بعد بری روی فایل setup توی پوشه کلیک کنی.از روی سی دی هم میشه اینکارو کرد ولی از روی هارد به نظرم بهتره. بطور پیشفرض ویندوز روی حالت Upgrade نصب میشه.البته بالای صفحه ای که باز میشه گزینه upgrade هست که نباید تغییرش بدی. یعنی همونجور که میخواستی فقط فایلهای مربوط به windows و program files عوض میشه.
    Last edited by paveej; 24-07-2015 at 14:11.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اگه میخوای ویندوز نصب کنی بهتره محتویات سی دی رو بریزی توی یه پوشه روی هارد.بعد بری روی فایل setup توی پوشه کلیک کنی.از روی سی دی هم میشه اینکارو کرد ولی از روی هارد به نظرم بهتره. بطور پیشفرض ویندوز روی حالت Upgrade نصب میشه.البته بالای صفحه ای که باز میشه گزینه upgrade هست که نباید تغییرش بدی. یعنی همونجور که میخواستی فقط فایلهای مربوط به windows و program files عوض میشه.
    سی دی ویندوزم رو دادم به دوستم.این کارو بکنم هیچی از فایل های داخل درایو c پاک نمیشه فقط میخوام پوشه پروگرام فایل و ویندوز پاک بشه بقیه هیچ.آخه فایل هاش همه مهمن

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سی دی ویندوزم رو دادم به دوستم.این کارو بکنم هیچی از فایل های داخل درایو c پاک نمیشه فقط میخوام پوشه پروگرام فایل و ویندوز پاک بشه بقیه هیچ.آخه فایل هاش همه مهمن
    اینطوری چیزی پاک نمیشه.فقط فایلهای مربوط به ویندوز upgrade میشن.ولی ممکنه با اینکار هم مسئله اصلی یعنی درست شدن درایور گرافیک و کانکشن حل نشه.در نهایت واسه اطمینان بیشتر بهتره ویندوز رو کلن نصب کنی.اما امتحان کردن این هم ضرری نداره.
    میشه ویندوز رو روی یه درایو غیر از C هم نصب کرد.اگه حداقل سه گیگ از یک درایوت آزاد باشه میتونی روی اون درایو ویندوز xp نصب کنی.
    در عین حال اگه با کامپیوتر کار خاصی داری و نمیتونی مثلن چند روز بدون کامپیوتر باشی بهتره با یه کسی که واردتر باشه ویندوز رو نصب کنی.چون ممکنه هر چیزی پیش بیاد.مثلن ممکنه کامپیوتر بالا نیاد و بعد مجبور بشی با سی دی یه ویندوز جدید نصب کنی.
    Last edited by paveej; 25-07-2015 at 00:16.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اینطوری چیزی پاک نمیشه.فقط فایلهای مربوط به ویندوز upgrade میشن.ولی ممکنه با اینکار هم مسئله اصلی یعنی درست شدن درایور گرافیک و کانکشن حل نشه.در نهایت واسه اطمینان بیشتر بهتره ویندوز رو کلن نصب کنی.اما امتحان کردن این هم ضرری نداره.
    میشه ویندوز رو روی یه درایو غیر از C هم نصب کرد.اگه حداقل سه گیگ از یک درایوت آزاد باشه میتونی روی اون درایو ویندوز xp نصب کنی.
    نه جا ندارم متاسفانه درایو هم 2 تا دارم تا ته پره کلن 300 مگ جا دارم راه نداره یه کاری کنم program file و windows پاک بشه بقیه پاک نشن

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

نه جا ندارم متاسفانه درایو هم 2 تا دارم تا ته پره کلن 300 مگ جا دارم راه نداره یه کاری کنم program file و windows پاک بشه بقیه پاک نشن
    300 مگ خیلی کمه.میشه ویندوز جدید رو طوری نصب کرد که درایوت فرمت نشه و فایلهات پاک نشن اما واسه نصب ویندوز دست کم دو گیگ جا باید داشته باشی.
    البته بازم میشه ویندوز نصب کرد.منتها قبلش باید پوشه ویندوز و program files دیلیت بشن. اونوقت یه مقدار حجم آزاد میشه که به گمونم حدود دو سه گیگ میشه. اگه بخوای اینکارو بکنی باید از طریق یه سی دی بوت ویندوز 98 اینکارو بکنی.یه چیزی شبیه cmd هست.البته یه راه حل دیگه هم اینه که از طریق سی دی زنده ویندوز اینکارو بکنی. کار سختی نیست ولی توی این شرایط که کامپیوترت در وضعیت خوبی نیست ممکنه اگه بخوای واسه اولین بار با اینا کار کنی دردسرساز باشه.
    Last edited by paveej; 25-07-2015 at 02:10.

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

این سی دی ویندوز Live که گفتم خیلی چیز به درد بخوریه.انواع مختلفش هست.یکیش ERD Commander هست که ورژنهای مختلفی داره.یه فایل iso هست که باید روی سی دی رایت بشه.بعد وقتی سی دی رو بذاری توی سی دی رم و سیستم رو ریستارت کنی با همین سی دی کامپیوتر میاد بالا.توی گوگل سرچ کنی
    " دانلود ERD Commander" پیدا میکنی.
    Last edited by paveej; 26-07-2015 at 01:38.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

این سی دی ویندوز Live که گفتم خیلی چیز به درد بخوریه.انواع مختلفش هست.یکیش ERD Commander هست که ورژنهای مختلفی داره.یه فایل iso هست که باید روی سی دی رایت بشه.بعد وقتی سی دی رو بذاری توی سی دی رم و سیستم رو ریستارت کنی با همین سی دی کامپیوتر میاد بالا.توی گوگل سرچ کنی
    " دانلود ERD Commander" پیدا میکنی.
    مرسی از راهنمایی خوبتون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

وضع سرعت اینجا داغونه الان بسته دارم نمیشه دانلود کرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

از اینجا کاری نمیشه کرد که به کل درایو c پاک نشه و پروگرام فایل و پوشه ویندوز پاک شه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سی دی ویندوز ام آر تی سرویس پک 3 بهم دادن میخواستم ستاپ رو باز کنم ارور میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •