تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مایکروسافت هم گوشی‌های ویندوزی را کنار گذاشت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض مایکروسافت هم گوشی‌های ویندوزی را کنار گذاشت

به نظر می‌رسد حتی شرکت بزرگی همچون مایکروسافت نیز در توسعه سیستم عامل ویندوز موبایل شکست خورده است.

به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت مایکروسافت اخیرا اعلام کرده که ۷۸۰۰ تن از نیروهای خود در بخش تجارت گوشی همراه را تعدیل خواهد کرد و بدلیل در اختیار گرفتن نوکیا در سال ۲۰۱۳ حدود ۷.۶ میلیارد دلار ضرر کرده است.

ساتیا نادلا - مدیرعامل مایکروسافت - در نامه ای سرگشاده به کارکنان این شرکت نوشت که مایکروسافت دیگر صرفا روی ایجاد تجارت تلفن همراه تمرکز نخواهد کرد و در عوض منابع خود را روی حمایت از نرم افزار ویندوز در گوشی‌های ویندوزی و عرضه محدود چند مدل رده بالا معطوف خواهد کرد.

مایکروسافت بوسیله در اختیار گرفتن نوکیا، تازه ترین تولیدکننده‌ای بود که ساخت گوشیهای ویندوزی را به طور جدی دنبال کرد. در سالهای گذشته تمام شرکتها از اچ تی سی گرفته تا سامسونگ و ال جی ساخت گوشی‌های ویندوزی را تجربه کرده اند اما موفقیت چندانی در این زمینه حاصل نکرده و تقریبا تمام آنها این سیستم عامل را کنار گذاشته‌اند.

اما اکنون شرکت مایکروسافت به عنوان اصلی ترین حامی ویندوز موبایل نیز این سیستم عامل را کنار گذاشته است.

تصمیم نادلا مبنی بر مبنی بر کنار گذاشتن نوکیا به معنی این است که مایکروسافت دریافته که گوشیهای ویندوزی بیش از حد ضعیف هستند و هرگز بازار را در دست نخواهد گرفت.

سهم سه درصدی این گوشیها از بازار جهانی تلفن همراه برای جذب سازندگان اپلیکیشن به این سیستم عامل کافی نیست و این به معنی اینست که کاربران این گوشیها به اندازه کاربران آیفون و گوشیهای اندرویدی اپلیکیشن دریافت نخواهند کرد و این ضعف باعث میشود که مردم انگیزه ای برای خرید گوشی‌های ویندوزی نداشته باشند.

اما سرنوشت گوشیهای ویندوزی چه خواهد شد؟

احتمالا تجارت گوشیهای هوشمند مایکروسافت همانند تجارت تبلتهای این شرکت خواهد بود. تبلت‌های سورفیس مایکروسافت الزاما برای این ساخته نمیشوند که بازار را در دست بگیرند (اگرچه مایکروسافت از این موضوع استقبال می‌کند) بلکه این تبلتها به عنوان مدلی برای نمایش حد نهایی تواناییهای سیستم عامل ویندوز هستند.

ویندوز ۱۰ تازه ترین نسخه ویندوز ۲۹ ژوئیه رونمایی می‌شود و طوری طراحی شده که روی تمام دستگاهها از گوشیهای موبایل گرفته تا رایانه‌هایی در ابعاد تلویزیون کار خواهد کرد.

مایکروسافت اعلام کرده که ویندوز ۱۰ این ماه برای گوشیها آماده نخواهد بود ولی قطعا یک گوشی پرچمدار برای نمایش تواناییهای این نسخه از ویندوز رونمایی خواهد شد.

مایکروسافت از این به بعد هر از چند گاهی یک اسمارت فون جدید برای نشان دادن قابلیتهای ویندوز فون ارائه خواهد کرد تا شاید دیگر سازندگان به ساخت گوشیهای ویندوزی ترغیب شوند.

2. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_kh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به نظر می‌رسد حتی شرکت بزرگی همچون مایکروسافت نیز در توسعه سیستم عامل ویندوز موبایل شکست خورده است.

به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت مایکروسافت اخیرا اعلام کرده که ۷۸۰۰ تن از نیروهای خود در بخش تجارت گوشی همراه را تعدیل خواهد کرد و بدلیل در اختیار گرفتن نوکیا در سال ۲۰۱۳ حدود ۷.۶ میلیارد دلار ضرر کرده است.

ساتیا نادلا - مدیرعامل مایکروسافت - در نامه ای سرگشاده به کارکنان این شرکت نوشت که مایکروسافت دیگر صرفا روی ایجاد تجارت تلفن همراه تمرکز نخواهد کرد و در عوض منابع خود را روی حمایت از نرم افزار ویندوز در گوشی‌های ویندوزی و عرضه محدود چند مدل رده بالا معطوف خواهد کرد.

مایکروسافت بوسیله در اختیار گرفتن نوکیا، تازه ترین تولیدکننده‌ای بود که ساخت گوشیهای ویندوزی را به طور جدی دنبال کرد. در سالهای گذشته تمام شرکتها از اچ تی سی گرفته تا سامسونگ و ال جی ساخت گوشی‌های ویندوزی را تجربه کرده اند اما موفقیت چندانی در این زمینه حاصل نکرده و تقریبا تمام آنها این سیستم عامل را کنار گذاشته‌اند.

اما اکنون شرکت مایکروسافت به عنوان اصلی ترین حامی ویندوز موبایل نیز این سیستم عامل را کنار گذاشته است.

تصمیم نادلا مبنی بر مبنی بر کنار گذاشتن نوکیا به معنی این است که مایکروسافت دریافته که گوشیهای ویندوزی بیش از حد ضعیف هستند و هرگز بازار را در دست نخواهد گرفت.

سهم سه درصدی این گوشیها از بازار جهانی تلفن همراه برای جذب سازندگان اپلیکیشن به این سیستم عامل کافی نیست و این به معنی اینست که کاربران این گوشیها به اندازه کاربران آیفون و گوشیهای اندرویدی اپلیکیشن دریافت نخواهند کرد و این ضعف باعث میشود که مردم انگیزه ای برای خرید گوشی‌های ویندوزی نداشته باشند.

اما سرنوشت گوشیهای ویندوزی چه خواهد شد؟

احتمالا تجارت گوشیهای هوشمند مایکروسافت همانند تجارت تبلتهای این شرکت خواهد بود. تبلت‌های سورفیس مایکروسافت الزاما برای این ساخته نمیشوند که بازار را در دست بگیرند (اگرچه مایکروسافت از این موضوع استقبال می‌کند) بلکه این تبلتها به عنوان مدلی برای نمایش حد نهایی تواناییهای سیستم عامل ویندوز هستند.

ویندوز ۱۰ تازه ترین نسخه ویندوز ۲۹ ژوئیه رونمایی می‌شود و طوری طراحی شده که روی تمام دستگاهها از گوشیهای موبایل گرفته تا رایانه‌هایی در ابعاد تلویزیون کار خواهد کرد.

مایکروسافت اعلام کرده که ویندوز ۱۰ این ماه برای گوشیها آماده نخواهد بود ولی قطعا یک گوشی پرچمدار برای نمایش تواناییهای این نسخه از ویندوز رونمایی خواهد شد.

مایکروسافت از این به بعد هر از چند گاهی یک اسمارت فون جدید برای نشان دادن قابلیتهای ویندوز فون ارائه خواهد کرد تا شاید دیگر سازندگان به ساخت گوشیهای ویندوزی ترغیب شوند.
    دوست عزیز خبر به این نا امیدی که شما نقل کردید هم نیست !!

ضمنا از هیچ قسمت اصل خبر ...

به نظر می‌رسد حتی شرکت بزرگی همچون مایکروسافت نیز در توسعه سیستم عامل ویندوز موبایل شکست خورده است .

چنین مطلبی برداشت نمیشه !!

برای نمونه :

و همچنین :

برای مشاهده مطالب کامل روی تصاویر کلیک کنید .
    منبع خبر علاوه بر معتبر بودن باید یه تخصصی هم در مورد مطلبی که میزاره داشته باشه و خبر قبل و بعد مربوط به خبر رو هم منتشر کنه !! نه ایسنا که ....
    ایسنا به همون اخبار ضد و نقیض و شایعات جانب دارانه داخلیش بپردازه کافیه !!
    Last edited by h_kh_1367; 20-07-2015 at 19:47.

4. 2 کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    والا من یک سری اعتقاداتی دارم
    به نظرم من در بحث شبکه لینوکس
    سیستم عامل موبایل اندروید و iso
    دستکتاپ ویندوز
    اینها بازار رو در دست دارند و به این سادگی هم فکر نمی کنم ترتیب بهم بخوره

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    والا من یک سری اعتقاداتی دارم
    به نظرم من در بحث شبکه لینوکس
    سیستم عامل موبایل اندروید و iso
    دستکتاپ ویندوز
    اینها بازار رو در دست دارند و به این سادگی هم فکر نمی کنم ترتیب بهم بخوره

عقایدتون محترم هست ولی دلیل نمیشه خبر رو بخاطرش تحریف کنید یا از خبری که با عقایدتون همسو هست استفاده ابزاری کنید

7. 2 کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

عقایدتون محترم هست ولی دلیل نمیشه خبر رو بخاطرش تحریف کنید یا از خبری که با عقایدتون همسو هست استفاده ابزاری کنید
    تعجب می کنم. خبر رو از خبرگزاری ایسنا اوردم. بعد شما رو بنده رو به یک طرفه قضاوت کردن متهم می کنید؟ به نظرم این مورد تحریف خبر رو باید با نویسنده و اون خبرگزاری در میان بزارید.

9. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

موبایل های ویندوزی بد هم نیستند، بعید می دونم یه تعدیل نیرو باعث کنار گذاشتن ویندوزفون بشه، الان ویندوز داره با اندروید و ای او اس کار میکنه و براشون اپلیکیشن میده واقعن هدفشون چیه فقط خودشون می دونند.
    من به شخصه از ویندوزفون بیشتر خوشم میاد.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

موبایل های ویندوزی بد هم نیستند، بعید می دونم یه تعدیل نیرو باعث کنار گذاشتن ویندوزفون بشه، الان ویندوز داره با اندروید و ای او اس کار میکنه و براشون اپلیکیشن میده واقعن هدفشون چیه فقط خودشون می دونند.
    من به شخصه از ویندوزفون بیشتر خوشم میاد.
    هرگز همچین اتفاقی نخواهد افتاد !! این یک تحلیل غلط یه وبسایت خبری داخلی هست که با توجه به سوابقش دست توانایی تو این جور مطالب واسه بد جلوه دادن اوضاع اقتصادی خارج از کشور رو داره و اصلا مورد استناد نیست !!

اصل خبر رو تو لینک های درج شده مطالعه کنید .

12. این کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

به نظرم نویسنده خبر با گوشی های ویندوزفون خصومت شخصی داشته !! مایکروسافت اگه قرار بود تعدیل نیرو داشته باشه هرگز برای 2 میلیارد دیوایز ویندوز 10 هدف گذاری نمیکرد. اصلا شما فکر میکنید مایکروسافت چرا شرکت نوکیا رو خرید ؟ آیا منطقیه با وجود شکست تجاری ( بر طبق این خبر و تحلیل پوچ ) مایکروسافت وارد بازار موبایل بشه و تصمیم بگیره به جای ویندوز از اندروید در گوشی ها استفاده کنه ؟

14. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

)
    چرا چرت و پرت میگی عزیز من. ایشون فقط داره خبرو منعکس میکنه ، پرسپولیس استقلال نیس که کل کل میکنی، استفاده ابزاری دیگه چه سیقه ایه. شما ویندوز موبایل رو از خود مایکروسافت بیشتر جدی گرفتی. خود معاون بخش سیستم عامل مایکروسافت میگه شکست خورده حالا شما تا ۵۰ سال دیگه ازش طرفداری کن بعد بگو چرا از دنیا عقبیم.

"ما به سختی تلاش کردیم که به برنامه نویسیا انگیزه بدیم. بهشون پول دادیم، براشون برنامه نوشتیم... ولی حجم کاریرا کمتر از اون چیزیه که کمپانی ها براش هزینه کنن."

"البته که ما به پشتیبانی از محیط ادامه میدیم، گرفتن باگ ها ، بروزرسانی های امنیتی و غیره. ولی اضافه کردن امکانات و دستگاه های جدید تمرکزمون نخواهد بود."

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

)
    چرا چرت و پرت میگی عزیز من. ایشون فقط داره خبرو منعکس میکنه ، پرسپولیس استقلال نیس که کل کل میکنی، استفاده ابزاری دیگه چه سیقه ایه. شما ویندوز موبایل رو از خود مایکروسافت بیشتر جدی گرفتی. خود معاون بخش سیستم عامل مایکروسافت میگه شکست خورده حالا شما تا ۵۰ سال دیگه ازش طرفداری کن بعد بگو چرا از دنیا عقبیم.

"ما به سختی تلاش کردیم که به برنامه نویسیا انگیزه بدیم. بهشون پول دادیم، براشون برنامه نوشتیم... ولی حجم کاریرا کمتر از اون چیزیه که کمپانی ها براش هزینه کنن."

"البته که ما به پشتیبانی از محیط ادامه میدیم، گرفتن باگ ها ، بروزرسانی های امنیتی و غیره. ولی اضافه کردن امکانات و دستگاه های جدید تمرکزمون نخواهد بود."
    اولا که لحن حرف زدنت درست نیست رفیق

دوما که اون موقع که این مطلب ایجاد شد (سال 2015) این حرف هایی که شما میزنی (سال 2017) اصلا وجود خارجی نداشت !

سوما مایکروسافت کارخونه بابای من نیست براش دل بسوزونم ، من و شما فقط "کاربر"ـیم ! پس بپا جو تو رو نگیره !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •