تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ریستارتهای پی در پی کامپیوتر

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض ریستارتهای پی در پی کامپیوتر

سلام
    اقا من کامپیوترم مادربردش مشکل داشت کمی هم قدیمی بود رفتم یه مادربرد دسته دوم با یه سب پی یو و رم و کارت گرافیک گرفتم و همه چیزشو عوض کردم ولی موقعی که کامپیوتر رو روشن میکنم اولش که اون صفحه سیاه میاد و مقدار رم و سی پی یو و اسم مادربردو نشون میده رو میاره و بعد لیست وسایلی که میتونه باهاشون بوت بشه رو میاره و بعد ریستارت میشه چندین بار این تکرار میشه بعضی وقتا 20 یا 30 بار!!!! بعضی وقتا هم همین که روشنش میکنم بدون مشکل ویندوز بالا میومد چند وقت همین جور باهاش کار کردم ولی از دیروز که داشتم کار میکردم باهاش یه هو وسط کار یه صفحه ابی اومد که نمیدونم چی نوشته بچود ولی اخر صفحه از ١ تا ١00 پر کرد و ریست شد و ویندوز دیگه بالا نمیومد و موقع بالا اومدن ویندوز همین صفحه ابی رو نشون میداد منم برداشتم ویندوز عوض کنم که دیدم ویندوز هم نصب نمیشه وسطای نصب این ارور رو میده .:
    Windows connot install required files.the file may be corrupt or missing.makesure all files required for installation are availible.and restart the instalation. Error code:0*80070570
    از دی وی دی ویندوزی که نصب میکنم هم نیست چون عوضش کردم دو بار

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

پاور رو چک کردین؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    اقا من کامپیوترم مادربردش مشکل داشت کمی هم قدیمی بود رفتم یه مادربرد دسته دوم با یه سب پی یو و رم و کارت گرافیک گرفتم و همه چیزشو عوض کردم ولی موقعی که کامپیوتر رو روشن میکنم اولش که اون صفحه سیاه میاد و مقدار رم و سی پی یو و اسم مادربردو نشون میده رو میاره و بعد لیست وسایلی که میتونه باهاشون بوت بشه رو میاره و بعد ریستارت میشه چندین بار این تکرار میشه بعضی وقتا 20 یا 30 بار!!!! بعضی وقتا هم همین که روشنش میکنم بدون مشکل ویندوز بالا میومد چند وقت همین جور باهاش کار کردم ولی از دیروز که داشتم کار میکردم باهاش یه هو وسط کار یه صفحه ابی اومد که نمیدونم چی نوشته بچود ولی اخر صفحه از ١ تا ١00 پر کرد و ریست شد و ویندوز دیگه بالا نمیومد و موقع بالا اومدن ویندوز همین صفحه ابی رو نشون میداد منم برداشتم ویندوز عوض کنم که دیدم ویندوز هم نصب نمیشه وسطای نصب این ارور رو میده .:
    Windows connot install required files.the file may be corrupt or missing.makesure all files required for installation are availible.and restart the instalation. Error code:0*80070570
    از دی وی دی ویندوزی که نصب میکنم هم نیست چون عوضش کردم دو بار
    مشکل شما سخت افزاری هست چون وسط نصب ویندوز هم مشکل داشتید و با توجه به مشکل اولی هم میشه گفت سخت افزاریه باید هارد رم و پاور هرسه با نمونه های سالمشون چک بشه تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگر مشکل از این سه قطعه نبود میمونه مین

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

داره خودمونی میشه teyhoo83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بدون شک هارد شما مشکل داره.
    تعویضش کنید.
    به اون صفحه ی آبی هم صفحه ی مرگ میگن.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

داره خودمونی میشه arminba's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    هتل ترانسیلوانیا

پيش فرض

باید رم هارو تکی رو همه اسلات ها تست کنید و با یک رم دیگه تست کنید
    با یک پاور دیگه تست کنید
    در آخر با یک هارد دیگه تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •