تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 14 اولاول ... 2891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 134

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2015-2016

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

خوشحال نباشید دوستان تیم بنده از بحران محرومیت بیاد بیرون میره همون جایی که از اول بود و 5 هفته هیچکی بهش نرسید....

2. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

هر بازیکن با چند تا کارت زرد محروم می‌شه؟ یه بازیکن بعد 5 تا کارت بازی کرده که!

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمی دونم چرا تیمم توی هد تو هد همیشه خیلی خوب نتیجه نمی گیره
    یعنی بعضی از تیما شانستون توی هد تو هد خوبه و یه دفعه بیستم کلاسیکن بعد میشن اول هد تو هد
    فعلا تنها افتخار تیمم تو هد تو هد برد تیم Interstellar بوده

این هفته برای تیمم اتفاقات جالبی افتاد
    برای اولین بار محرز رو خریدم و گذاشتم کاپیتان و برای اولین بار کلا برای لسترسیتی بازی نکرد
    حالا جالبه کاپیتان دومم هری کین بود که بهش فکر نکرده بودم و این بازیکن در اقدامی یه گل به خودی زد!
    فقط هری کین دیگه نامردی نکرد و امتیازش منفی نشد و صفر امتیاز گرفت که میشه صفر ضربدر 2
    یه اتفاق عجیب دیگه هم این بود که دفاع هام بازی نکردن و دارمیان که روی نیمکت بود اتوماتیک جایگزین شد که -1 امتیاز گرفته بود!
    کلا این هفته دست های پشت پرده کمر تیمم رو شکست

هر بازیکن با چند تا کارت زرد محروم می‌شه؟ یه بازیکن بعد 5 تا کارت بازی کرده که!
    نه همون 5 تا کارته
    شاید اون بازیکن کارت زردش بخشیده شده
    برای من یه بازیکن بعد 5 کارت زرد محروم شد

5. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

نمی دونم چرا تیمم توی هد تو هد همیشه خیلی خوب نتیجه نمی گیره
    یعنی بعضی از تیما شانستون توی هد تو هد خوبه و یه دفعه بیستم کلاسیکن بعد میشن اول هد تو هد
    فعلا تنها افتخار تیمم تو هد تو هد برد تیم Interstellar بوده

این هفته برای تیمم اتفاقات جالبی افتاد
    برای اولین بار محرز رو خریدم و گذاشتم کاپیتان و برای اولین بار کلا برای لسترسیتی بازی نکرد
    حالا جالبه کاپیتان دومم هری کین بود که بهش فکر نکرده بودم و این بازیکن در اقدامی یه گل به خودی زد!
    فقط هری کین دیگه نامردی نکرد و امتیازش منفی نشد و صفر امتیاز گرفت که میشه صفر ضربدر 2
    یه اتفاق عجیب دیگه هم این بود که دفاع هام بازی نکردن و دارمیان که روی نیمکت بود اتوماتیک جایگزین شد که -1 امتیاز گرفته بود!
    کلا این هفته دست های پشت پرده کمر تیمم رو شکست

نه همون 5 تا کارته
    شاید اون بازیکن کارت زردش بخشیده شده
    برای من یه بازیکن بعد 5 کارت زرد محروم شد
    وحید قبول داری من شانس ندارم ؟
    هفته پیش که کاپیتانم ایگالو بود که کلی ازش انتظار می رفت و هیچ کاری نکرد با تو بازی داشتم و باختم.
    این هفته 99 امتیاز گرفتم ولی با یه تیم بازی داشتم که اصلا امتیاز خوبی نداشت.
    خب نمیشد این 99 تا تو بازی قبلی نصیبم میشد ؟
    آخه چرا !؟

7. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اندر حکایت ما در فوتبال فانتزی !

مربی تیم اندلس: مرا اخراج نمی کنند !

رضا خ ، سرمربی تیم اندلس، مطمئن است حتی اگر تیمش به چمپیون شیپ سقوط کند از این باشگاه اخراج نخواهد شد.
    به گزارش پی سی ورلد، سیاه پوشان شهر منچستر که لیگ برتر را امیدوار کننده شروع کردند، در حال حاضر با ‏‏139 امتیاز اختلاف با Man UTD Rostaq، در رتبه سی پنجم جدول سی و نه تیمی این رقابت ها قرار دارند.‏
    هر چند رضا خ اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند اما سابقه درخشان او در سال های پیشین مربیگری باعث شده است تا توقعات از او بالا رود.
    زیرمن آبراموویچ برادر رومن آبراموویچ، مالک باشگاه اندلس اعتقادی به تعویض مداوم مربی ندارد و به نظر می رسد دلیل اطمینان مربی تیم اندلس از اخراج نشدن همین موضوع بوده باشد.
    او به خبرنگاران گفت:"واضح است که بعد از یک نتیجه بد، که اولین نتیجه بد ما در این فصل نبود، من اصلا خوشحال نبودم؛ اما ‏هرگز در مورد آینده ام نگرانی نداشتم. برای من، مسئله مهم نظر مالک باشگاه است و پیامی که هیئت ‏مدیره به من داد. پیش از اینکه بیانیه باشگاه منتشر شود، من این بازخورد را از مالک و هیئت مدیره ‏دریافت کردم. بنابراین، بیانیه ای که باشگاه در حمایت از من منتشر کرد، چیز جدیدی برای من نبود. آنها ‏پیش از آن، حمایت شان را به من منتقل کرده بودند. ‏‎ ‎
    چرا بیانیه منتشر شد؟ شاید برای اینکه شایعات پایان پیدا کند. حمایت از من از طریق بیانیه صورت ‏نگرفت، بلکه با یک گفتگوی ساده که بارها انجام شد. این بار این بیانیه من را به طور کامل از اهداف ‏باشگاه مطمئن کرد."‏

9. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

دوستان از این هفته CUP شروع میشه.

11. 4 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

خب قبل از شروع جام جهانی () هشت تیم به دلیل امتیاز کم هفته‌ی 17 نتونستن وارد بشن و فروم ما با 31 تیم پا به این مسابقات می‌ذاره. ()

تیم‌های حذف شده:
    nosrat ghatel - fc.emad - M U S E - Sh-Meteor - Red_Devil94 - Chel30vil - amirito - MUSTANG

13. 5 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اندر حکایت ما در فوتبال فانتزی !

مربی تیم اندلس: مرا اخراج نمی کنند !

رضا خ ، سرمربی تیم اندلس، مطمئن است حتی اگر تیمش به چمپیون شیپ سقوط کند از این باشگاه اخراج نخواهد شد.
    به گزارش پی سی ورلد، سیاه پوشان شهر منچستر که لیگ برتر را امیدوار کننده شروع کردند، در حال حاضر با ‏‏139 امتیاز اختلاف با Man UTD Rostaq، در رتبه سی پنجم جدول سی و نه تیمی این رقابت ها قرار دارند.‏
    هر چند رضا خ اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند اما سابقه درخشان او در سال های پیشین مربیگری باعث شده است تا توقعات از او بالا رود.
    زیرمن آبراموویچ برادر رومن آبراموویچ، مالک باشگاه اندلس اعتقادی به تعویض مداوم مربی ندارد و به نظر می رسد دلیل اطمینان مربی تیم اندلس از اخراج نشدن همین موضوع بوده باشد.
    او به خبرنگاران گفت:"واضح است که بعد از یک نتیجه بد، که اولین نتیجه بد ما در این فصل نبود، من اصلا خوشحال نبودم؛ اما ‏هرگز در مورد آینده ام نگرانی نداشتم. برای من، مسئله مهم نظر مالک باشگاه است و پیامی که هیئت ‏مدیره به من داد. پیش از اینکه بیانیه باشگاه منتشر شود، من این بازخورد را از مالک و هیئت مدیره ‏دریافت کردم. بنابراین، بیانیه ای که باشگاه در حمایت از من منتشر کرد، چیز جدیدی برای من نبود. آنها ‏پیش از آن، حمایت شان را به من منتقل کرده بودند. ‏‎ ‎
    چرا بیانیه منتشر شد؟ شاید برای اینکه شایعات پایان پیدا کند. حمایت از من از طریق بیانیه صورت ‏نگرفت، بلکه با یک گفتگوی ساده که بارها انجام شد. این بار این بیانیه من را به طور کامل از اهداف ‏باشگاه مطمئن کرد."‏

مورینیو اخراج شد ، ولی من تیم رو به رده 11 رسوندم

==

دوستان یه توضیحی هم در مورد CUP میدین؟ هر چند تویه سایت توضحیش رو نوشته ولی توضیحات و تجربیات دوستان یه چیز دیگست.

15. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

مورینیو اخراج شد ، ولی من تیم رو به رده 11 رسوندم

==

دوستان یه توضیحی هم در مورد CUP میدین؟ هر چند تویه سایت توضحیش رو نوشته ولی توضیحات و تجربیات دوستان یه چیز دیگست.
    اومدم توضیح بدم اما دیدم توضیح‌دهنده و توضیح‌شنونده هر دو حذف شدن!
    جام حذفیه که هر راند قرعه‌کشی می‌شه و هفته‌ی 38 دو تیم باقی می‌مونن برای فینال. ایشالله سال دیگه.

17. 4 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اقا میشه ما از نیم فصل به لیگ کلاسیک شما اضافه بشیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •