تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: فروش اكانت iThenticate، اكانت Turnitin، اكانت Writecheck سرویس تشخیص سرقت ادبی

در آغاز فعالیت flamenc0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

ممنون میشم برای من هم ارسال کنید

در آغاز فعالیت flamenc0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دقيقا بفرماييد كه چكار ميتونم براتون انجام بدم. امكان ارائه اكانت شخصي + (هفتگي، ماهانه و سالانه) هست.
    سلام. ممنون میشم برای من هم ارسال کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

ارائه دسترسی شخصی به قويترين سرويس های آنلاين چک کننده مقالات Turnitin, iThenticate, Writecheck با پشتيبانی كامل.

• iThenticate چیست؟
    iThenticate یک سرویس پیشرو و یک نرم افزار حرفه ای تشخیص سرقت ادبی و فن آوری پیشگیری از آن است که توسط ناشران علمی و گروه های پژوهشی در سراسر جهان پشتیبانی و استفاده می شود، بطوریکه اطمینان لازم از اصالت پیش نویس مقاله را قبل از انتشار ایجاد مینماید.
    • iThenticate به سردبیران، نویسندگان و محققان کمک می کند تا با مقایسه نسخه های پیش نویس مقاله خود با بیش از 52 میلیارد صفحات وب و ۱۲۲ میلیون آیتم های محتوایی، از جمله 150 میلیون اثر منتشر شده از بیش از ۳۰۰ انتشارات علمی که عضو Cross Check هستند، از سوء رفتار درمورد سرقت ادبی جلوگیری کنند.
    با کمک این بانک اطلاعاتی گزارش دقیق درصد سرقت ادبی با ارایه مستندات کامل از منبعی که کپی برداری صورت گرفته است، در زمانی کوتاه و در ابتدای ورود مقاله انجام میشود.
    • ارائه دسترسی شخصی به قويترين سرويس های آنلاين چک کننده مقالات Turnitin, iThenticate, Writecheck با پشتيبانی كامل برای سردبيران مجلات علمی، مسؤلان آموزشی و پژوهشی دانشگاه ها، اساتيد و هيات علمی دانشگاهها، دانشجويان دكتری و تحصيلات تكميلی.
    • شماره تماس: 9444 - 252 - 0912
    سلام

لطفا شرایط اکانت را برای من نیز بفرستید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

عالی بود
    ممنون
    به ما هم سر بزنید
    http://www.sabadshop.ir/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

لطفا قیمت هفتگی و ماهانه را برای بنده نیز ارسال نمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

مقاله خود را با ithenticate بررسی کنید
    Last edited by iranithenticate; 02-07-2016 at 13:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

مقاله خود را با ithenticate بررسی کنید

iranithenticate.ir
    چند تا نكته خدمت شما:
    1 - بنده اكانت اين سايت را تقديم ميكنم.
    2 - دسترسي ها هم از نوع مستقيم به پايگاه و بدون واسطه است.
    3 - نيازي به اين همه عجله هم نبود، شما اول سايتتون رو تكميل كنيد بعد زير تاپيك ديگران ريپلاي كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سایت اماده هست

اکانت این سایت به چه قیمتی تقدیم می کنید

فضایی؟؟؟؟؟

در ضمن هر کسی اکانت مستقیم بخواهد قیمتش یک دهم قیمت شماست
    بعد هم نمی دانستم که این انجمن مال شماست و نمیشه ریپلای کرد

ناراحتی هم نداره من ادرس برداشتم
    Last edited by iranithenticate; 02-07-2016 at 13:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوباره چند نكته خدمت شما!
    1 - به جاي اينكه اسپم كنيد لطف كنيد يه تاپيك جداگانه بزنيد و هر چقدر خواستيد حراج كنيد، اسپم كنيد و يا شكلك دربياريد.
    2 - جهت اطلاع، بسياري از سامانه هاي "تشخيص سرقت ادبي" اكانت خودشون رو از بنده تهيه كردند اونم با قيمت فضايي!!
    3 - صحبتها يا اسمپهاي شما براي بنده اصلا مهم نيست. چون ميدونم كه تحمل بنده را نداريد، چرا:
    * من اكانت با دسترسي مستقيم از خود سايت به پژوهشگر ميدم تا خودش بدون نياز به سايت يا افراد واسطه بتونه مقاله خودش رو سابميت كنه تا همه جوره privacy اون حفظ بشه.
    * من اكانت با قيمت مناسب و گارانتي 100% ميدهم، چرا كه ديد تجاري به اين قضيه ندارم.

در آخر، شما به جاي ناراحتي سعي كنيد فعاليت مفيدتري داشته باشيد و اينگونه حركات عجولانه و بچه گانه رو انجام نديد.
    Last edited by digiketab; 03-07-2016 at 11:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اسپم؟ این انجمن متعلق به شما نیست

خدمت همه محققین می توانند به سایت مذکور بروند و درخواست خریید اکانت بدهند اما به سایت مذکور به هیچ عنوان به ایران خدمات نمی دهد لطفا خودتان تست کنید اکثرا از شخص واسط میخرند که از کشور دیگه هست .

چیزی که معلومه شما تحمل ندارید چون که خیلی سریع نسبت به ایجاد سایت من جبهه گرفتید و بچه گانه رفتار کردید

اکانت ما هم 100 درصد گارنتی داره و در حال حاضر دانشگاههای معتبر از ما خرید کرده اند که مدارکشون موجوده

پست ها نشان می دهد چه کسی ناراحت شده از پیدا شدن یه سایت که خدمات را خیلی ارزانتر ارائه می دهد

لطفا همه دوستان یه سرچ بززنند تو گوگل بعد خواهند فهمید کدام سایت قیمتشون مناسبت تر و خدمات دهیش بهتره و دید تجاری نداره

در ضمن ما فروش اکانت هم داریم که خود شخص می توانند مقاله خود را بررسی کند.

من هم صحبتی با شما ندارم. من از روز اول فقط معرفی خدمات سایت بود که متاسفانه شما این انجمن را ملک شخصی خود می داند و من ادرس پاک کردم و بزودی رنک اول گوگل سایت بالا میاد و نیازی به بحث بی مورد با شما نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •