تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 53 اولاول ... 3434950515253
نمايش نتايج 521 به 527 از 527

نام تاپيک: >>** فروش اکانت افزایش سرعت دانلود + تبدیل اینترانت به اینترنت + تست رایگان **<<

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

باز کل سرورها شد آسیا تک ؟
    نمی تونی یه چیزو که داره درست کار می کنه انگولک نکنی ؟
    اصلا خوشت میاد یه چیزو درستو خراب کنی الان این پینگش بده من مشکل دارم با این سرور .
    دوست عزیز اکانت کاهش پینگ (از دیتاسنتر تبیان) از ما خریداری کردی که سطح توقعاتت این همه بالا هست؟ هر سری تقی توقی میشه میایی اینجا هر چی از دهنت در میاد میگی!
    اگه از کیفیت سرویست ناراضی هستی کسی مجبورت نکرده بیایی از ما سرویس تهیه کنی و تا یه مشکل موقتی بر روی سرور ها پیش میاد و یا تغییرات داریم میایی اینجا اینطوری برخورد میکنی.....

در مورد اینکه سرور ها از کدام دیتاسنتر باشن تصمیم گیرنده من هستم نه شما ! شما تصمیم نمیگیری که از کدام دیتاسنتر بخوام به کاربر سرویس بدم.
    موفق باشید
    Last edited by and-roid2; 11-09-2016 at 20:20.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به خاطر اینکه تو نمی فهمی اگر می فهمیدی من اینجوری برخورد نمیکردم همه کاربرا مثل تو نیستن برن صبح تا شب چرت و پرت از آپارات دانلود کنن یا کلیپ های مزخرف ببینن شما فک کردی همه مثل خودتن اکانت فروختی پس هرکاری دوست داری می تونی با کاربر انجام بدی ؟ قطع کنی وصل کنی مگه ملت مسخره توان ؟
    هر وقت دلت خواست قطع کنی تغییر بدی امروز 2 بار من به خاطر کارای تو قطع شدم اونم زمانی داشتم کار مهمی انجام میدادم انقدر نمی فهمی که هر وقت میخوای تغییری چیزی اعمال کنی قبلش اطلاع بدی بیای اینجا یه پستی چیزی بزاری همه متوجه بشن مثلا سر فلان ساعت قطعی پیش میاد فک کردی دیگه کسی بهت چیزی نمیگه پس هر کاری دلت میخواد با گاربر میتونی انجام بدی ؟
    من اونطوری نیستم هیچی نگم غیر ممکنه وقتی منو قطع کنی اونم ناگهانی بعد انتظار داشتی باشی چیزی بهت نگن ...
    اصلا تو این مملکت اشغال چیزی به نام customer support هیچ کسی نمی دونه نه فروشنده مجازی نه واقعی باید قبلش اطلاع میدادی که ندادی من نمی تونم وسط کار یا بازی یا هرچی قطع بشم چون جناب عالی هوس کردی قطع و وصل کنی به خاطر چهار تا دانلودر درب و داغون که اسیا تک میخوان هرچیزی یه شرایطی داره از هرکی میخوای بپرس قطع کردن باید با اطلاع قبلی باشه اصلا شاید کسی داره چیزی اپدیت می کنه که ممکنه دستگاه break بشه یا تو بازی مهمیه همین الان من تو بازی قطع شدم با دوستم بودم اونممم خارجی نه ایرانی اینو سعی کن به خودت تفهیم کنی که همه مثل تو نیستن که فقط چهار تا صفحه باز کن یا برن زیارت عاشورا گوش کنن .
    ضمنا اکانتم تموم شه دیگه نمیگرم چون حوطله بحث کردن با امثال تو رو ندارم .

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستانی که میخوان از این شخص اکانت بگیرن بدونید با چه شرایطی مواجه هستید احترام به مشتری = صفر
    هر وقت دلش بخواد قطع می کنه سرورها رو عوض می کنه بدون در نظر گرفتن راحتی مشتری یا هر چیزی دیگه ای . فکرم می کنه خودش فقط تو کل ایران داره میفروشه
    الانم اکانت نامحدود منو بلاک کرده که همین چند روز پیش خریداری شده بود ..
    9 تومن تو هیچ جای زندگی من تاثیر نداره من ماهی 20000 تا این حرفا خرج می کنم این تویی که محتاجی به این رقما .

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اکانتت به دلیل توهین و عدم رعایت ادب ساسپند شد.
    کسی هم مجبورت نکرده از ما اکانت تهیه کنی.بار اولت نیست از این حرفا میزنی در پستهای قبلت گفته بودی تمدید نمیکنی و بازم تمدید کردی....

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اوه مای فاکین گاد !!!!! انگلیسیم بلد بودی ما نمی دونستیم ؟
    بچه شهر خون و شمشیر و انگلیسی ؟
    بابا دمت گرم مومن !!!!! نایب الزیاره باش از طرف ما !!!! لول
    اشکال نداره من فک می کنم پولمو ریختم جلوی .....!!!!
    این پولا واسه من چیزی نیست اما واسه تو که هست و زندگی داغونت از این راه تامین میشه حداقل احترام به مشتری رو یاد بگیر تا وضعت از این بدتر نشه !!!!
    من از اوناش نیستم بخوای واسه من برنامه قطعی وصلی پیاده کنی و کار منو بهم بریزی آماتور جان !!!!!!
    هر روز واسه ما سرور عوض می کنی!!!!!! و خیال می کنی کاربرا باید بساز تو برقصن !!!!!! نمی تونی جمعش کن یا یادبگیر احترام به مشتری یعنی چی !!!!!
    من همین الانش از 6 جا اکانت دارم نیازی به شما نیست اون 9 تومنم برو باهاش کیک و ساندیس بخر ......
    Last edited by George Shelly; 12-09-2016 at 20:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

با سلام
    من سرویس را روی اینترنت مخابرات تست کردم خیلی عالی بود و سرعت اینترنت خارج رو به اندازه داخل تبدیل کرد. فقط یک سوال داشتم اینکه یک جا خواندم حجم مصرفی اینترنت در حالت مصرف روزانه دو برابر میشه آیا صحت داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام من سرعت دانلود شبانه ام محدودیت حجمی نداره به علت مصرف زیاد سرعتش محدود شده به 130 کیلوبایت ولی روزانه که از حجم کم می کنه سرعتش همون 800 کیلوبایته و سرویسم هم از صبانته. آیا باخرید این سرویس سرعت دانلود شبانم همون 800 کیلو میشه یاخیر؟ اکانت تست برای من بفرستین در صورت جواب مثبت. باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •