تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: لیگ برتر فوتبال ایران | جام خلیج فارس | فصل 95 - 1394

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من واقعا روزنامه استقلال جوان رو درک نمیکم... از یه طرف میزنه مرگ خرافات! (جریان شماره 24 مرحوم نوروزی) و از اون سمت تیتر زده 33-24=9 سال قهرمان نشدن پرسپولیس! خب این که شد همون خرافه گری که!

من طرفدار سرسخت هیچ کدوم از دو تیم پایتخت نیستم، ولی خداوکیلی این داستان اعداد و این حرفا واقعا لوس و بی مزه شده!
    ینی فقط میگم حیف اون کاغذی که برای روزنامه این 2 تا تیم حروم میشه !

2. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

من واقعا روزنامه استقلال جوان رو درک نمیکم... از یه طرف میزنه مرگ خرافات! (جریان شماره 24 مرحوم نوروزی) و از اون سمت تیتر زده 33-24=9 سال قهرمان نشدن پرسپولیس! خب این که شد همون خرافه گری که!

من طرفدار سرسخت هیچ کدوم از دو تیم پایتخت نیستم، ولی خداوکیلی این داستان اعداد و این حرفا واقعا لوس و بی مزه شده!
    حسین جان کلا به دور از بحث های فوتبالی و چیزایی که توی زمین اتفاق میفته یا کری هایی که بین هوادار خونده میشه یه سری چیزا واقعا خنده داره ! البته خنده دار که نه باید به حالِ این خرافات گریه کرد !

بحثِ هادی نوروزی خدا بیامرز هم جرقش از روزنامه ی پیروزی شروع شد . قبل از اون روزنامه استقلال تیتر زده بود که یه دستایی تو کاره پرسپولیس جام بیاره ! منظور دستهای ماورایی و فراطبیعی نبود ! یه تیکه بود که مشخصه منظور داور و تبانی و فدراسیون و این داستاناس ( راست و دروغش رو تایید نمیکنم فقط دارم داستانو کامل برات تعریف میکنم ). روزِ بعدش روزنامه پیروزی تیتر زد که دستِ هادی تو کاره پرسپولیس جام بیاره !! و از اینجا بود که خرافات و اعداد و ارقام افتاد به جون روزنامه پیروزی و برخی هواداراشون ! 24 دربی و به صورتِ خود جوش شماره ی پدر زن هادی توی برنامه 90 درومد و فردوسی پور اون رو ماورایی خطاب کرد و یک ملتو دور از جون دوستان خر فرض کرد !!! کدوم ماورا ؟ کدوم معجزه ؟ فوتبالِ ایران همینجوری شیر تو شیر هست دیگه همین مونده بود دست و پای اموات واردش بشه که شد !

واقعا زشته . تن اون خدا بیامرز توی قبر میلرزه ! که یه امام زاده ازش ساختن و هر چیزی رو ربطش میدن به نوروزی ! 24+33 ... یعنی چی آخه ؟ جوونِ مردم افتاده مرده شماها با اعداد و ارقام دارید بازی میکنید ؟! دست هادی تو کاره ؟ پایِ مهرداد تو کاره ؟ اصلا این بحثا خیلی مبتدی و به دور از عقله . که میگم نقطه ی عطفش روزنامه پیروزی بود و بعدم که یه سر به پیجای مختلف بزنی و میگم همون برنامه 90 رو میدید متوجه میشدی که چقدر از هادی نوروزی استفاده کردن برای کری خوندن و تنِ هادی رو لرزوندن تویِ قبر !

این داستان 24-33 هم که میبینی روزنامه استقلال زده اتفاقا از قصد اینکارو کرده . چون همه ی اعداد و ارقام رو روزنامه پیروزی داشت میزد ! روزنامه پنج شنبشونم که پر از عدد 2 و 4 بود !! اینو روزنامه استقلال به تمسخر زده که یعنی اگه ما هم بخوایم با عددها بازی کنیم کاری نداره !! در واقع هدفش مسخره کردنه نه اینکه بخواد کارِ روزنامه پیروزی رو تکرار کنه .

در کل گفتم فوتبال اسمش روشه ! فوتبال !!! اما امسال فوتبالِ ما خیلی ماورایی شد و دست و پایِ اموات زیاد دَرِش وارد شدن که آدم جز تاسف چیزی نمیتونه بخوره واسه مردمی که فوتبالشونم خرافاتی شد !! امیدوارم سالِ بعد شاهد همچین اعداد و ارقامِ مضحک و دراومدنِ شماره ی خود زنِ هادی نوروزی تو برنامه 90 و خواب دیدن برخی از دوستان نباشیم و یه فوتبالی ببینیم به دور از لرزیدنِ تَنِ مردهامون تویِ قبر !

4. این کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پخش زنده قرعه‌کشی لیگ شانزدهم امشب از شبکه 3

مراسم قرعه‌کشی شانزدهمین دوره‌ی رقابت های لیگ برتر فوتبال امشب (سه‌شنبه) به صورت زنده از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا، پس از به نتیجه رسیدن مذاکرات مابین صدا و سیما و فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی شانزدهمین دوره‌ی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امشب ساعت 23 زنده از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی تهیه خواهد شد و امیرحسین میثاقی و محمدرضا احمدی از گزینه‌های اجرای این برنامه هستند.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از روز 4 مرداد آغاز می‌شود.

8. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •