تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: شکایت از بامیلو

در آغاز فعالیت jamalhadipour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

این کلاهبرداری آشکار بامیلو از شما من رو خیلی ناراحت کرد دوست من ؛ من هم اگه بتونم از بامیلو بخاطر این کلاهبرداری آشکار از شما شکایت میکنم یا ایمیل اعتراضی به خود با میلو و نماد اعتماد اکترونیکی میفرستم اگه ما پشت هم نیستیم ما رو میخورن و آشکارا حقوقمون رو لگدمال میکنن ،امروز شما ، فردا یکی دیگه ، پس فردا هم خود من
    بعد از شکایت موبایل رو پس هم گرفته باشن اگه عذرخواهی نکرده باشن باز ظلم کردن
    Last edited by jamalhadipour; 07-11-2015 at 02:48.

2. این کاربر از jamalhadipour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت jamalhadipour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

این کلاهبرداری آشکار بامیلو از شما من رو خیلی ناراحت کرد دوست من ؛ من هم اگه بتونم از بامیلو بخاطر این کلاهبرداری آشکار از شما شکایت میکنم یا ایمیل اعتراضی به خود با میلو و نماد اعتماد اکترونیکی میفرستم اگه ما پشت هم نیستیم ما رو میخورن و آشکارا حقوقمون رو لگدمال میکنن ،امروز شما ، فردا یکی دیگه ، پس فردا هم خود من
    بعد از شکایت موبایل رو پس هم گرفته باشن اگه عذرخواهی نکرده باشن باز ظلم کردن
    Last edited by jamalhadipour; 07-11-2015 at 02:49.

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این بامیلو همونی هست که دم به دیقه تخفیف ساعتی یا روزانه میزاره و تو بوق و کرنا میکنه که آی ملت بریزین که ارسال رایگانه. ولی بعد اینکه جشنواره شروع میشه و سبد کالا رو پر میکنی، بعد چند ساعت فورا حرفشونو عوض میکنن و مینویسن خرید های بالای 100 هزار تومن رایگانه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من از دیجی کالا همیشه خرید میکنم اینقد دردسر نداشتم که با بامیلو داشتم . پیشنهاد میکنم اصلا خرید نکنین که بد پشیمون میشین . سایت کلاهبرداری . من ازشون خرید کردم اون از پیک فرستادن که میگه فقط از 9 تا 2 میفرستیم . من یه مودم سفارش دادام تخفیف 20 تومن داشتیم توی بلک فرایدی هم تخفیف خورده بود . به جای مودم برام لباس زیر زنونه اوردن !!!!! زنگ زدم گفتم گفتن دو روز دیگه میفرستیم پیک میاد ازتون بگیره جنستون دوباره براتون بفرستیم با کمال پرویی میگن ارسال جنستون طول میکشه به خاطره این مشکل . ما نشستیم پیک بیاد عصر شد زنگ زدم میگم پیک نیومد میگن مطمعا !!!! میگم بله خونه بودم با کلی زنگ زدن داد بیداد دوباره دو روز بعدش پیک فرستادن جنس گرفت 4 روز گذشت مودم نفرستادن آخرش زنگ زدم پولمو برگردونین با گذشت 20 روز از سفارشم نه برگشت پول زدن نه چیزی الکی زنگ میزنن امروز فردا میکنن . به پلیس فتا شکایت کنم رسیدگی میکنن؟

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

خداروشکر که کار شما حل شد . ممنون از بابت اطلاع رسانی، قصد خرید از این سایت رو داشتم ولی اینطور که بنظر میاد قابل اعتماد نیست.

7. 3 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بامیلو کالای خارجی تقلبی و بدون برچسب شبنم ارسال کرده است و پس نمیگیرد!

سلام
    من سه تا شامپو که سفارش داده بودم دریافت کردم ولی هیچ کدام اصل نیستند چون من نزدیک 6 سال هست که استفاده میکنم . (شماره سفارش من: 300821178)
    دلیل ها:
    1-برچسب طرح شبنم برای کالای وارداتی ندارد.
    2- محتویات کاملا متفاوت هستند و بویی متفاوت میدهند و مشخص است که از شامپوی دیگری پر شده است.
    3- زیر مدل اصلی این شامپو made in france مینویسند. من نزدیک 6 سال هست که استفاده میکنم و کاملا مطمئن هستم و این شامپو که الان در داروخانه به فروش میرسد همین نوشته را دارند.
    بامیلو شامپوی اصل ارسال نکرده است. من با سایت بامیلو هم تماس گرفتم (شناسه درخواست: 25275) و حاضر نشدند که پس بگیرند و خسارت هم پرداخت کنند.
    من کالا های تقلبی رو هم به عنوان مدرک نگه داشتم.
    از طریق اینماد هم شکایت کردم و از 124 و سایت های دیگه هم پیگیر شکایت هستم... تا خسارت را دریافت کنم یا مجوزشان لغو شود.

9. این کاربر از hastito بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •