تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

1 مشاوره برای خرید لپ تاپ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید عزیز
    آقا من یه لپتاپ یا تبلت میخواستم با مشخصات زیر

اولویت اول : دوام بالا
    هر روز حداقل 10 ساعت باهاش کار می کنم نمیخوام بلافاصله داغون شه یا بره گارانتی. یه نوت پرو 12.2 سامسونگ داشتم بعد از دو ماه پر پر میزد بعدشم خاموش میشد گارانتی ام نداش درواقع پولم رو ریختم دور فقط
    اولویت دوم : وزن حداقلی
    کلن من زیاد تو رفت و آمادم و همیشه تو کیفم هست و زیاد استفاده می کنم
    اولویت سوم : برآورده کردن نیازها
    کار من در حد وب سرفینگ زیاد مایکروسافت آفیس و تایپ زیاد و نرم افزارهای اقتصادی و داکیومنت هستش.فیلم نگا می کنم اما گیم بازی نمی کنم اصن
    اولویت چهارم : اینترنت
    ذاتا از اینترنت رایتل با دانگل همیشه استفاده می کنم و همیشه آنلاین بودن با سرعت بالا بسیار برام مهمه اگه قابلیتی داشته باشه برای سرعت و راحتی بیشتر برای همیشه آنلاین بودن خوبه
    * از بعد هزینه هیچ محدودیتی ندارم فقط اولویت هایی که گفتم رو به بهترین شکل برآورده کنه

پیشاپیش ممنون از وقتی که برای جواب دادن میذارین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام دوست عزیز.والا اگه با برنامه خاصی کاد نمیکنید من میتونم به شما مک بوک ایر اپل رو پیشنهاد بدم.باتریش میتونه در کانفیگ های مختلف بین 9تا 12 ساعت شارژ دهی داشته باشه.وزنش خیلی کمه.نیاز های عمومی شمارو کاملا پوشش میده.این نرم افزارای اقتصادی که گفتین رو باید ببینید نسخه مک دارن یا نه! اینترنت هم که دیگه چیز طبیعیه ایه که باید داشته باشه...
    مدل 13 اینچش بیشتر پیشنهاد میشه...حدود 4 تومنی واستون اب میخوره...
    اگر هم به مک علاقه ندارین و مثل من ویندوزی هستین آلترابوک های فوق العاده ایسوس کار شما رو به بهترین نحو راه میندازن.فقط! سعی کنین کانفیگیشو بگیرین که حتما ssd با ظرفیت مثلا 250 گیگ داشته باشه و حتما ویندوز اورجینال داشته باشه چون کانفیگ های مختلف زیاد هست.بصورت کلی هم اسم خانوادگیشون asus ux13 بود فک کنم.بگردید توی دیجی کالا پیدا میکنید

Sent from my GT-I9082

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز.والا اگه با برنامه خاصی کاد نمیکنید من میتونم به شما مک بوک ایر اپل رو پیشنهاد بدم.باتریش میتونه در کانفیگ های مختلف بین 9تا 12 ساعت شارژ دهی داشته باشه.وزنش خیلی کمه.نیاز های عمومی شمارو کاملا پوشش میده.این نرم افزارای اقتصادی که گفتین رو باید ببینید نسخه مک دارن یا نه! اینترنت هم که دیگه چیز طبیعیه ایه که باید داشته باشه...
    مدل 13 اینچش بیشتر پیشنهاد میشه...حدود 4 تومنی واستون اب میخوره...
    اگر هم به مک علاقه ندارین و مثل من ویندوزی هستین آلترابوک های فوق العاده ایسوس کار شما رو به بهترین نحو راه میندازن.فقط! سعی کنین کانفیگیشو بگیرین که حتما ssd با ظرفیت مثلا 250 گیگ داشته باشه و حتما ویندوز اورجینال داشته باشه چون کانفیگ های مختلف زیاد هست.بصورت کلی هم اسم خانوادگیشون asus ux13 بود فک کنم.بگردید توی دیجی کالا پیدا میکنید

Sent from my GT-I9082

ممنون از راهنماییتون
    والا ویندوزی باشه بهتره به نظرم اصن با mac کار نکردم
    بسیار ممنون راستی این میکروسافت پرو3 در قیاس با اولترابوکهای ایسوس که فرمودین چه شرایطی دارن با توجه به نیازای من؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

ببینید به لحاظ کارایی اون چیزی که با در دست گرفتن و کارکردنشون احساس میکنین اینه که الترابوک های ایسوس بیشتر شبیه لپتاپ هستن و سرفیس بیشتر شبیه تبلت هست...ولی من به شخصه باشم ایسوس رو میگرفتم...حالا شاید شما وزن کمتر واستون مهم باشه...البته سرفیس هم چیزی کم نداره و این احساس شخصی منه...

Sent from my GT-I9082

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •